درخشش دختران گلف‌باز اردبیلی در المپیاد استعدادهای برتر

اجتماع بزرگ امت رسول الله(ص) در اردبیل

استان اردبیل نیاز به دو برابر تخت بیمارستانی دارد

امام جمعه اردبیل: گره‌های ذهنی جوانان در فتنه اخیر را رفع کنیم

عملکرد مدیران و کارکنان به‌صورت عملیاتی ارزیابی می‌شود

کشاورزان و تولیدکنندگان، جهادگران عرصه جنگ اقتصادی هستند

17هزار و 500 خودروی سنگین و نیمه‌سنگین در اردبیل معاینه فنی شدند

پیدا شدن جسد غرق شده یک زن جوان در کانال آب پارس آبادمغان

حوادث رانندگی در روزعید قربان در استان اردبیل چهار فوتی و یک مصدوم برجای گذاشت

«ولی اسماعیلی» گزینه تصدی وزارت کار و رفاه اجتماعی

موسوی وزیر نیرو را مجاب به تخصیص اعتبار کرد

راه عاشقی در وادی گمنامی

کد خبر: 14295 | تاریخ انتشار: 14:34:58 - شنبه 16 آبان 1394 | بدون نظر | |

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل:

انجام سرشماری جمعیت استان اردبیل به صورت آزمایشی

جمعیت

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: با توجه به اینکه سال 95 سرشماری جمعیت در کشور است این کار به صورت آزمایشی در منطق میراشرف اردبیل اجرا می‌شود.

ایلقارنیوز، داوود شایقی در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اردبیل اظهار داشت: سال گذشته 450 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه‌های استان اردبیل تخصیص یافته بود که حتی یک ریال از این اعتبار به خزانه برگشت داده نشد و اظهارنظرهایی در رابطه با این موضوع صورت گرفته که صحت نداشته و مستند نیست.

وی در رابطه با سرشماری جمعیت در سال 95، گفت: سرشماری آمار جمعیت کشور سال آینده انجام می‌شود که این کار به صورت آزمایشی در منطقه میراشرف اردبیل در حال انجام بوده که پیش‌بینی می‌کنیم که جمعیت استان اردبیل در این سرشماری به یک میلیون و 290 هزار نفر افزایش یابد.

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل افزود: برنامه ششم توسعه در کشور به صورت متمرکز در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در حال تدوین بوده که امسال در استان اردبیل نیز هماهنگ با کشور، تدوین برنامه ششم توسعه را شروع کردیم که انتظار داریم فرمانداران نیز در تدوین این برنامه در شهرستان‌های استان همت کنند.

شایقی تصریح کرد: امیدواریم تدوین این برنامه در استان اردبیل با کمک مردم، نخبگان و دانشگاهیان انجام شده و چشم‌انداز توسعه استان اردبیل در تدوین این برنامه ترسیم شود که رویکرد اصلی برنامه ششم توسعه جامع‌نگری با نگرش ویژه به موضوعات خاص است.

وی بیان کرد:‌ برخی دیگر از رویکردهای برنامه ششم توسعه استفاده از اسناد بالادستی از جمله ضوابط ملی آمایش سرزمین، چشم‌انداز منطقه و استان بوده و سیاست‌های کلی برنامه ششم، سیاست‌های کلی و ابلاغی مقام معظم رهبری است.

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: حضور بخش خصوصی و نقش آن در توسعه اقتصادی استان اردبیل و نیز گسترش اقتصاد دانش‌بنیان نیز در تدوین این برنامه مورد توجه قرار بگیرد.

انتهای پیام/تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار