درخشش دختران گلف‌باز اردبیلی در المپیاد استعدادهای برتر

اجتماع بزرگ امت رسول الله(ص) در اردبیل

استان اردبیل نیاز به دو برابر تخت بیمارستانی دارد

امام جمعه اردبیل: گره‌های ذهنی جوانان در فتنه اخیر را رفع کنیم

عملکرد مدیران و کارکنان به‌صورت عملیاتی ارزیابی می‌شود

کشاورزان و تولیدکنندگان، جهادگران عرصه جنگ اقتصادی هستند

17هزار و 500 خودروی سنگین و نیمه‌سنگین در اردبیل معاینه فنی شدند

پیدا شدن جسد غرق شده یک زن جوان در کانال آب پارس آبادمغان

حوادث رانندگی در روزعید قربان در استان اردبیل چهار فوتی و یک مصدوم برجای گذاشت

«ولی اسماعیلی» گزینه تصدی وزارت کار و رفاه اجتماعی

موسوی وزیر نیرو را مجاب به تخصیص اعتبار کرد

راه عاشقی در وادی گمنامی

کد خبر: 14298 | تاریخ انتشار: 14:37:17 - شنبه 16 آبان 1394 | بدون نظر | |

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل در مجلس:

استفاده از ظرفیت‌های گردشگری اردبیل برای توسعه استان افزایش یابد

گردشگری همدان

نماینده مردم شهرستان های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به گردشگری بوده استان اردبیل باید استفاده از ظرفیت های گردشگری منطقه در تدوین برنامه ششم توسعه لحاظ شود.

ایلقارنیوز، کمال‌الدین پیرمؤذن در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اردبیل اظهار داشت: خوشبختانه اعتبارات سال گذشته استان اردبیل در رابطه با تکمیل پروژ‌های عمرانی به طور کامل جذب شده است که مدیران دستگاه‌های اجرایی باید برای جذب اعتبارات امسال نیز تلاش کنند.

وی گفت: طی جلساتی که با معاون اول رئیس جمهور داشتیم به نقش نمایندگان مجلس شورای اسلامی و نقطه نظرات آنان در تدوین برنامه ششم توسعه تأکید شده است که امیدواریم تدوین برنامه ششم در استان اردبیل علمی و با بررسی‌های مناسب بوده تا زمینه‌های پیشرفت این استان فراهم شود.

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی افزود: خوشبختانه استان اردبیل هر سال با خیل عظیم گردشگران مواجه بوده که این یک ظرفیت بسیار مناسب بوده و باید بتوانیم از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های گردشگری استان اردبیل در رابطه با پیشرفت استان بهره‌مند شویم.

پیرمؤذن تصریح کرد: باید استفاده از ظرفیت‌های گردشگری استان اردبیل در تدوین برنامه ششم توسعه استان اردبیل حتما مورد توجه قرار بگیرد چرا که این بخش می‌تواند نقش مفیدی در توسعه استان اردبیل ایفا کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل نیز در ادامه این جلسه اظهار داشت: خوشبختانه استان اردبیل در بحث اجرای طرح تحول نظام سلامت جزء استان‌های برتر کشور بوده و طبق گزارش‌های وزارت کشور امتیاز بیمارستان‌های دولتی استان اردبیل 25 درصد از میانگین بیمارستان‌های دولتی کشور بیش‌تر است.

فرهاد پورفرضی افزود: 110 پزشک متخصص و فوق‌تخصص و 45 پزشک عمومی برای استان اردبیل اختصاص یافته است که امیدواریم بتوانیم خدمات بهتری به مردم ارائه دهیم.

انتهای پیام/تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار