افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

ارشق را باید منطقه آزاد اعلام کرد

ساخت بیمارستان جدید مشگین‌شهر از سرگرفته شد

کد خبر: 13909 | تاریخ انتشار: 21:55:28 - شنبه 9 آبان 1394 | 14 نظر | |

محمد بدری در شماره نهم ایلقار:

مصمم و جدی می آیم

ایلقار نیوز: شماره نهم دو هفته نامه ایلقار منتشر شد و در این شماره محمد بدری یکی از نامزدهای حتمالی مجلس شورای اسلامی با عنوان “مصمم و جدی می آیم “حضور خود را در انتخابات اعلام نموده است همچنین مقاله ای از نصراله یعقوبی با عنوان “تاریخچه ای از عزاداری در ایران و مشکین شهر به چاپ رسیده است .

ایلقار

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


14 ديدگاه مطلب براي " مصمم و جدی می آیم " ارسال شده است.

 1. حسن زاده گفت:

  تبلیغ زود هنگام؟ فکرمی کنید چقدررای دارید؟

 2. بی طرف گفت:

  اقای بدری رضی 96 روستا دارد میتونی 20 تا از ان را نام ببری

  • محمد گفت:

   عجب منطقی . فکر کنم با این سوال شما آقای بدری کلا انتخابات را بی خیال بشه . جناب بیطرف حالا این 96 روستا چنتا رای داره حتما شما مطلع هستین !!!!!

 3. امیر گفت:

  یکی از شایسته ترین افراد اصلاح طلب شهرستان اقای بدری است که سواد سیاسی و مقبولیت لازم را دارد. در یک بازه زمانی بیست روزه پیشرفت عالی در کار انتخاباتی داشته و بدری مورد وثوق اصلاح طلبان بوده و اجماع بر روی ایشان دور از انتظار نیست. بهترین جانشین برای حاج علی در صورت عدم تایید صلاحیت ایشان محمد بدری است و مطمئن باشید تنها کسی که در صورت تایید صلاحیت حاج علی زین العابدین بدون چون چرا به نفع حاج علی کنار میکشه جز محمد بدری کس دیگری نخواهد بود. در منطقه ارشق از هم اکنون نام حاج علی و بدری سر زبانها افتاده.

 4. علی گفت:

  خوش آمدی خوشم آمد از آمدنت. هردم از این باغ بری می رسد. تازه تر از تازه تری می رسد. چقدر مطمئن هستی که تومصمم باشی ولی یارانت از شما مطمئن نباشند. ممکن است مطمئن ترازشما هم باشند. شما ها کاری خواهید کرد که اصلاح طلبان درانتخابات 84 ریاست جمهوری موجب پیروزی احمدی نژاد شدند. انگارشما تا شهر رابه اصولگرایان نسپارید راحت نخواهید نشست

 5. شهروند گفت:

  از بین اصلاح طلبان کسی که دارای افکار واندیشه شفاف وبا مرام عالی می باشد ودر حوزه اصلاح طلبی دارای مقبولیت اجتماعی می باشد بدری می باشد در ضمن آقا محمد قرار نیست روستا را بشناسی بلکه کسی موفق می باشد بتواند دارای جایگاه قابل قبولی در شهر وروستاهای غرب ومنطقه شرق باشد ودر ثانی ایشان با وجود دیر آمدن ولی جایگاه بهتری کسب کرده است ورفته رفته با افزایش ارا روبرو مشود

 6. آشنا به مسایل سیاسی گفت:

  به نظر من اصلاح طلبان روند وفرایند کاری نسبتا خوبی را طی کردند ولی مواظب باشند کسانی که تا به حال به این جریان فعال وتاثیر گذار سیاسی با دیده ضعف نگاه می کردند حالا طرفدار ان شدند وبه این جرگه پیوستند از صمیم قلب باشد نه به صورت صوری وجذب ارا. لذا باید از کسانی که سابقه قوی اصلاح طلبی چه در عمل وچه در نظر باشد حمایت شود واز کسانی که حاشیه دارند ویا قدرت تحلیل سیاسی ومملکتی نداشته باشد نباید حمایت شود ضمنا بدانیم که مشهور بودن دلیل بر مقبولیت اجتماعی نیست

 7. اکبر گفت:

  ؟ ؟
  واقعا کی هست این آقا؟؟؟

  • مغانی گفت:

   همونی که از وقتی وارد گود. انتخابات شده شما فراموشی گرفتین

 8. حيدر گفت:

  ايشان آدمي خوش نام وداراي معلولات سياسي ودانش آموخته علم سياست مي باشند

 9. دوست... گفت:

  دوستان ایشان معلم خوب و آدم خوبی هستند ولی هیچ سابقه مدیریت ندارند وبنظر بنده نمایندگی جایگاه آزمون خطا نیست و نباید دچار احساساتی شدو تعصبی به یک نفر اساده رای داد و پشیمان شد و با این وضع در دید عموم مردم جایگاه اصلاح طلبان متزلزل می شود.و بنظر می یاد که بجای رای به یک اصلاح طلب بی تجربه به اصول گرای با تجربه رای داد اگر بر ما آب نباشد بر دیگران نان بشود….

  • حسینی راد گفت:

   سلام جناب دوست مطمئن هستم جنابعالی از روز انصاف و نیت خوب کامنت فوق را مرقوم فرمودین در بین چند نکته را به عرض شما و مخاطبان سایت وزین ایلقار می رسانم.
   یکی از مشخصات یک مسئول و قانونگذار متعهد و اخلاق مدار بودن می باشد و که جناب عالی به این خصیصه آقای بدری اشاره فرمودین.
   اما در مورد مدیر بودن عارضم نمایندگی مجلس نه شهرداری است نه وزارت آموزش پرورش که حتما سابقه مدیریت داشته باشند گر چه خیلی از مدیران فعلی با چندین سال سابقه هیچ گلی به سر این شهر نزدن. بنابرین نماینده مجلس بودن سواد سیاسی و وارد بودن به چند چون مراودات سیاسی رده های بالایی را دارد که محمد بدری هم دانش آموخته علوم سیاسی است و هم خود تحلیلگر امور سیاسی شهرستان و کشور ک ها با ورود به مجلس می تواند. تاثیر گذاری خود را در سطح کشور در راستای منافع کشور و شهرستان بکار گیرد.
   والا تکیه بر مدیر بودن برای اشخاصی هست که در مجلس هیچ حرفی برای گفتن ندارد جز نوچگی برخی نمایندگان صاحب نفوذ مجلس یا التماس به وزرا برای راه انداختن کآر خود. در حالی که در شهرستان جز قلع قمع مخالفان و رانتخواری چیزی از دستشان بر نمی آید.
   همچنین مدت کدام به اصطلاح مدیر باسابقه نماینده کار آمدی بوده و در سطح ملی و منطقه ای نقش ایفا کرده.
   اینبار یک دانش آموخته علوم سیاسی و بک شخص سیاستمدار نجیب و خوش سابقه را به مجلس بفرستیم تا وکیل ما در کشور بدرخشد نه در جابجایی افراد شهرستان و گرفتن حق یکی و دادن به دیگری و رانتخواری مدیریت خود را به رخ بکشد. با تشکر از دوستان و دست اندرکاران سایت ایلقار

 10. پدرام گفت:

  از لحاظ اخلاق و رفتار آقای بدری بی رقیب هستن

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار