اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

کد خبر: 16113 | تاریخ انتشار: 14:00:48 - سه‌شنبه 1 دی 1394 | بدون نظر | |

شهردار مشگین‌شهر:

مشکلات کشتارگاه مشگین‌شهر سامان‌دهی می‌شود

شهردار شهرستان مشگین‌شهر گفت: با بازرسی‌های مداوم، مشکلات موجود در کشتارگاه مشگین‌شهر سامان‌دهی می‌شود.

ایلقارنیوز، سیامک مظلومی امروز در جریان بازدید از کشتار گاه در مشگین‌شهر اظهار داشت: با توجه به اهمیت کشتارگاه‌ها در تأمین و توزیع گوشت سالم و بهداشتی به مردم، باید رعایت نکات بهداشتی در تنها کشتارگاه دامی مشگین‌شهر افزایش یابد تا به نگرانی‌های مردم در این زمینه کاهش یابد.

وی با اشاره به وجود برخی مشکلات در این کشتارگاه افزود: عدم رعایت نکات بهداشتی در تنها کشتارگاه دامی این شهرستان سبب بروز گلایمندی‌های مردم و مسئولان شده که درصدد هستیم با همکاری بهداشت و درمان این شهرستان و بازرسی‌های مکرر از نظر رعایت نکات ضروری، بهداشت این کشتارگاه را افزایش دهیم.

شهردار مشگین‌شهر تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در جلسات متعدد با مسئولان بهداشت و درمان مشگین‌شهر، نظارت بر سلامت دام‌ها قبل از ذبح و توأم با رعایت اصول بهداشتی توسط کارکنان و کادر خدماتی کشتارگاه، رعایت بهداشت در محیط کار و همچنین استفاده از کارشناسان مجرب دامپزشکی و برخورداری از ناظر شرعی در فضای کشتارگاه الزامی است و مسئولان کشتارگاه باید این موارد را در محیط کاری خود رعایت کنند.

مظلومی با اشاره به سامان دهی تجهیزات کشتارگاه این شهرستان افزود: پیرو مصوبه‌های جلسات، تجهیز خودروی حمل گوشت، رنگ‌آمیزی و اقدام برای صنعتی کردن کشتار دام از جمله مواردی است که مسئول کشتارگاه باید نسبت به آن اقدام کند تا شاهد رفع مشکلات در این واحد و همچنین برطرف شدن نگرانی مردم و مسئولان در این زمینه باشیم.

وی بیان کرد: در راستای تأمین امنیت غذایی مردم و انواع گوشت قرمر و سفید بازرسی‌های مکرر و منظم از واحدهای تولیدی گوشت سفید و کشتارگاه در مشگین‌شهر انجام می‌گیرد که امیدواریم با همکاری همه جانبه دستگاه‌های مربوطه شاهد افزایش ایمنی غذا و بهبود کیفیت خدمات در این زمینه باشیم.

شهردار مشگین‌شهر گفت: پرسنل خدماتی و کادر اداری شهرداری با تمام تلاش در زمینه خدمات رسانی به شهروندان تلاش می‌کند و در این راستا همکاری و مشارکت مردم نیز می‌تواند در ارائه خدمات بهتر موثر باشد.

انتهای پیام/تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار