۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

درخشش دختران گلف‌باز اردبیلی در المپیاد استعدادهای برتر

اجتماع بزرگ امت رسول الله(ص) در اردبیل

استان اردبیل نیاز به دو برابر تخت بیمارستانی دارد

امام جمعه اردبیل: گره‌های ذهنی جوانان در فتنه اخیر را رفع کنیم

عملکرد مدیران و کارکنان به‌صورت عملیاتی ارزیابی می‌شود

کشاورزان و تولیدکنندگان، جهادگران عرصه جنگ اقتصادی هستند

17هزار و 500 خودروی سنگین و نیمه‌سنگین در اردبیل معاینه فنی شدند

پیدا شدن جسد غرق شده یک زن جوان در کانال آب پارس آبادمغان

کد خبر: 15016 | تاریخ انتشار: 12:36:16 - شنبه 30 آبان 1394 | بدون نظر | |

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان اردبیل:

مشکل عضویت فارغ‌التحصیلان علمی کاربردی اردبیل در نظام مهندسی برطرف شد

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل از حل مشکل عضویت فارغ‌التحصیلان مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی اردبیل در سازمان نظام مهندسی خبر داد.

ایلقارنیوز، حسین علیپور صبح امروز در جلسه رؤسای مراکز علمی کاربردی استان اردبیل اظهار داشت: علاوه بر رفع مشکل عضویت در سازمان نظام مهندسی، مشکل پذیرش مدارک فارغ‌التحصیلان علمی کاربردی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز مرتفع شده و تمامی مدارک این دانشگاه در این نهاد قابل قبول است.

وی تعریف دوره‌های جدید توسط مراکز علمی کاربردی استان در راستای جذب دانشجویان جدید را خواستار شد و گفت: در صورت تصویب وزارت علوم، دوره‌های تدوین شده توسط مراکز علمی کاربردی دارای مالکیت معنوی برای مراکز تعریف کننده دوره خواهد بود.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل با انتقاد از عدم پرداخت به موقع حق‌التدریس مدرسان در برخی از مراکز وابسته به این دانشگاه افزود: عدم رعایت این موارد سبب کاهش انگیزه در مدرسان و مشغولیت ذهنی آنان می‌شود و می‌تواند در کاهش کیفیت تدریس نیز تاثیرگذار باشد.

علیپور با اشاره به تعامل مطلوب دانشگاه جامع علمی کاربردی با دانشگاه محقق اردبیلی به عنوان دانشگاه مادر استان و ناظر بر فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه جامع علمی کاربردی تصریح کرد: در بازدید این دانشگاه از مراکز سعی شده است که مسئولان مرکز و دانشگاه جامع نیز حضور داشته باشند تا مشکلات احتمالی در همان بازدید مرتفع شود.

وی با اشاره به اجرای فعالیت‌های فرهنگی مناسب در دانشگاه جامع علمی کاربردی در سطح کشور بیان کرد: بزرگترین ضعف این دانشگاه به ویژه در استان اردبیل عدم ثبت این فعالیت‌ها در پورتال فرهنگی وزارت علوم است بنابراین تمامی مراکز وظیفه دارند نسبت به ثبت این برنامه‌ها در پورتال یاد شده اقدام مناسب انجام دهند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل وام شهریه دانشجویی را فرصت مناسبی برای ارائه خدمات برای دانشجویان برشمرد و اطلاع‌رسانی مناسب و مطلوب به دانشجویان و ثبت نام آنان در صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم را خواستار شد.

وی از برگزاری دوره تربیت مدرس توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی در 9 آذرماه امسال خبر داد و افزود: برای سهولت برنامه‌ریزی برای جذب دانشجو تقویم آموزشی نیز اعلام شده است که 3 تا 14 بهمن زمان ثبت‌نام دانشجویان در ترم دوم و 17 بهمن نیز زمان شروع کلاس‌ها خواهد بود.

علیپور با تبریک هفته بسیج خواستار تبیین اهداف و ارزش‌های این هفته در بین دانشجویان شد و گفت: در این هفته در تمامی مراکز نشست‌های دانشجویی و سخنرانی‌هایی با محوریت هفته بسیج برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار