درخشش دختران گلف‌باز اردبیلی در المپیاد استعدادهای برتر

اجتماع بزرگ امت رسول الله(ص) در اردبیل

استان اردبیل نیاز به دو برابر تخت بیمارستانی دارد

امام جمعه اردبیل: گره‌های ذهنی جوانان در فتنه اخیر را رفع کنیم

عملکرد مدیران و کارکنان به‌صورت عملیاتی ارزیابی می‌شود

کشاورزان و تولیدکنندگان، جهادگران عرصه جنگ اقتصادی هستند

17هزار و 500 خودروی سنگین و نیمه‌سنگین در اردبیل معاینه فنی شدند

پیدا شدن جسد غرق شده یک زن جوان در کانال آب پارس آبادمغان

حوادث رانندگی در روزعید قربان در استان اردبیل چهار فوتی و یک مصدوم برجای گذاشت

«ولی اسماعیلی» گزینه تصدی وزارت کار و رفاه اجتماعی

موسوی وزیر نیرو را مجاب به تخصیص اعتبار کرد

راه عاشقی در وادی گمنامی

کد خبر: 14301 | تاریخ انتشار: 14:39:39 - شنبه 16 آبان 1394 | بدون نظر | |

استاندار اردبیل:

تکمیل پروژه‌های مهم اردبیل در تدوین برنامه ششم توسعه مورد توجه قرار گیرد

خدابخش

استاندار اردبیل گفت: برنامه ششم توسعه یک فرصت بسیار مناسب برای پیشرفت و توسعه استان اردبیل است که باید تکمیل پروژه‌های مهم استان در تدوین این برنامه مورد توجه باشد.

ایلقارنیوز، مجید خدابخش در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اردبیل که با محوریت تدوین برنامه ششم توسعه استان اردبیل برگزار شد، اظهار داشت: برنامه ششم توسعه یک فرصت بسیار مناسب برای پیشرفت و توسعه استان اردبیل است چرا که متأسفانه این استان در مقایسه با سایر استان‌های کشور در بخشی از حوزه‌ها با ضعف‌هایی مواجه بوده که در تدوین برنامه ششم توسعه می‌توانیم این ضعف‌ها را لحاظ کرده و مقدمات پیشرفت استان اردبیل را ایجاد کنیم.

وی گفت: در مدت 2 هفته باقی‌مانده برای تدوین برنامه ششم توسعه استان اردبیل مدیران دستگاه‌های اجرایی استان به همراه فرمانداران شهرستان‌های استان باید در حوزه فعالیت‌های خود یک نیازسنجی جامع انجام داده و برای تدیون هر چه مناسب‌تر این برنامه تمام تلاش خود را انجام دهند.

استاندار اردبیل افزود: در تدوین برنامه ششم می‌توانیم در 3 بخش فعالیت مفید انجام دهیم که یکی از این موارد اخذ مصوبه برای نیازمندی‌های استان اردبیل است که این کار بدون اخذ اعتبار هم می‌تواند کمک شایانی به استان اردبیل داشته باشد.

خدابخش تصریح کرد: بحث اقتصاد مقاومتی که بارها از طرف مقام معظم رهبری نیز به آن اشاره شده است باید در تدوین برنامه ششم توسعه استان اردبیل مورد توجه باشد و راهکارهای اقتصادی مقاومتی حتما باید در قالب این برنامه لحاظ شده و نمایان باشد که این موضوع از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی با اشاره به برخی از پروژه‌های مهم استان اردبیل که در تدوین برنامه ششم باید مورد توجه قرار بگیرد، بیان کرد: سد عمارت گرمی، سد گیوی و اراضی پایاب این سدها باید در این برنامه لحاظ شود که در کنار این حوزه‌ها نیز چهاربانده‌شدن برخی از جاده‌های استان اردبیل، تآمین آب آشامیدنی اردبیل، بحث رفع نارسایی‌های فرودگاه اردبیل و توجه به الگوهای کشت نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

استاندار اردبیل گفت: بحث ظرفیت زندان مرکزی اردبیل،‌ تکمیل استادیوم علی دایی که حوزه ورزش می‌تواند نقش بسیار خوبی در توسعه و رونق گردشگری استان اردبیل داشته باشد که در رابطه با این موضوع باید در سال چند مسابقه ملی و بین‌المللی در استان اردبیل برگزار شود.

خدابخش افزود: ساماندهی سینماها و دارالقرآن‌ها، توسعه پارک علم و فناوری، انتقال پادگان ارتش از محدوده شهر اردبیل نیز از جمله مواردی هستند که باید در تدوین این برنامه مورد توجه باشد.

انتهای پیام/تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار