افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

کد خبر: 15590 | تاریخ انتشار: 11:40:02 - یکشنبه 15 آذر 1394 | بدون نظر | |

مدیر شبکه بهداشت و درمان مشگین شهر:

کلینیک تخصصی بیمارستان ولیعصر مشگین‌شهر احداث می‌شود

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مشگین‌شهر گفت: عملیات ساخت کلینیک تخصصی در محوطه بیمارستان ولیعصر(عج) مشگین‌شهر در زمینی به مساحت یک هزار و 850 مترمربع آغاز شده است.

حسین شریفی اظهار داشت: کلینیک تخصصی با توجه به نیاز مردم شهرستان در سفر اخیر معاون وزیر بهداشت و درمان به این شهرستان کلنگ‌زنی شد و هم‌اکنون عملیات ساخت این کلینیک در زمینی به مساحت یک هزار و 850 متر مربع در محوطه بیمارستان ولیعصر(عج) مشگین‌شهر آغاز شده است.

وی بیان کرد: کلینیک تخصصی با توجه به وسعت محوطه بیمارستان ولیعصر(عج)، با اعتبار 3 میلیارد و 400 میلیون تومان در محوطه این بیمارستان ساخته می‌شود که امیدواریم با ساخت و راه‌اندازی این کلینیک تخصصی در مشگین‌شهر، شاهد پاسخگویی به بیماران مراجعه کننده در سطح شهرستان باشیم و از مسافرت بیماران به شهرهای همجوار برای درمان جلوگیری کنیم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مشگین‌شهر از افتتاح رسمی اورژانس تخصصی بیمارستان ولیعصر(عج) خبر داد و افزود: اورژانس مشگین‌شهر به لحاظ آمار بیماران مراجعه کننده جزو سه اورژانس مطرح در کشور محسوب می‌شود به طوری که ماهانه 12 هزار نفر به اورژانس مشگین‌شهر مراجعه می‌کنند که با افتتاح ساختمان جدید شاهد ارائه خدمات بیشتر به بیماران هستیم.

شریفی تصریح کرد: در حال حاضر ماهانه 5 هزار بیمار در بیمارستان ولیعصر(عج) مشگین‌شهر تحت عمل جراحی قرار می‌گیرند که این آمار نشان دهنده کیفیت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و همچنین رضایت بیماران مراجعه کننده از نحوه درمان و جراحی کادر پزشکی و پرستاری این بیمارستان است.

وی با اشاره به تعداد زیاد بیماران کلیوی و مراجعه آنان به بخش دیالیز بیمارستان ولیعصر(عج) شهرستان مشگین‌شهر، گفت: با پیگیری‌های مستمر 12 عدد تخت دیالیز مجهز به تمام امکانات لازم در اختیار بیماران کلیوی در این بخش قرار گرفت و توسعه بیشتر بخش دیالیز به دستگاه‌های مدرن در آینده نزدیک با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل محقق می‌شود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مشگین‌شهر با اشاره به توسعه خدمات درمانی و بهداشتی در بیمارستان ولیعصر(ع) مشگین‌شهر بیان کرد: بخش دیالیز این بیمارستان به بیش از 55 بیمار دیالیزی خدمات درمانی و بهداشتی ارائه می‌کند.

شریفی افزود: در راستای رسیدگی به مشکلات بیماران کلیوی علاوه بر مسئولان مرتبط با حوزه بهداشت و درمان، انجمن حمایت از بیماران کلیوی نیز خدمات بسیار زیادی برای حل مشکلات این دسته از بیماران متحمل شده‌اند.

وی با اشاره به خدمات انجمن حمایت از بیماران کلیوی بیان کرد: انجمن حمایت از بیماران کلیوی تاکنون 41 بیمار نیازمند به پیوند کلیه را تحت پوشش مالی قرار داده و در این راستا خدمات ارزنده‌ای انجام داده‌ است که درصدد هستیم با ارائه خدمات بیشتر بهداشتی و درمانی به بیماران کلیوی، از مشکلات این قشر در سطح شهرستان کاسته شود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مشگین‌شهر گفت: آمار رضایت بیش از  91 درصدی مردم مراجعه کننده به بیمارستان ولیعصر(عج) نشان از اهتمام جدی مسئولان بهداشت و درمان به امر خدمات‌رسانی دارد که امیدواریم در این راستا، خدمات‌رسانی روز به روز بهتر و رضایتمندی مردم هم بیشتر شود.

انتهای پیام/تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار