تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

«امیر رجبی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل معرفی شد

آغاز فعالیت کمیته‌های ستاد خدمات سفر در اردبیل

تحقق ۷۵ درصدی اشتغال در اردبیل/۵ هزار نفر صاحب شغل شدند

دولت اجرای رتبه‌بندی معلمان را با توان مضاعف پیگیری می‌کند

شبکه آبیاری و زهکشی سبلان؛ توسعه زنجیره آبیاری مدرن در مشگین‌شهر

تنش آبی مشگین‌شهر را تهدید می‌کند

«افسانه جهانی» مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری اردبیل شد

اختتامیه جشنواره ملی شعر ترکی «ایران دل» در اردبیل برگزار می‌شود

تزریق ۲۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار ملی برای توسعه مشگین‌شهر

افزایش روند مصرف بدون ضابطه آب در اردبیل

مشگین‌شهر با تقدیم ۸۰۰ شهید دلدادگی خود به نظام را ثابت کرده است

کد خبر: 14000 | تاریخ انتشار: 20:01:10 - دوشنبه 11 آبان 1394 | بدون نظر | |

۲۵۰ فرزند شهید در نوبت استخدام هستند

استخدامایلقارنیوز، رحیم صدقیانی در جلسه شورای هماهنگی امور ایثارگران اردبیل اظهار کرد: با همکاری دستگاه‌های اجرایی استانی تلاش‌های جدی برای استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران انجام شده و تلاش جدی و فراگیر بر این است تا این رویه به شکل مطلوب به سرانجام برسد.

وی از عملکرد و اقدامات خود به جامعه ایثارگران استان در زمینه‌های اعمال ماده ۵۱، جذب و استخدام ۲۵۰ نفر فرزندان معظم شهدا به دستگاه‌های اجرایی گزارشی ارائه کرد.

دبیر شورای هماهنگی امور ایثارگران استان اردبیل، اجرای طرح سپاس و بازدید از خانواده‌های معظم شهدا، برنامه‌ریزی و پیگیری برگزاری یادواره یک‌هزار و ۲۰۰ شهدای ارتش در آخر آبان ماه امسال، مشکلات مربوط به بیمه تکمیلی، هزینه‌های درمانی، مناسب‌سازی معابر و محیط اداری برای تردد آسان جانبازان مورد تاکید قرار داد.

در این جلسه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار اردبیل نیز با بیان اینکه باید تمام تلاش خود را برای رفع مسائل و مشکلات ایثارگران به کار گیریم، گفت: خانواده معظم شهدا و جانبازان از سرمایه‌های ارزشمند جامعه هستند و باید تمامی تلاش و جدیت بر جلب رضایتمندی آنها و برآورده کردن نیازمندی‌ها و مطالبات آنها باشد تا بتوانیم دین خود را به این شهدا و جانبازان که جان و مال خود را در اعتلای ارزش‌ها، فضائل اخلاقی و دفاع از کیان اسلامی فدا کردند، ادا کنیم.

اقبال عباسی با اشاره به اینکه این جلسات به منظور نظارت بر حسن اجرای قوانین و مقررات حمایت از ایثارگران و سیاست‌های عمومی دولت در زمینه امور ایثارگران هر سه ماه یک بار برگزار می‌شود، خواستار ارائه خدمات مطلوب به جامعه ایثارگران از سوی دستگاه‌های اجرایی و رفع مسائل و مشکلات در این زمینه شد.

وی افزود: باید با برنامه‌ریزی بهتر در جهت خدمت به جامعه ایثارگران گام برداشت و مسائل و مشکلات آنها را یکی پس از دیگری حل کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: فرهنگ ایثار و شهادت، رمز پیروزی و ماندگار انقلاب شکوهمند اسلامی است که در تلاش هستیم با مشارکت و همکاری مطلوب دستگاه‌های اجرایی در راستای گسترش و نهادینه‌سازی این فرهنگ و همچنین رسیدگی به مسائل و مشکلات خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران در استان گام‌های مؤثرتری برداریم.

انتهای پیام/ساوالان خبر

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار