۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

کد خبر: 15561 | تاریخ انتشار: 17:14:21 - شنبه 14 آذر 1394 | بدون نظر | |

دبیر انجمن مهر امید:

کاروان نذر کتاب در اردبیل راه اندازی می شود

ایلقار نیوز:دبیر انجمن مهر امید گفت: به دنبال اجرای موفق آمیز و استقبال پرشور مردم اردبیل از آیین نذر کتاب، کاروان نذر کتاب در اردبیل راه اندازی می شود.download (2)

توحید مهدوی در گفت و گو با جمعی از خبرنگاران استان اردبیل با اعلام این خبر افزود: در کاروان نذر کتاب، کتاب های جمع آوری شده به مناطق محروم و کتابخانه های کم برخوردار اعطا خواهد شد.

مهدوی با بیان اینکه این کاروان به قدر وسع خود در راستای تجهیز کتابخانه های مراکز آموزشی و محروم و کم برخوردار به کتاب های مختلف تلاش خواهد کرد، افزود: این کتابخانه ها می تواند کتابخانه مرکز آموزش دانشگاهی باشد یا کتابخانه یک مدرسه محروم در دل یک روستایی در یکی از شهرستان های استان باشد.

وی افزود: این طرح برای اولین بار در سطح استان اردبیل اجرا می شود و امیدواریم با حمایت های مسئولان فرهنگی بتوانیم طرح کاروان نذر کتاب را مستمر و پیوسته اجرا کنیم.

مهدوی با بیان اینکه قیمت کتاب ها به قدری بالا است که انجمن مهر امید به عنوان یک NGO توانایی تامین آن را ندارد، تصریح کرد: مردم و دستگاه های دولتی و غیر دولتی می توانند کتاب های بلا استفاده خود را به صورت نذری در اختیار انجمن مهر امید قرار بدهند تا این انجمن بتواند به صورت مستمر کاروان های نذر کتاب را برگزار کند.

دبیر انجمن مهر امید اظهار کرد: کم نیستند تعداد کتاب هایی که مورد استفاده قرار نمی گیرند اما در قفسه ها یا کنج انبارها جا خوش کرده اند در حالی که هموطنان دیگری در نقاط دیگر استان می توانند از آن کتاب استفاده بهتری داشته باشند.

به گفته مهدوی؛ کاروان نذر کتاب به دنبال اجرای موفق آمیز آیین نذر کتاب توسط کمیته فرهنگی انجمن مهر امید پیشنهاد شد که با آرای اکثریت اعضا مورد تصویب قرار گرفته و همزمان با دهه آخر ماه صفر اولین کاروان نذر کتاب در اردبیل اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار