درخشش دختران گلف‌باز اردبیلی در المپیاد استعدادهای برتر

اجتماع بزرگ امت رسول الله(ص) در اردبیل

استان اردبیل نیاز به دو برابر تخت بیمارستانی دارد

امام جمعه اردبیل: گره‌های ذهنی جوانان در فتنه اخیر را رفع کنیم

عملکرد مدیران و کارکنان به‌صورت عملیاتی ارزیابی می‌شود

کشاورزان و تولیدکنندگان، جهادگران عرصه جنگ اقتصادی هستند

17هزار و 500 خودروی سنگین و نیمه‌سنگین در اردبیل معاینه فنی شدند

پیدا شدن جسد غرق شده یک زن جوان در کانال آب پارس آبادمغان

حوادث رانندگی در روزعید قربان در استان اردبیل چهار فوتی و یک مصدوم برجای گذاشت

«ولی اسماعیلی» گزینه تصدی وزارت کار و رفاه اجتماعی

موسوی وزیر نیرو را مجاب به تخصیص اعتبار کرد

راه عاشقی در وادی گمنامی

کد خبر: 14612 | تاریخ انتشار: 13:26:18 - پنج‌شنبه 21 آبان 1394 | بدون نظر | |

ثبت‌نام کارت ملی هوشمند برای 18 درصد از مردم اردبیل انجام شد

کارت هوشمند ملی

مدیرکل ثبت احوال استان اردبیل گفت: تاکنون ثبت‌نام کارت ملی هوشمند برای 18 درصد از مردم استان اردبیل انجام شده و در این حوزه اردبیل رتبه نخست کشوری را به خود اختصاص داده است.

ایلقارنیوز، اسد حسن‌زاده پیش از ظهر امروز در جلسه بررسی عملکرد ثبت احوال در حوزه ثبت‌نام کارت ملی هوشمند در اردبیل اظهار داشت:  تاکنون ثبت‌نام کارت ملی هوشمند برای 18 درصد از مردم استان اردبیل انجام شده به طوری که کار ثبت‌نام 184 هزار نفر از افراد واجد شرایط در سطح استان به اتمام رسیده است.

وی از کسب رتبه نخست استان اردبیل در تکمیل ثبت نام برای دریافت کارت هوشمند ملی در سطح کشور خبر داد و افزود: براساس آمار ستاد مرکزی اردبیل با 18 درصد در رتبه نخست و استان‌های قم و البرز به ترتیب با 13 و 11 درصد ثبت‌نام کارت ملی هوشمند در رتبه‌های بعدی قرار گرفته‌اند.

مدیرکل ثبت احوال استان اردبیل با اشاره به فعالیت ایستگاه‌های صدور کارت ملی هوشمند در سطح استان بیان کرد: در حال حاضر50 ایستگاه کارت ملی هوشمند در استان فعال بوده و اقدام به ارائه خدمات به مراجعه‌کنندگان و متقاضیان دریافت کارت ملی هوشمند می‌کنند.

وی از هماهنگی و برنامه‌ریزی برای افزایش تعداد ایستگاه‌ها صدور کارت ملی در استان خبر داد و گفت: با برنامه‌ریزی به عمل آمده و گسترش ایستگاه‌ها شاهد رشد بسیار خوبی در تکمیل و تحویل کارت ملی هوشمند برای متقاضیان خواهیم بود که این امر سبب تسریع و تسهیل در مراجعات متقاضیان می‌شود.

مدیرکل ثبت احوال استان اردبیل تصریح کرد: با امکاناتی که از طریق ثبت احوال کشور ایجاد شده مراحل ثبت نام و نوبت گیری به صورت اینترنتی انجام گرفته و متقاضیان می توانند در تاریخ انتخابی خود و با در دست داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی قدیم به مراکز تعیین شده مراجعه و ثبت نام خود را تکمیل کنند.

انتهای پیام/تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار