شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

مردم با بصیرت کشورمان با رهبری داهیانه رهبر حکیم؛ صف خود را از اغتشاگران جدا کردند

مسیر صدور پروانه بیمارستان جدید مشگین شهر هموار شد

آگهی مناقصه شرکت غله وخدمات بازرگانی شهرستان مشگین شهر

فرمانده بسیج حوزه ثارالله مشگین شهر معرفی شد

از قهرمان پیشکسوت رشته ورزشی کاراته تجلیل شد

برداشت ۲۲ هزار تن انگور باکیفیت از تاکستان‌های مشگین‌شهر

عاشقانه ای برای پاییز

کد خبر: 14096 | تاریخ انتشار: 11:17:42 - چهارشنبه 13 آبان 1394 | بدون نظر | |

نظارت بر کیفیت نان در مشگین‌شهر افزایش می‌یابد

نانوایی

دادستان شهرستان مشگین‌شهر گفت: نظارت بر نحوه پخت و پز نان در سطح شهرستان مشگین‌شهر، از سوی دستگاه‌های نظارتی افزایش می‌یابد.

ایلقارنیوز، جعفر رحیم نیا عصر‌امروز در جلسه شورای اداری اظهار داشت: با توجه به حمایت کثیر دادگستری از سلامت جسم و جان مردم و تهدید سلامتی مردم به جهت استفاده جوش شیرین در نانوایی‌ها، شبکه بهداشت مشگین‌شهر نظارت جدی‌تری بر نحوه پخت نان در سطح شهرستان داشته باشد.

وی تصریح کرد: به جهت مصرف بالای نان در سطح شهرستان و قرار گرفتن این مواد غذایی در رأس سبد کالایی خانواده‌ها، این ماده با ارش غذایی باید از کیفیت بالا و نحوه پخت سالم و بدون استفاده از جوش شیرین به دست مصرف کننده برسد.

دادستان مشگین‌شهر هشدار داد: سایر مواد غذایی و خوراکی نیز در صورت استفاده از رنگ‌های غیر مجاز و روش تهیه غیر اصولی و غیر بهداشتی که با سلامتی افراد جامعه مغایر است مورد برخورد جدی قانون قرار می‌گیرد.

وی افزود: اصلی‌ترین سیاست کاری در راستای پیشگیری از جرم طبق قانون، آشنا کردن مراکز اداری به وظایف قانونی‌شان است و مسئولان باید به حوزه قانونی خود اشراف داشته باشند تا کمترین اجحاف در حق مردم صورت گیرد.

رحیم‌نیا خطاب به ادارات خدمات‌رسان و دستگاه‌های اجرایی افزود: اخیرا مجوز تخریب 600 باب خانه صادر شده که متأسفانه سهل انگاری ادارات مربوط در متوقف کردن این ساخت و سازها را در اوایل شروع به کار می‌رساند که در این راستا ارائه خدمات آب، برق، گاز به ساختمان‌های فاقد پروانه غیر قانونی و ممنوع است.

وی با اشاره به وظایف ذاتی ادارات گفت: معمولا اشخاص عادی اطلاعات کافی در مورد روش حل‌مشکل خود ندارند که در این راستا مسئولان ادارات با اشراف به وظایف قانونی خود از ارشاد افراد به دادسرا خود داری کنند و تا جایی که قانون اجازه می‌دهد در حیطه اداری خود مشکلات مربوط به حیطه خود را در داخل اداره حل و فصل نمایند زیرا در داسرا شکایاتی که مربوط به وظایف ذاتی ادارات باشد پذیرفته نمی‌شود.

داستان مشگین‌شهر ساخت و سازهای غیرقانونی را مشکل بزرگی و خواند و گفت: برای اینکه پرونده به کمیسیون ماده صد نرسد، جهت توقف ساخت و سازهای غیرمجاز حکم ورود به منزل و توقف ماشین‌های میکسر بتن را صادر کردیم و انتظار داریم ادارت مربوط به این حوزه خصوصا شهرداری و شورای شهر نهایت همکاری را در توقف غیرقانونی ساخت و سازها داشته باشند.

رحیم نیا بیان کرد: به لحاظ موقعیت فرهنگی و توریست‌پذیر بودن شهرستان، به عنوان حافظ نظم و برقرار کننده امنیت در سطح شهر، با فروشندگان مشروبات الکلی و اراذل و اوباش با قاطعیت تمام برخورد می‌کنیم.

وی با اشاره به بحث انتخابات افزود: نامزدهای انتخاباتی جهت وضع قانون در مجلس داوطلب شده‌اند پس خود باید عامل به قانون باشند و از بیت المال و امکانات دولتی برای تبلیغات خود استفاده نکنند که ممنوعیت شرعی و قانونی دارد و در این راستا شعبه رسیدگی به جرایم انتخاباتی دایر شده و با خاطیان قانون برخورد جدی خواهد شد.

دادستان مشگین‌شهر افزود: سایت‌های غیرمجاز و فاقد مجوز رسمی مسدود می‌شوند و امیدواریم در بحث انتخابات شاهد ایجاد تنش و تخریب از سوی مطبوعات در سطح شهرستان نباشیم تا انتخاباتی پرشور و باشکوه با حضور مردم برگزار شود.

انتهای پیام/تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار