تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

«امیر رجبی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل معرفی شد

آغاز فعالیت کمیته‌های ستاد خدمات سفر در اردبیل

تحقق ۷۵ درصدی اشتغال در اردبیل/۵ هزار نفر صاحب شغل شدند

دولت اجرای رتبه‌بندی معلمان را با توان مضاعف پیگیری می‌کند

شبکه آبیاری و زهکشی سبلان؛ توسعه زنجیره آبیاری مدرن در مشگین‌شهر

تنش آبی مشگین‌شهر را تهدید می‌کند

«افسانه جهانی» مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری اردبیل شد

اختتامیه جشنواره ملی شعر ترکی «ایران دل» در اردبیل برگزار می‌شود

تزریق ۲۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار ملی برای توسعه مشگین‌شهر

افزایش روند مصرف بدون ضابطه آب در اردبیل

مشگین‌شهر با تقدیم ۸۰۰ شهید دلدادگی خود به نظام را ثابت کرده است

کد خبر: 13048 | تاریخ انتشار: 12:28:28 - سه‌شنبه 21 مهر 1394 | 1 نظر | |

مهلت پرداخت جریمه مشمولان غایب تمدید شد

طرح جریمه مشمولان غایب با انجام پیش ثبت نام مشمولان غایب که بیش از هشت سال غیبت داشتند از 15 اسفند ماه سال گذشته آغاز شد. در این طرح بیش از 288 هزار متقاضی، درخواست خود را ثبت کردند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: مهلت پرداخت مبالغ تعیین شده برای متقاضیان طرح جریمه مشمولان غایب از 20 مهرماه به مدت دو ماه تمدید شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار سیدحمید صدرالسادات افزود: با توجه به درخواست تعداد قابل توجهی از متقاضیان برای تمدید مهلت پرداخت جریمه و بهره مندی از تسهیلات، فرصت واریز وجه جریمه از 20 مهر ماه به مدت 2 ماه دیگر تمدید شد.

وی ادامه داد: طرح جریمه مشمولان غایب با انجام پیش ثبت نام مشمولان غایب که بیش از هشت سال غیبت داشتند از 15 اسفند ماه سال گذشته آغاز شد. در این طرح بیش از 288 هزار متقاضی، درخواست خود را ثبت کردند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: در نحوه پرداخت مبلغ طرح جریمه مشمولان غایب هیچ گونه تقسیطی توسط مراجع تصمیم گیرنده پیش بینی نشده است.

وی تاکید کرد: براساس بند (ط) تبصره 16ماده واحده قانون بودجه سال 93 ، مشمولان غایب متاهل از پنج درصد و دارای فرزند به ازای هر فرزند از پنج درصد تخفیف کل مبلغ جریمه برخوردار می شوند.

انتهای پیام/عصرایران

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


1 ديدگاه مطلب براي " مهلت پرداخت جریمه مشمولان غایب تمدید شد " ارسال شده است.

  1. سرباز غایب گفت:

    از حدود یک میلیون و پانصد هزار سرباز غایب فقط حدود 300 هزار نفر ثبت نام کرده اند و از این تعداد حدود 130 هزار نفر پرداخت را انجام داده اند. یعنی با این طرح کمتر از 10 درصد غایبین تعیین تکلیف شده اند. پیش از مطرح شردن این طرح در مجلس یکی از عوامل مهم تعیین تکلیف سربازان غایب بود که مشخص شد این طرح جواب نداده است. از مسئولین کشوری درخواست داریم این طرح را به نحوی تعدیل کنند که مشکل سربازان غایب حل شود. فقط توجه کنید که اگر یک سرباز غایب 20 میلیون نقد داشته باشد مطمئن باشید که به سربازی هم می رود. مشکل عمده سربازان غایب مشکل مالی است که امکان تعطیل کردن کار و حذف در آمد را به مدت دو سال ندارند

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار