گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

ارشق را باید منطقه آزاد اعلام کرد

مردم با بصیرت کشورمان با رهبری داهیانه رهبر حکیم؛ صف خود را از اغتشاگران جدا کردند

کد خبر: 13316 | تاریخ انتشار: 16:33:31 - یکشنبه 26 مهر 1394 | 3 نظر | |

مشگین شهر:

مشروح اولین جلسه انتخاباتی اصلاح طلبان

ایلقار نیوز:شروع جلسه همراه با تلاوتی چند از کلام الله مجید ، عسگر موسوی به عنوان اولین Untitled-1121سخنران پس از خیر مقدم گویی به حاضرین در جلسه سخنی از افلاطون را مبنای صحبت خود قرار داد که <<هر فضیلتی از دانایی بر می خیزد>> وی د ر ادامه سحنانش اظهار داشت که مدنیت ، هویت ، معرفت ، بیداری ، تکنولوژی و قدرت و همه و همه درگرو دانایی و آگاهی ملت هاست. سپس به سخنان لینکلن اشاره کرد مبنی بر اینکه <<همه را می شود برای مدتی فریب داد ، عده ای را می شود برای همیشه فریب داد اما همه را نمی توان برای همیشه فریب داد >>با توجه به ضیق وقت در تحلیل عبارت اول به سیر تاریخی اروپا پرداخت که چگونه فلسفه قرون باستان به قرون ظلم و دوران سیاه هزار ساله قرون وسطایی انجامید و خود کامگان پارسا با سخت کیشی بر خلاف انجیل که می گوید << دشمنت را دوست بدار>> با دوستان نیز جفا کرد جان های آزاد را باکتاب هایشان سوزاندند و در واکنش به تاریخ تاریک قرون جدید و رنسانس صنعتی و فکری شکل گرفت . موسوی در ادامه افزود در ایران نیز در ازای زمان و در خلل قالب کهنه سلطنتی شازده ها از آتوسا تا احمد شاه شیر خوار به وحشت حکومت راندند تا اینکه مشروطیت پا گرفت شاهان با قدرت و قامت شهریاری و با کمر زرین و سبیل خونین کنار نهاده ، قانون نوشتند و پارلمان ایجاد نمودند به دلایلی چند به بنبست رضاخانی انجامید نهایتا و خوشبختانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی رسیدیم و جریان اصلاح طلبی با تمام فراز فرود هایش پیش آمد . اینک در حالت عقلانی و منطقی محمد بدری از دوستان سیاست پیشه و محبوب ، مصمم است بار سنگین این جریان فکری را بر دوش گیرد و در کل رای ما ، رای به آرمانهای انقلاب که همان رای به استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی می باشد و بس .

در ادامه حاج علی زین العابدین به عنوان دومین سخنران و از چهره های شاخص اصلاح طلبان نیز با index2-11تاکید بر وفا داری خویش بر آرمانهای اصلاح طلبی تاکید کرد که اگر آن سر دنیا نیز بودم در این جلسه  شرکت می کردم که این گواه همدلی و محبتی بر دلبستگی هایش در راستای پرورش جریان فکری اصلاح طلبان بود . وی در ادامه از مشکلات سیاسی اقتصادی که معلول برخی علتها است سخن به میان آورد و سعی نمود با سخنرانی پر حرارت خود برخی از آنها را تحلیل و ریشه یابی کند وی در مورد مشکلات اقتصادی اظهار داشت با مدارا گرایی می شود قطارهای ازریل خارج شده را به ریل باز گرداند و هر فردی که به عنوان کاندیدای این دور از انتخابات مجلس انتخاب گردد نبایستی چون گرداب در نوسانات و جریان های حاشیه ای دور خود بگردد بایستی منسجم و ارگانیکال و با برنامه و مهندسی شده گام بردارد تا پیروزی های جهان شمول را برای موکلان خویش به ارمغان بیاورد .
سومین سخنران جلسه محمد بدری یکی از نامزدهای اصلاح طلبان سخنان خود را با ابیاتی از photo_2015-09-28_12-10-08حافظ آغاز نمود .وی در ادامه سخنانش شور انگیز بودن انتخابات در روشنایی حضور اصلاح طلبان و تحول خواهان را نوید دادند. وی در میدان جریانهای سیاسی خود را طرفدار گفتمان منطق و گفتگو، تعامل گرایی و مصالحه بر اساس منافع ملی در نظام بین اللمل دانست و بر این باور بود که باید فضای سیاسی و انتخاباتی را در جهت حضور طیف های مختلف آماده کرد . وی ضمن با اهمیت دانستن جایگاه و اعتبار مجلس شورای اسلامی در نظام سیاسی ایران ، نگرانی خود را از آسیب دیدن این نهاد به علت بعضی رفتارهای تند نمایندگان فعلی اعلام کرد و سکوت در برابر وظایف اصلی شان و عدم نظارت قوی بر عملکرد مسئولان در دوره گذشته که منجر به بروز قارچ گونه امثال زنجانی ها در ایران گردید را از ضعف های این مجلس شمرد . بدری اظهار داشت به علت نا کارآمدی نمایندگان مجلس و عدم نظارت بر اجرای قانون از سوی دولت گذشته و با توجه به درآمد بالغ بر ۸۰۰ میلیارد دلاری دولت در معیشت و اقتصاد کشو.ر پیشرفتی حاصل نشد که هیچ بلکه شاهد افزایش بدهی ها به رقمی نزدیک ۲۰۰ هزار میلیارد تومان به بانکها و پیمانکاران و صندوق تامین اجتماعی شد و همچنین شاهد اعمال تحریم های اقتصادی و عدم ثبات سیاسی بودیم که پس رفت کشور نسبت به سایر کشورها و رقبای منطقه را باعث شد . وی در نهایت هدف اصلی خویش را حرکت در مسیر تکامل جامعه و تحول در دگردیسی در سایه فهم سیاسی و افزایش قدرت و اختیارات مجلس اعلام کرد واین امر را تاثیرگذار بر افزایش رشد اجتماعی و افزایش رفاه نسبی جامعه دانست .
انتهای پیام/ پایگاه خبری تحلیلی مشکین سلام
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


3 ديدگاه مطلب براي " مشروح اولین جلسه انتخاباتی اصلاح طلبان " ارسال شده است.

 1. ادم گفت:

  واقعارسیدن به قدرت به چه قیمتی به قیمت زیر پا گزاشتن وجدان و شعور مردم!

 2. نوروزی گفت:

  اگر محمد بدری بتونه هزینه انتخاباتی ستاد خودشو تامین کنه بهترین گزینه برای اصلاحات و شهرستانه . از نامزدهای… آبی برای شهرستان گرم نمیشه

 3. علیزاده گفت:

  رشد آرا امثال بدری و مردانی بسیار سریعتر و با کیفیتر از آرا نامزدهای با سابقه می باشد. نامزدهای با سابقه در مقابل مشهور بودن مقبولیت آنچنانی ندارند. نامزدهای بدون حاشیه و فاقد ضعف را می توان مشهور کرد اما نامزدهایی که سابقه های بد و تاریک دارند و نمیتوان مقبول نشان دآد. افراد مشهور دست پا میزنند تا لااقل آرا گذشته خود را حفظ کنند. برخی از خواص به خاطر برخی منافع خود از نامزدهای جدیدالورود بد می گویند. اما وجدان بیدار با این عزیزان است. درود بر آرا وجدان بیدار
  پاسخ دادن

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار