شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

مردم با بصیرت کشورمان با رهبری داهیانه رهبر حکیم؛ صف خود را از اغتشاگران جدا کردند

مسیر صدور پروانه بیمارستان جدید مشگین شهر هموار شد

آگهی مناقصه شرکت غله وخدمات بازرگانی شهرستان مشگین شهر

فرمانده بسیج حوزه ثارالله مشگین شهر معرفی شد

از قهرمان پیشکسوت رشته ورزشی کاراته تجلیل شد

برداشت ۲۲ هزار تن انگور باکیفیت از تاکستان‌های مشگین‌شهر

عاشقانه ای برای پاییز

کد خبر: 15892 | تاریخ انتشار: 9:52:49 - چهارشنبه 25 آذر 1394 | 3 نظر | |

شهرک صنعتی در حال تعطیلی

ایلقار نیوز:رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: به دلیل سو مدیریت شهرک عاملیصنعتی مشگین شهر به حال خود رها شده و عملاً مدیر ندارد.

مهر نوشت، سید حامد عاملی ظهر سه شنبه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید اردبیل تصریح کرد: متاسفانه مدیریت شهرک صنعتی مشگین شهر به شرکت خدماتی سپرده شده و این شرکت تعهدی را قبول نمی کند و عملا گذاشته و رفته است.

وی با بیان اینکه نبود مدیریت تمامی واحد های تولیدی را دچار مشکل کرده و از جمله در دریافت و هزینه کرد شارژ مشکلاتی را به وجود آورده است، متذکر شد: اینکه شهرکی به حال خود رها شود درست نیست و لازم است برای شهرک های صنعتی چاره اندیشی کنند.

به گفته رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با وجود اصرار مدیریت شهرک های صنعتی به اعلام فعالیت این شرکت، شرکت عملا فعال نیست و باید فکری به حال شهرک مشگین شهر شود.

در این جلسه مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل نیز تاکید کرد: طبق قانون ما نمی توانیم در شرایط فعلی مدیریت این شهرک را به عهده گرفته و برای آن هزینه کنیم.

ابراهیم فریدی متذکر شد: انحلال فعالیت شرکت خدماتی باید در سازمان مرکزی مصوب می شد که مورد موافقت قرار نگرفت و در وضعیت فعلی طبق قانون باید چند بار فراخوان بزنیم و اگر شرکت اعلام فعالیت نداشت به سازمان مرکزی انعکاس دهیم.

وی افزود: اینکه واحدهای تولیدی فعالیت شرکت خدماتی را منحل کنند قانونا صحیح نیست و باید بر اساس روند ذکر شده اقدام کرد تا در نهایت اگر شرکت اعلام فعالیت نداشت ما درخواست کنیم تا مدیریت به ما سپرده شود.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان متذکر شد: بر اساس قانون شهرک صنعتی که ۵۰ درصد از زمین خود را واگذار کره و ۱۵ واحد تولیدی آن واگذار شده می تواند به شرکت خدماتی واگذار شود و متاسفانه این دو مورد نیز نیازمند بازنگری است.

انتهای پیام/

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


3 ديدگاه مطلب براي " شهرک صنعتی در حال تعطیلی " ارسال شده است.

 1. علی امامعلیزاده میرک گفت:

  سلام و خسته نباشید مدیر کل محترم اگرباغبان به خواب برود سیل مزرعه و باغ را ویران خواهد کردو گرنه…

 2. اکبر گفت:

  سازمان مدیر کل ندارد ریاست دار د اگرمنظورتان آقای عاملی هست؟

 3. عزیز گفت:

  باسلام
  واقعا متاسف شدم این اقایان که میفرمایند بی تفاوتی مسئولان مشگین شهر باعث تعطیلی شهر ک صنعتی مشگین شهرشده است در عالم خودشان چه فکری میکنند مردم فهیم وبافرهنگ مشگین شهر میدانند که مرکز استان چه جفاهای در حق این شهر تاریخی ودیدنی که نکرده بسیاری از پروژه هایی که در حال انجام شدن بود تنها به دلیل تنگ نظری وسنگ اندازی مسئولین استانی باعث منصرف شدن سرمایه گذاران شد شماها که در راس امور قرار دارید چرا کاری نمیکنید وقتی پا به شهر خودم مشگین شهر میگذارم بادیدن این همه ظرفیت های عظیم خدادادی چه از لحاظ گردشگری وکشاورزی وباغداری ومعادن وجه از لحاظ نیروی انسانی نخبه وکارامد که بالقوه مانده اند غم تمام وجودم را فرامیگیرد قربان همه مشگین شهریهای بافرهنگ وبا اصالت

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار