افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

کد خبر: 15915 | تاریخ انتشار: 18:07:52 - پنج‌شنبه 26 آذر 1394 | بدون نظر | |

مسئول بسیج سازندگی مشگین‌شهر:

2میلیارد و 400 میلیون تومان تسهیلات کم‌‌بهره در اختیار مالکان واحدهای تولیدی

ایلقار نیوز:یوسف محمدیان در جریان افتتاح طرح‌های اقتصاد مقاومتی در مشگین‌شهر، اظهار داشت: امسال به همت ناحیه سپاه مشگین‌شهر 143 واحد تولیدی کوچک و زودبازده در سازندگیشهرستان راه‌اندازی شده که برای راه‌اندازی این واحدهای تولیدی 2میلیارد و 400 میلیون تومان تسهیلات کم‌‌بهره در اختیار مالکان واحدهای تولیدی قرار داده شده است.

وی با اشاره به اینکه یکی از راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی راه‌اندازی واحدهای تولیدی و زود‌بازده است، بیان کرد: در این راستا اقدامات بسیار اساسی در شهرستان مشگین‌شهر انجام شده که این امر تحول اقتصادی منطقه را به‌دنبال دارد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه مشگین‌شهر تصریح کرد: پیرو اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی امروز نیز شاهد افتتاح 2 طرح اقتصاد مقاومتی پرورش قارچ خوراکی و پروار بندی گوسفند بودیم که امید می‌رود با راه‌اندازی این 2طرح اقتصاد مقاومتی شاهد رونق واحدهای تولیدی، بهبود فضای کسب و کار و افزایش درآمد تولیدکنندگان باشیم.

محمدیان با اشاره به اینکه طرح‌های اقتصاد مقاومتی راه‌اندازی شده در مشگین‌شهر شامل پرورش قارچ خوراکی، دام سبک، شتر مرغ، ماهی و بلدرچین است، گفت: ایجاد واحدهای تولیدی کوچک به سبب ریسک کم و اعتبار ریالی اندک سبب رغبت بیشتر تولیدکنندگان شده و در صورت بازدهی مالی خوب این واحدها در آینده توسعه داده می‌شوند.

وی افزود: در راستای راه‌اندازی واحدهای کوچک و زودبازده تولیدی تسهیلات کم‌بهره در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد که نیاز است برای بهبود فضای کسب و کار و اشتغال تولیدکنندگان از این طرح استقبال کرده و نسبت به دریافت تسهیلات کم‌بهره برای افزایش تولیدات مورد نیاز اقدام کنند.

مسئول بسیج سازندگی ناحیه سپاه مشگین‌شهر اظهار کرد: یکی از راهکارهای اساسی برای خروج از رکود اقتصادی و بالعکس پویایی اقتصاد، تحقق اقتصاد مقاومتی بر مبنای منویات مقام معظم رهبری است که در این زمینه همکاری تمام مسئولان شهرستان حائز اهمیت است.

انتهای پیام/تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار