۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

هنرمندان اردبیلی جوایز جشنواره تئاتر فجر را درو کردند

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

واریز ۱۶۵ میلیارد تومان به حساب شهرداری‌ها برای توسعه عمرانی شهر

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

«امیر رجبی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل معرفی شد

آغاز فعالیت کمیته‌های ستاد خدمات سفر در اردبیل

تحقق ۷۵ درصدی اشتغال در اردبیل/۵ هزار نفر صاحب شغل شدند

دولت اجرای رتبه‌بندی معلمان را با توان مضاعف پیگیری می‌کند

کد خبر: 15583 | تاریخ انتشار: 8:37:42 - یکشنبه 15 آذر 1394 | 1 نظر | |

پس ازاعتراض خیابانی :

جلسه فرماندار با سپرده گذاران صندوق المهدی

ایلقار نیوز :پس از اعتراضات و نارضایتی که در میان سپردگان صندوق المهدی بوجود آمده و عده ای از سپرده گذاران جلوی صندوق المهدی تجمع کرده بودند فرماندار مشکین شهر با این سپرده گذاران تشکیل جلسه داد.photo_2015-12-06_08-33-17

در این جلسه ابراهیم امامی با اشاره به اقدامات انجام یافته گفت : بنده فراتر از حیطه قانونی و وظایف و اختیاراتم پیگیر مشکلات صندوق المهدی بودم و پیگیریهای متعددی را از مرکز استان و صندوق اقتصاد اسلامی انجام داده ایم  که در چند روز آینده تکلیف این صندوق مشخص خواهد شد .

 وی افزود عمده هدف ما سرپا نگه داشتن صندوق است و ابتدا باید کاری انجام دهیم که این صندوق بتواند به فعالیت خود ادامه دهد و در این راستا قول وام را از صندوق اقتصاد اسلامی  دریافت کردیم

امامی افزود:اصل مشکل این است که به این صندوق به چشم یک بنگاه تجاری نگاه کردند و به صورت غیر قانونی و با رابطه بازی وام ها را در اختیار عده ای خاص قرارداده اند که در بعضی موارد حتی مدارک لازم را نیز از آنها دریافت نکرده اند  در صورتی که این صندوق خیریه است و از مسیر و هدف اصلی خود منحرف شده است.

فرماندار مشکین شهر تصریح کرد: سپرده گذاران باید به ما اعتماد کنند و اجازه دهند تا طبق روال عادی و قانونی  حسابرسی های  لازم انجام گیرد وهیئت مدیره جدید صندوق را تحویل بگیرد و بعد از آن اگر تخلفی وجود داشته باشد از طریق مقامات قضایی پیگیری خواهد شد .

ابراهیم امامی در پاسخ به اعتراض یکی از سپرده گذاران که پرسید مسئول کیست و جوابگوی ما چه کسی است گفت :مسئول تا زمانی که تغییر و تحول بوحود نیامده است هیئت مدیره قبلی است  و باید آنها جوابگوی این سوءمدیریت باشند کسانی که روزی با یک تلفن وام چند میلیونی برای دوست و آشنا فراهم می نمودند باید اکنون جوابگوی شما نیز باشند و من تنها به خاطر تبعات اجتماعی این بحث به موضوع ورود پیدا کرده کردم .

 در این جلسه سپرده گذاران خواستار بلوکه شدن پرداخت های صندوق شدند و فرماندار مشکین شهر با هماهنگی که با دادستان انجام دادند دادستان مشکین شهر دستور توقف پرداخت از صندوق را صادر نمودند .

فرماندار مشکین شهر از زحمات دادستان مشکین شهر نیز قدردانی نموده افزود :  به خاطر حق و حقوق مردم همه مسئولان و به خصوص دادستان محترم شدیدا پیگیر این موضوع می باشند و در جهت بازپس گیری وام های غیر قانونی و همچنین اقساط عقب افتاده وام های قانونی اقدامات قابل تقدیری انجام نمودند .

 photo_2015-12-06_08-32-20

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


1 ديدگاه مطلب براي " جلسه فرماندار با سپرده گذاران صندوق المهدی " ارسال شده است.

  1. علی گفت:

    بعد از رفتن آقای محرم زاده که سالیان سال آنج زحمت کشید و صندوق را سرپا نگه داشت هیئت مدیره ای که عضو شورای شهر است صندوق را به این وضعیت رسوند

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار