درخشش دختران گلف‌باز اردبیلی در المپیاد استعدادهای برتر

اجتماع بزرگ امت رسول الله(ص) در اردبیل

استان اردبیل نیاز به دو برابر تخت بیمارستانی دارد

امام جمعه اردبیل: گره‌های ذهنی جوانان در فتنه اخیر را رفع کنیم

عملکرد مدیران و کارکنان به‌صورت عملیاتی ارزیابی می‌شود

کشاورزان و تولیدکنندگان، جهادگران عرصه جنگ اقتصادی هستند

17هزار و 500 خودروی سنگین و نیمه‌سنگین در اردبیل معاینه فنی شدند

پیدا شدن جسد غرق شده یک زن جوان در کانال آب پارس آبادمغان

حوادث رانندگی در روزعید قربان در استان اردبیل چهار فوتی و یک مصدوم برجای گذاشت

«ولی اسماعیلی» گزینه تصدی وزارت کار و رفاه اجتماعی

موسوی وزیر نیرو را مجاب به تخصیص اعتبار کرد

راه عاشقی در وادی گمنامی

کد خبر: 14965 | تاریخ انتشار: 12:05:48 - جمعه 29 آبان 1394 | بدون نظر | |

رئیس بسیج هنرمندان استان اردبیل:

مهلت ارسال آثار به جشنواره سرودهای انقلابی بسیج اردبیل تمدید شد

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل گفت: مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره سرودهای حماسی و انقلابی بسیج اردبیل تا 10 آذرماه امسال تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، به نقل از روابط عمومی بسیج هنرمندان اردبیل، عظیم دشتی در جلسه انجمن آواها و نواهای بسیج هنرمندان استان اردبیل اظهار داشت: دومین جشنواره سرودهای حماسی و انقلابی بسیج با موضوعات همبستگی و انسجام اسلامی در حمایت از مقاومت اسلامی، وحدت اسلامی و مقابله با اندیشه‌های تکفیری، بسیج، ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی، بصیرت در مواجهه با فتنه 9 دی، سالروز بصیرت و سبک زندگی ایرانی، اسلامی برگزار می‌شود.

وی افزود: شناسایی استعدادهای جدید، جوان، خلاق و متعهد و برنامه‌ریزی برای رشد آنها، گشودن دریچه‌های تازه در رویکرد سرود و موسیقی و ترانه و ایجاد بسترهای همکاری با دیگر هنرها، ایجاد بستر مناسب برای ارتقاء و گسترش سطح علمی و فعالیت گروه‌های سرود بسیج و کمک به فرآیند تولیدات هنری از اهداف برگزاری دومین جشنواره سرودهای حماسی و انقلابی بسیج است.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل با اشاره به اینکه مهلت ارسال آثار تا دهم آذر ماه امسال تمدید شده است، گفت:  20 آذرماه آثار ارایه شده به دبیرخانه جشنواره داوری خواهد شد و آثار منتخب جشنواره استانی به دبیرخانه کشور تا 30 آذرماه  انجام خواهد شد و مرحله کشوری جشنواره نیمه نخست بهمن ماه 94 در تهران برگزار می‌شود.

دشتی با بیان اینکه براساس رأی هیئت داوران به برگزیدگان نخست تا سوم در هر بخش جوایز ارزنده‌ای تعلق می‌گیرد، تصریح کرد: اعضای گروه‌های شرکت‌کننده باید از برادران باشند و تمامی آثار از طریق کانون‌های بسیج هنرمندان در سطح شهرستان‌ها جمع‌آوری و به بسیج هنرمندان استان‌ها ارسال می‌شود تا مورد بازبینی قرار گیرد.

وی بیان کرد: آثار ارائه شده با موضوعات مطرح شده نباید در گذشته در جشنواره و مسابقه با مناسبتی دیگر اجرا شده باشند و نیز شرکت‌کنندگان اعم از همسرایان، نوازندگان، خوانندگان و اعضای گروه‌ها باید عضو بسیج هنرمندان بوده و از طریق کانون‌های هنر بسیج کد دریافت کرده باشند.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان اردبیل با اشاره به اینکه در اجرای آثار با توجه به موضوعات ارزشی در تمامی مراحل از تولید تا اجرا شئونات هنر فاخر با اندیشه‌های بسیجی در نظر گرفته می‌شود، اظهار کرد: طرح‌های جدید و نوآوری در این زمینه دارای امتیاز ویژه است و آثار برگزیده جشنواره‌های استانی مورد حمایت سازمان مرکزی قرار می‌گیرد.

دشتی تصریح کرد: علاقمندان به شرکت در جشنواره می‌توانند آثار خودشان را در یک لوح فشرده به دبیرخانه جشنواره واقع در اردبیل، خیابان شهید مطهری، ساختمان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان بسیج هنرمندان استان ارسال  کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 04533253985 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار