تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

«امیر رجبی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل معرفی شد

آغاز فعالیت کمیته‌های ستاد خدمات سفر در اردبیل

تحقق ۷۵ درصدی اشتغال در اردبیل/۵ هزار نفر صاحب شغل شدند

دولت اجرای رتبه‌بندی معلمان را با توان مضاعف پیگیری می‌کند

شبکه آبیاری و زهکشی سبلان؛ توسعه زنجیره آبیاری مدرن در مشگین‌شهر

تنش آبی مشگین‌شهر را تهدید می‌کند

«افسانه جهانی» مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری اردبیل شد

اختتامیه جشنواره ملی شعر ترکی «ایران دل» در اردبیل برگزار می‌شود

تزریق ۲۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار ملی برای توسعه مشگین‌شهر

افزایش روند مصرف بدون ضابطه آب در اردبیل

مشگین‌شهر با تقدیم ۸۰۰ شهید دلدادگی خود به نظام را ثابت کرده است

کد خبر: 14346 | تاریخ انتشار: 11:11:25 - یکشنبه 17 آبان 1394 | بدون نظر | |

شاخص‌های کیفی آب شرب اردبیل ارتقاء می‌یابد

آب شرب

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اردبیل گفت: تامین آب شرب با ارتقای شاخص‌های کیفی از اولویت‌های شرکت آب منطقه‌ای اردبیل بوده و در این زمینه اقدامات خوبی انجام شده است.

ایلقارنیوز، بهروز محمدی صبح امروز در چهارمین جلسه کارگروه مدیریت جامع کیفیت منابع آب استان اردبیل در سال 94 اظهار داشت: ارتقای شاخص‌های کیفی آب شرب از دغدغه‌های اصلی شرکت‌های تامین و توزیع‌کننده آب در سطح استان بوده و با همراهی و مشارکت و نظارت دستگاه‌های رصدکننده همچون محیط زیست و بهداشت محیط اقداماتی خوبی در این زمینه انجام شده است.

وی با اشاره به ضرورت اجرایی کردن هر چه سریع‌تر «سند راهبرد ملی بهبود کیفیت منابع آب شرب» و برنامه‌های پایش کیفیت آب شرب بیان کرد: باید در این زمینه اقدامات لازم هر چه زودتر فراهم شده و مقدمات امر برایی اجرای طرح فراهم شود.

محمدی تصریح کرد: در سال‌های گذشته بندهای مختلف سند توسط هر یک از دستگاه‌های مسئول به‌صورت مجزا اجرا شده و نتیجه آن در شرایط حاضر تامین آب مناسب برای مصرف کنندگان است ولی ضرورت دارد تا اقدامات به‌صورت یکپارچه، هماهنگ، منسجم و با مشارکت تمام دستگاه‌های مربوطه در قالب روح واحد انجام شود.

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اردبیل گفت: تلاش می‌کنیم تا مفاد سند ابلاغی را در جلسات فشرده کارگروه بررسی کرده و برنامه عملیاتی برای هر یک از بندها تهیه و اجرایی کنیم تا از این طریق شاهد اجرای هر چه بهتر ان سند در استان باشیم.

وی با اشاره به برگزاری جلسات کارگروه مدیریت جامع کیفیت منابع آب استان افزود: به منظور بررسی مسائل و مشکلات مربوط به کیفیت منابع آب استان و به ویژه منابع آب شرب جلسات کارگروه برگزار و اعضای آن در این زمینه راهکارهای لازم را با بحث و بررسی ارائه می دهند تا در این زمینه شاهد اقدامات موثر و مناسب باشیم.

انتهای پیام/تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار