گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

ارشق را باید منطقه آزاد اعلام کرد

مردم با بصیرت کشورمان با رهبری داهیانه رهبر حکیم؛ صف خود را از اغتشاگران جدا کردند

کد خبر: 15684 | تاریخ انتشار: 20:32:53 - چهارشنبه 18 آذر 1394 | بدون نظر | |

با رأی اکثریت اعضای مجمع

محمدی و ملک‌زاده بازرس خانه مطبوعات استان اردبیل شدند/تصاویر اختصاصی ایلقارنیوز

ایلقار نیوز:در این جلسه که امشب با حضور اکثریت اعضای خانه مطبوعات و به رغم برودت هوا به 13940228000090_PhotoAعنوان مجمع نوبت دوم در تالار بیضاء اردبیل برگزار شد، مسلم محمدی با کسب 55 رأی به عنوان بازرس اول و رقیه ملک‌زاده با کسب 40 رأی به عنوان بازرس دوم انتخاب شده و رئوف رحیمی نیز با کسب 18 رأی به عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شدند.

سخنگوی خانه مطبوعات استان اردبیل در مورد مصوبات این مجمع اظهار کرد: اعضای هیئت رئیسه مجمع با حضور شهامت هدایت به عنوان رئیس، یونس ضرغام به عنوان نایب رئیس، علیرضا حسین‌نژاد به عنوان منشی و هنگامه محرم‌نژاد و سجاد ناصر‌آزاد به عنوان ناظر در ابتدا مدیریت مجمع را بر عهده گرفته و روند کاری مجمع و مصوبات آن را تحت نظارت و کنترل قرار دادند.

مهران محمدی تصریح کرد: در این مجمع اعضا به عضویت 51 نفر از اعضای اصلی و 63 نفر از اعضای افتخاری رأی داده و عضویت آنها را تأیید کردند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: مجمع پیشنهاد تأسیس نمایندگی خانه مطبوعات را در شهرستان‌ها بررسی کرد و قرار شد در شهرستان‌هایی که اعضای آنها بیش از 20 نفر باشد زیر نظر هیئت‌مدیره خانه مطبوعات استان اردبیل مجوز تأسیس نمایندگی خانه مطبوعات صادر شود.

سخنگوی خانه مطبوعات استان اردبیل افزود: براساس بند پنج ماده 16 اساسنامه تراز مالی خانه مطبوعات و سود و زیان آن تصویب شد تا با شفافیت بیشتر خانه مطبوعات به روند فعالیتی خود ادامه دهد.

تعیین 30 هزار تومان مبلغ حق‌ عضویت اعضای خانه مطبوعات

محمدی بیان کرد: براساس بند هفت ماده 16 اساسنامه حق عضویت اعضای اصلی خانه مطبوعات استان اعم از اصلی و افتخاری برای سال آینده 30 هزار تومان تعیین شد تا با پرداخت آن اعضای خانه مطبوعات از خدمات این مجموعه بهره‌مند شوند.

وی با بیان اینکه در این جلسه شفایی‌مهر معاون مطبوعاتی ارشاد در جلسه حاضر بوده و روند برگزاری مجمع را تحت کنترل داشته است، اضافه کرد: در حال حاضر صدور کارت 51 نفر از اعضا در مرحله انجام است و تا آخر این ماه مابقی کارت‌های اعضای خانه مطبوعات نیز تهیه می‌شود که این کارت‌ها به صورت پی.وی.سی تهیه شده و تا سال 99 نیازی به چاپ جدید کارت اعضای جدید خانه مطبوعات نیست و فقط با تمدید مهلت آن با دریافت حق عضویت و سایر مدارک، خبرنگاران می‌توانند از این کارت استفاده کنند.

DSC_0363

DSC_0359

DSC_0360


DSC_0352

DSC_0357

DSC_0368

انتهای پیام/فارس/jتصاویر:ایلقار نیوز

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار