درخشش دختران گلف‌باز اردبیلی در المپیاد استعدادهای برتر

اجتماع بزرگ امت رسول الله(ص) در اردبیل

استان اردبیل نیاز به دو برابر تخت بیمارستانی دارد

امام جمعه اردبیل: گره‌های ذهنی جوانان در فتنه اخیر را رفع کنیم

عملکرد مدیران و کارکنان به‌صورت عملیاتی ارزیابی می‌شود

کشاورزان و تولیدکنندگان، جهادگران عرصه جنگ اقتصادی هستند

17هزار و 500 خودروی سنگین و نیمه‌سنگین در اردبیل معاینه فنی شدند

پیدا شدن جسد غرق شده یک زن جوان در کانال آب پارس آبادمغان

حوادث رانندگی در روزعید قربان در استان اردبیل چهار فوتی و یک مصدوم برجای گذاشت

«ولی اسماعیلی» گزینه تصدی وزارت کار و رفاه اجتماعی

موسوی وزیر نیرو را مجاب به تخصیص اعتبار کرد

راه عاشقی در وادی گمنامی

کد خبر: 15596 | تاریخ انتشار: 11:44:38 - یکشنبه 15 آذر 1394 | بدون نظر | |

رئیس راه و شهرسازی شهرستان اردبیل:

10 نقطه حادثه‌خیز جاده برون شهری اردبیل اصلاح می‌شود

رئیس راه و شهرسازی شهرستان اردبیل گفت: 10 نقطه حادثه‌خیز جاده برون شهری اردبیل شناسایی شده و عملیات اصلاح این نقاط حادثه‌خیز آغاز شده است.

علی دشتی  اظهار داشت: راه و شهرسازی اردبیل با شناسایی نقاط حادثه‌خیز جاده برون شهری اردبیل و سرعین در صدد اصلاح آن است تا بتوانیم با حذف این نقاط گام محکمی در کاهش تصادفات جاده‌ای برداریم.

وی با اشاره به اینکه جاده‌های شهرستان‌های اردبیل و سرعین از جاده‌های مواصلاتی استان اردبیل محسوب می‌شود، افزود: در راستای آسفالت و روکش این جاده‌ها اقدامات بسیار قابل توجهی انجام گرفته و روزبه‌روز نیز بر این اقدامات افزوده می‌شود.

رئیس راه و شهرسازی اردبیل بیان کرد: برای ایمنی جاده‌های برون شهری سرعین و اردبیل علاوه بر نصب تابلوهای هشداردهنده گاردریل‌ها و پل‌های استاندارد نیز تجهیز و احداث شده است که اجرای این طرح‌ها نیز در راستای تسهیل روند عبور و مرور و کاهش تصادفات جاده‌ای بسیار موثر بوده است.

دشتی با اشاره به فرا رسیدن فصل زمستان از آغاز اجرای طرح زمستانی راه و شهرسازی اردبیل خبر داد و افزود: در این راستا نیروی انسانی و دستگاه‌های سبک، سنگین و نیمه‌سنگین راه و شهرسازی به طور شبانه‌روزی در جاده‌های مواصلاتی شهرستان‌های اردبیل و سرعین خدمات‌رسانی می‌کنند.

وی تصریح کرد: همزمان با آغاز فصل زمستان و در صورت بارش برف عملیات نمک‌پاشی جاده‌ها نیز توسط دستگاه‌های راه وشهرسازی اردبیل انجام می‌شود و در این راستا هیچ‌گونه مشکلی وجود ندارد چرا که نمک به مقدار کافی در شهرستان اردبیل ذخیره شده است.

رئیس راه و شهرسازی اردبیل با بیان اینکه هم‌اکنون بیشتر جاده‌های روستایی شهرستان‌های اردبیل و سرعین از نعمت آسفالت برخوردار شده‌اند، گفت: اقدامات اساسی برای آسفالت بقیه جاده‌های روستایی شهرستان‌های سرعین و اردبیل اتخاذ شده است و این عملیات همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/تسنیم

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار