هنرمندان اردبیلی جوایز جشنواره تئاتر فجر را درو کردند

واریز ۱۶۵ میلیارد تومان به حساب شهرداری‌ها برای توسعه عمرانی شهر

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

«امیر رجبی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل معرفی شد

آغاز فعالیت کمیته‌های ستاد خدمات سفر در اردبیل

تحقق ۷۵ درصدی اشتغال در اردبیل/۵ هزار نفر صاحب شغل شدند

دولت اجرای رتبه‌بندی معلمان را با توان مضاعف پیگیری می‌کند

شبکه آبیاری و زهکشی سبلان؛ توسعه زنجیره آبیاری مدرن در مشگین‌شهر

تنش آبی مشگین‌شهر را تهدید می‌کند

«افسانه جهانی» مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری اردبیل شد

اختتامیه جشنواره ملی شعر ترکی «ایران دل» در اردبیل برگزار می‌شود

تزریق ۲۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار ملی برای توسعه مشگین‌شهر

کد خبر: 14593 | تاریخ انتشار: 12:24:43 - پنج‌شنبه 21 آبان 1394 | بدون نظر | |

شهردار اردبیل:

استقرار دولت الکترونیک در شهرداری اردبیل به رضایتمندی مردم منجر شده است

ایلقارنیوز، حمید لطف‌اللهیان عصر امروز در نشست با مدیران و معاونان شهرداری اردبیل اظهار کرد: ما باید تلاش کنیم تا مراجعه حضوری مردم به حداقل رسیده و آنها در اسرع وقت خدمات شهرداری را با مراجعه به سیستم الکترونیکی دریافت کنند.

وی تصریح کرد: از این پس جلسات شورای مدیران شهرداری اردبیل بنا به اهداف اجرایی به «کارگاه بررسی پروژه‌های تعریف شده مدیران شهرداری» تبدیل می‌شود.

شهردار اردبیل با تاکید بر اینکه در جلسات شورای مدیران و شورای معاونان شهرداری از پرداختن به مباحث تئوریک و کلی‌گویی پرهیز می‌شود، گفت: توجه به مقوله تفکرسازی به جای پروژه‌سازی و همچنین تبدیل شهرنشین به شهروند، سرلوحه تمام اقدامات عمرانی، فرهنگی، اجتماعی و خدماتی شهرداری اردبیل است.

لطف‌اللهیان با بیان اینکه جلسات برگزار شده شورای مدیران تحت عنوان «کارگاه مدیران شهرداری» قطعاً به عملیاتی شدن پروژه منجر می‌شود، تاکید کرد: جلسات آتی نیز در راستای بررسی پیشرفت فیزیکی پروژه‌های عملیاتی شده برگزار می‌شود.

وی ضرورت تغییر نگاه پروژه‌ای در شهر اردبیل به نگاه توسعه‌ای را یادآوری کرد و افزود: توسعه فرهنگی و اجتماعی نیز باید در اولویت برنامه‌ها باشد و تمام مدیران مجموعه نیز باید نگاهی توسعه‌محور داشته باشند.

لطف‌اللهیان تیم منتخب مدیران مجموعه شهرداری را تیمی متعهد، متخصص و با تجربه معرفی کرد و ادامه داد: این تیم با توجه به سوابق درخشان خدمتی که دارد، می‌تواند در دسترسی به اهداف تعیین شده موفق عمل کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: برنامه‌های مدیران در قالب پروژه‌های تعریف شده برای سه سال آینده شهرداری در هر یک از جلسات و کارگاه‌های مدیران شهرداری جهت کنترل پیشرفت، به طور دقیق مورد بررسی قرار می‌گیرد.

لطف‌اللهیان صیانت از حقوق کارکنان مجموعه، صیانت از حقوق شهروندان و صیانت از حقوق شهر را سه مؤلفه‌ای بیان کرد که هر‌گونه اقدامی در مجموعه شهرداری اردبیل در جهت عملی شدن اهداف نظام صیانت شهرداری صورت می‌گیرد.

شهردار اردبیل راهکار برقراری نظام صیانت در مجموعه شهرداری اردبیل را در برقراری کامل دولت الکترونیک در این مجموعه دانست و تاکید کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته با برون‌سپاری بخش قابل توجهی از کارها، شهروندان برای دریافت خدمات شهرداری به مراجعه مستقیم به شهرداری نیاز ندارند.

انتهای پیام /فارس

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار