۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

درخشش دختران گلف‌باز اردبیلی در المپیاد استعدادهای برتر

اجتماع بزرگ امت رسول الله(ص) در اردبیل

استان اردبیل نیاز به دو برابر تخت بیمارستانی دارد

امام جمعه اردبیل: گره‌های ذهنی جوانان در فتنه اخیر را رفع کنیم

عملکرد مدیران و کارکنان به‌صورت عملیاتی ارزیابی می‌شود

کشاورزان و تولیدکنندگان، جهادگران عرصه جنگ اقتصادی هستند

17هزار و 500 خودروی سنگین و نیمه‌سنگین در اردبیل معاینه فنی شدند

پیدا شدن جسد غرق شده یک زن جوان در کانال آب پارس آبادمغان

کد خبر: 14275 | تاریخ انتشار: 11:45:56 - شنبه 16 آبان 1394 | بدون نظر | |

مدیرکل نوسازی مدارس استان اردبیل:

افزایش ساخت مدرسه توسط خیران در استان اردبیل

مدرسه

ایلقارنیوز،مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس در استان اردبیل گفت: احداث مدرسه توسط خیران در استان اردبیل افزایش یافته است و خیران اردبیلی در ساخت مدرسه پیشگام هستند.

امید قیامی: هم‌اکنون بیش از 40 درصد مدارس در استان توسط خیرین در اردبیل احداث شده است و خیرین اردبیلی همچون مرحوم حسنعلی علیپور و مالک جعفرزاده مقدم نهضت عظیمی در ساخت مدرسه در استان اردبیل به وجود آورده‌اند.

وی با اشاره به اینکه یکی از سیاست‌های اصلی دولت احداث مدرسه و فضاهای ‌آموزشی در مناطق محروم و روستایی است، گفت: با حمایت دولت و خیرین هم‌اکنون تمام مناطق روستایی در استان اردبیل از فضای آموزشی وعلمی برخوردار است و در این زمینه مشکلی وجود ندارد.

مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل بیان کرد: خوشبختانه در حال حاضر خیرین اردبیلی در ساخت مدرسه از دولت پیشی گرفته‌اند و انتظار می‌رود که با مشارکت‌های بیشتر مردمی و کمک خیرین فضاهای علمی و آموزشی استاندارد در اردبیل افزایش یابد.

قیامی با اشاره به اینکه تجهیز و نوسازی مدارس از اصلی‌ترین برنامه‌های دولت است، افزود: با توجه به فرا رسیدن فصل زمستان تمام مدارس استان اردبیل به سیستم گرمایشی مجهز شده‌اند تا دانش‌آموزان در فصل سرما مشکلی از لحاظ سیستم گرمایشی نداشته باشند.

وی تصریح کرد: احداث مدرسه در استان اردبیل با استفاده از مشاوران کاردان به صورت استاندارد انجام می‌شود و تمام مدارس استان استانداردها و ایمنی‌های لازم برای مقابله با حوادث احتمالی مبنای کار قرار داده شده‌اند و در این زمینه هیچ گونه مشکلی وجود ندارد.

مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: یکی از خواسته‌های خیرین در استان اردبیل ایجاد فضاهای آموزشی و علمی در مناطق دورافتاده و محروم است که اداره کل نوسازی با تمام توان برای محقق شدن این خواسته‌های خیرین تلاش می‌کند چرا که خیرین نقش بسیار عظیمی در توسعه فضاهای آموزشی و علمی دارند.

انتهای پیام/تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار