۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

درخشش دختران گلف‌باز اردبیلی در المپیاد استعدادهای برتر

اجتماع بزرگ امت رسول الله(ص) در اردبیل

استان اردبیل نیاز به دو برابر تخت بیمارستانی دارد

امام جمعه اردبیل: گره‌های ذهنی جوانان در فتنه اخیر را رفع کنیم

عملکرد مدیران و کارکنان به‌صورت عملیاتی ارزیابی می‌شود

کشاورزان و تولیدکنندگان، جهادگران عرصه جنگ اقتصادی هستند

17هزار و 500 خودروی سنگین و نیمه‌سنگین در اردبیل معاینه فنی شدند

پیدا شدن جسد غرق شده یک زن جوان در کانال آب پارس آبادمغان

کد خبر: 15593 | تاریخ انتشار: 11:42:00 - یکشنبه 15 آذر 1394 | بدون نظر | |

رئیس پلیس راه اردبیل

جاده پونل-خلخال تا اطلاع ثانوی مسدود است

رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت:‌ محور خلخال به پونل با توجه به کولاک‌های شدید مقطعی که در طول مسیر اتفاق می‌افتد، تا اطلاع ثانوی مسدود است و تردد از این مسیر برای رانندگان و مسافران امکان‌پذیر نمی‌باشد.

سیدحجت فتاحی اظهار داشت: در حال حاضر تمامی محورهای مواصلاتی و جاده‌های استان اردبیل به جز محور خلخال به پونل باز بوده و تردد در آنها با زنجیر چرخ و رعایت قوانین و مقررات رانندگی جریان دارد.

وی با اشاره به مسدود بودن جاده پونل-خلخال بیان کرد: محور خلخال به پونل با توجه به کولاک‌های شدید مقطعی که در طول مسیر اتفاق می‌افتد تا اطلاع ثانوی مسدود است و تردد از این مسیر برای رانندگان و مسافران امکان‌پذیر نمی‌باشد.

فتاحی تصریح کرد: در محور خلخال به اسالم کولاک شدید جریان دارد و این محور در حال حاضر یخبندان است و تردد تنها با زنجیر چرخ در این محور جریان دارد و از رانندگانی که مجهز به زنجیر چرخ نیستند درخواست می‌شود تا از این محور تردد نکنند.

رئیس پلیس راه استان اردبیل افزود: در بقیه محورهای استان اردبیل با وجود اینکه محورها باز بوده و می‌توان از آن تردد داشت اما با توجه به اینکه بر اثر آب شدن برف سطح جاده خیس و لغزنده است داشتن زنجیز چرخ در کنار داشتن مهارت بستن زنجیر چرخ برای رانندگان ضروری است.

وی رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی را از موارد مهم برای جلوگیری از حوادث جاده‌ای در شرایط برفی و بارانی بودن سطح جاده‌های استان دانست و گفت:‌ رعایت سرعت مطمئنه و نیز رعایت فاصله طولی از جمله موارد مورد تاکید پلیس برای جلوگیری از حوادث جاده‌ای است.

فتاحی همراه داشتن تجهیزات زمستانی، زنجیر چرخ، داشتن لباس گرم، داشتن اطمینان از تجهیزات زمستانی خودرو نظیر بخاری را از موارد ضروری دانست و اظهار کرد:‌ توصیه می‌شود که رانندگان در حد امکان در شرایط برفی و یخبندان بودن سطح جاده‌ها از مسافرت‌های غیرضروری اجتناب کرده و در صورت ضرورت حتما موارد ایمنی و قوانین و مقررات مربوطه را رعایت کنند.

انتهای پیام/تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار