۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

درخشش دختران گلف‌باز اردبیلی در المپیاد استعدادهای برتر

اجتماع بزرگ امت رسول الله(ص) در اردبیل

استان اردبیل نیاز به دو برابر تخت بیمارستانی دارد

امام جمعه اردبیل: گره‌های ذهنی جوانان در فتنه اخیر را رفع کنیم

عملکرد مدیران و کارکنان به‌صورت عملیاتی ارزیابی می‌شود

کشاورزان و تولیدکنندگان، جهادگران عرصه جنگ اقتصادی هستند

17هزار و 500 خودروی سنگین و نیمه‌سنگین در اردبیل معاینه فنی شدند

پیدا شدن جسد غرق شده یک زن جوان در کانال آب پارس آبادمغان

کد خبر: 14514 | تاریخ انتشار: 20:11:46 - سه‌شنبه 19 آبان 1394 | بدون نظر | |

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل:

راهکارهای کاهش خشونت در استان اردبیل شناسایی می‌شود

خشونت اسید پاشی نزاع دعوا درگیری

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت:‌ در زمینه کاهش خشونت در استان تحقیقات و پژوهش‌هایی در بهزیستی اردبیل آغاز شده که با دستیابی به نتایج عملیاتی در این حوزه زمینه‌ای فراهم می‌شود تا این آسیب در سطح استان کاهش یابد.

ایلقارنیوز، بهزاد ستاری عصر امروز در دیدار کارکنان بهزیستی استان با امام جمعه اردبیل اظهار داشت: با توجه به اینکه دایره فعالیت‌های بهزیستی گسترده بوده و از مهد کودک تا امور سالمندان را شامل می‌شود فعالیت‌ها در این حوزه باید دقیق و منطبق بر اخلاق‌محوری و سلامت‌محوری باشد.

وی با بیان اینکه حفظ کرامت و عزت نفس افراد و مراجعان به بهزیستی از اولویت‌های این نهاد حمایتی است، افزود: کارکنان بهزیستی با شخصیت و روح و روان مراجعه‌کنندگان و افراد آسیب‌دیده اجتماعی سر و کار دارند و باید تلاش کنند تا اصل تکریم ارباب رجوع را در ارائه خدمات مورد توجه قرار دهند.

ستاری از مشارکت بالای مردم و وجود نیروی انسانی متعهد و متخصص به عنوان دو شاخصه و امتیاز مهم برای بهزیستی یاد کرد و گفت: وجود این دو شاخصه می تواند در پیشبرد امور بسیار موثر و مفید باشد و خدمات‌رسانی را به نحو مناسبی زمینه ساز شود.

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل بیان کرد: با اهمیت و بها دادن به این دو شاخصه مهم می توانیم در پیشبرد اهداف سازمانی به نحو موثری عمل کرده و زمینه‌های پیشگیری از آسیب‌های مختلف اجتماعی را فراهم کنیم که باید به این دو مولفه توجه جدی شود.

وی کار در بهزیستی را نیازمند رویکرد پژوهشی، علمی و تخصصی دانست و تصریح کرد: در حوزه برخی آسیب‌های اجتماعی نظیر خشونت تحقیقات و پژوهش‌هایی در بهزیستی استان آغاز شده که امیدواریم با دستیابی به نتایج عملیاتی در این حوزه زمینه‌ای فراهم شود تا این آسیب در سطح استان کاهش یابد.

ستاری با تاکید بر همکاری و مشارکت نهادهای مختلف در کاهش آسیب‌هایی نظیر اعتیاد، طلاق و سایر معضلات اجتماعی اظهار کرد:‌ تلاش و جدیت بر این است تا کیفیت خدمات  ارائه شده به مراجعان نظیر مناسب‌سازی معابر عمومی و شهری، خدمات مددکاری، اقدامات در راستای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و نیز پیشگیری از معلولیت‌ها در سطح استان ارتقا و افزایش یابد که این امر مستلزم همکاری و مشارکت سایر نهادها و مردم است.

انتهای پیام/تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار