تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

«امیر رجبی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل معرفی شد

آغاز فعالیت کمیته‌های ستاد خدمات سفر در اردبیل

تحقق ۷۵ درصدی اشتغال در اردبیل/۵ هزار نفر صاحب شغل شدند

دولت اجرای رتبه‌بندی معلمان را با توان مضاعف پیگیری می‌کند

شبکه آبیاری و زهکشی سبلان؛ توسعه زنجیره آبیاری مدرن در مشگین‌شهر

تنش آبی مشگین‌شهر را تهدید می‌کند

«افسانه جهانی» مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری اردبیل شد

اختتامیه جشنواره ملی شعر ترکی «ایران دل» در اردبیل برگزار می‌شود

تزریق ۲۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار ملی برای توسعه مشگین‌شهر

افزایش روند مصرف بدون ضابطه آب در اردبیل

مشگین‌شهر با تقدیم ۸۰۰ شهید دلدادگی خود به نظام را ثابت کرده است

کد خبر: 14875 | تاریخ انتشار: 10:09:11 - پنج‌شنبه 28 آبان 1394 | 6 نظر | |

با حضور معاون درمان وزارت بهداشت کشور

اورژانس تخصصی بیمارستان ولیعصر(عج) مشکین شهر افتتاح شد

ایلقار نیوز: اورژانس تخصصی بیمارستان ولیعصر(عج) مشکین شهر در زمینی به مساحت 870 متر مربع    با حضور معاون درمان وزارت بهداشت کشور، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ، امام جمعه ، نماینده ، فرماندار وجمعی از مسئولین استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید .

در این مراسم محمد آقاجانی، معاون درمان وزیر بهداشت در آئین افتتاح اورژانس تخصصی بیمارستان ولیعصر(عج) مشگین‌شهر اظهار داشت:
عملکرد دولت یازدهم در زمینه بهداشت و درمان با توجه به مسائل و مشکلات اقتصادی از زمان استقرار دولت بسیار چشمگیر بوده و اهداف دولت از اجرا کردن طرح تحول نظام سلامت کاهش پرداختی مردم در قبال خدمات درمانی، ایجاد عدالت در دسترسی به خدمات بهداشتی درمانی در سراسر کشور و ارتقاء کیفی در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی است.

وی اقدامات انجام شده مشگین‌شهر را در حوزه بهداشت و درمان مثبت دانست و گفت: اورژانس تخصصی بیمارستان ولیعصر(عج) با سه متخصص طب اورژانس جزو سه اورژانس مطرح به لحاظ آمار مراجعه کنندگان در کشور است و با برخورداری از تجهیزات پیشرفته خدمات ارزنده‌ای به بیماران ارائه خواهد کرد.

آقاجانی از ورود نیروی پزشکی متخصص روانشناسی، متخصص داخلی و اورولوژیست هم خبر داد و افزود: در باب ارائه خدمات بهداشت و سلامت شاهد توسعه مناسب در سطح شهرستان مشگین‌شهر هستیم و با افزایش نیروی پزشکی متخصص روند درمانی بیماران به بهترین شکل انجام می‌شود.

معاون درمان وزیر بهداشت و درمان با اشاره به خدمات دولت در حوزه بهداشت و درمان بیان کرد: تاکنون هیچ دولتی تااین حد به مسائل بهداشت و درمان دقیق نشده بود و این موضوع علاوه بر اینکه خدمات رسانی به مردم را بیشتر کرده است تکلیف وزارت بهداشت را نیز در قبال خواسته‌های مردم چند برابر شده است.

DSC_0295

DSC_0282

DSC_0276

DSC_0303

DSC_0310

DSC_0319

DSC_0333

DSC_0326

DSC_0323

DSC_0349

DSC_0345

DSC_0341

انتهای پیام/ متن خبر: تسنیم/عکس:ایلقار نیوز

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


6 ديدگاه مطلب براي " اورژانس تخصصی بیمارستان ولیعصر(عج) مشکین شهر افتتاح شد " ارسال شده است.

 1. من گفت:

  هرکس و مسئولی برای آرامش و آسایش این ملت قدمی بر میدارد خداوند یار و یاورش باد.
  امام جمعه محترم، نماینده محبوب، فرماندار مردمی سپاسگذاریم.

 2. خیاوی گفت:

  چقدر خوبه نزدیک انتخابات همه پروژها به بهره برداری میرسه!
  این بخش بیمارستان باید 8 سال پیش تکمیل میشد نه الان . لیاقت مشگین شهر و مردمش بیشتر از این است ولی ما مردم مشگین شهر چون از اول به کم قانع بودیم به اینجا رسیدیم . احساس میکنم یک جرقه ای تو مشگین رخ داده و قراره شاهد انفجار بمب پیشرفت در مشگین شهر باشیم . ولی کاش این پیشرفت در طول نمایندگی هر یک از کاندیدهای محترم تداوم داشته باشه نه فقط در پایان دوره 4ساله.
  از زحمات بی دریغ جناب آقای دکتر پاکدل ،پزشک حاذق نهایت تقدیر و تشکر را دارم . و از جناب آقای دکتر پورفرضی و امام جمعه محترم مشگین شهر و نماینده محترم جناب آقای اسدی و آقای امامی فرماندار محترم و دكتر محمد حاجی آقاجانی معاونت درمان و همه عزیزانی که در جهت احداث و تکمیل بخش اورژانش بیمارستان همکاری نموده اند تقدیر میکنم .

 3. علی امامعلیزاده میرک گفت:

  اجرکم عندا…

 4. اصغری میرک گفت:

  عزیزان دیروز حدود ساعت 7 عصر یکی از بستگان ما در خ شهید باکری مشگین شهر نزدیک ایسنگاه شبیه با یک پژو تصادف کرد متاسفانه به علت کمبود امبولانس مریض ما تا ساعت 11 در اروژانس قدیمی روی تخت ماندو مدیریت بیمارستان جهت اعزام مریض ما به اردبیل با کبود امبولانس مواجه شدند و فریاد مریض ما به آسمان می رفت وبعد از 4 ساعت در ساعت 11 یک امبولانس پیدا کردند و مریض ما را به اردبیل اعزام کردند و ایا خدا نکرده مریض ما به علت نداشتن آمبولانس جونش را از دست می داد چه کسی جوابگو بود آیا اورزژانسی را که تازه افتتاح کرده بودند یک امبولانس نداشت آیا نمی توانستند از امبولانس های هلال احمر حتی اگر نشد از شهرستان اهر یک امبولانس کمک بخواهند با این وضیعت اگر خدا نکرده یک زلزله و یا یک حادثه در مشگین شهر اتفاف بیافتد صبر می کنند تا امبولانس های اعزام شده از اردبیل برسند و ماموریت بنویسند و بعد از مدتی استراحت در… جلوی اورژانس بیایند پس کجایند مسولین شهر جواب بدهند….

 5. rr گفت:

  واقعا تاسف باره تو شهری که دم از نیروهای مهندسی توانمند میزنه و پل معلق میسازه، اورژانسش غیر اصولی ساخته بشه. هر بیماری توی ماشین اون سربالایی اورژانس رو بره حتما صدمه میبینه.طراح و مجریش فک کرده داره هتل میزنه

 6. ر-س گفت:

  14/6/95 با مریض اورژانسی به بیمارستان مراجعه کردیم جواب آزمایشی که دکتر کشیک سریعاً می خواست 6 ساعت طول کشید – درب برقی بین آزمایشگاه و اورزانس راخانمهای کادر از ساعت 12 شب تا 8 صبح که باز بود از ساعت 8 صبح تا ساعت 12 شب بستند من مجبور شدم از بیرون ، دور ساختمان بیمارستان را در حالی که زیر بغل مریض را گرفته ام تا آزمایشگاه حمل کنم و با مریض نیمه جان مثل بقیه به نوبت بنشینم روال یک ساعته جواب آزمایش از سوی دکتر و انکار آن از سوی آزمایشگاه موضوعی بود که باعث شد مریض را به حال خود رها کنم و دور این ساختمان را چندین بار دور بزنم که بلاخره بعد از 6 ساعت تلاش هنگام برگشت به طرف اورژانس مادرم انرژی اندکش را نیز از دست داد و روی شانه هایم افتاد.. – در بخش نیز وقتی متوجه شدم شماره تخت با شماره روی سرٌم ( 20-19 ) اشتباه می باشد با مراجعه به پرستار کشیک خواهش کردم با برگه ویزیت مریض چک کند که صدای گوش خراش پرستار وادار کرد یادآوری کنم صدای بلندش ممکن است مریض را که چند شب بود نخوابیده بود از خواب بیدار کند که موضوع به ایشان برخورد و صدایش را بیشتر و بیشتر بلند کرد و نه تنها مریض من بلکه همه مریض ها سراسیمه بیدار شدند با اعتراض من وقتی بالای سر مریض برای گرفتن فشار خون آمدند سرش داد می زدند انگار از یک مجرم اعتراف می گرفتند (مگه نگفتم تب سنجها را دهان بگیرید مگه نگفتم آستین را بالا بزنید..) درحالی که نگفته بودند – ناگفته نماند از تمامی پزشکان کشیک (دکتر عشقی ، خانم زرکام ، پزشکان کشیک 14/6 که اسمشان را فراموش کرده ام مراتب تشکر و قدردانی خود را ابراز می دارم ولی از پرستاران کشیک 18/6/95 بخش زنان بسیار گله مند و ناراضی هستم )

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار