تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

ارشق را باید منطقه آزاد اعلام کرد

مردم با بصیرت کشورمان با رهبری داهیانه رهبر حکیم؛ صف خود را از اغتشاگران جدا کردند

ساخت بیمارستان جدید مشگین‌شهر از سرگرفته شد

کد خبر: 16722 | تاریخ انتشار: 17:12:24 - دوشنبه 21 دی 1394 | 1 نظر | |

مدیر امور منابع آب مشگین‌شهر:

با توجه به خاصیت آبگرم قوتورسویی امکان مدرن‌سازی و احداث مجتمع آبگرم جدید در این مجموعه وجود ندارد

ایلقار نیوز:در این بازدید که صبح امروز و در قصابه به انجام رسید با همراهی مدیران شرکت آب قوتورسوییمنطقه‌ای استان و مشگین‌شهر خبرنگاران از نزدیک با طرح‌های حفاظت منابع آب، احیا و تعادل‌بخشی این منابع و همچنین مسدود شدن چاه‌های غیر‌مجاز از نزدیک آشنا شده و زمینه مقبولیت اجرای این طرح و هدفمندی آن در رسیدن به اهداف مورد نظر در صرفه‌جویی منابع آب به خوبی به نمایش گذاشته شد.

مدیر امور منابع آب مشگین‌شهر در جریان این بازدید اظهار کرد: ما موفق شدیم در ماه‌های اخیر 24 سایت پرورش ماهی را به دلیل استفاده بی‌رویه از منابع آب تعطیل کرده و زمینه انسداد 160 چاه را فراهم کنیم.

ارسلان فرجی یادآور شد:‌ موفق شدیم در همین دو ماه اخیر بیش از 40 حلقه چاه غیر‌مجاز را مسدود کنیم.

وی با یادآوری اینکه در همین مدت 9 سایت پرورش ماهی را با دستور قضایی مسدود کرده و دستور تعطیلی آنها را نیز صادر کردیم، گفت: تلاش خواهیم کرد تا 12 سایت دیگری که به صورت دومنظوره در پرورش ماهی فعالیت داشته‌اند تعطیل کرده و جلوی فعالیت آنها را بگیریم.

مدیر امور منابع آب مشگین‌شهر تصریح کرد: در حال حاضر سه اکیپ 9 نفره به عنوان اکیپ کنترل و نظارت در احیا و تعادل‌بخشی منابع آب از فعالیت چاه‌های غیر‌مجاز و بهره‌برداری آن جلوگیری کنیم به طوری که در حال حاضر برای 23 پرونده نیز در مرحله اخذ دستور قضایی هستیم تا زمینه بسته شدن چاه‌های غیر‌مجاز فراهم آید.

فرجی ادامه داد: در مجموع برای کنترل این شرایط موفق شدیم 292 چاه کشاورزی را به کنتور هوشمند مجهز کنیم تا زمینه بهره‌برداری درست از این منابع فراهم آید.

این مسئول صرف هزینه‌های هنگفت از سوی کشاورزان اعم از زارعان و باغداران را برای حفر این چاه‌ها به شکل غیر‌مجاز تا 30 میلیون تومان یادآور شد و افزود: تنها با صرف 5 میلیون تومان این چاه‌ها را مسدود کرده و جلوی بهره‌برداری‌های ممنوعه را می‌گیریم.

 شرکت آب منطقه‌ای استان اردبیل در سه ماه اخیر در قالب سفرهای شهرستانی برای خبرنگاران سعی کرده است تا اصحاب رسانه را با اجرای طرح‌های تعادل‌بخشی منابع آب آشنا کند که تاکنون سفر خبرنگاران به نمین، مشگین‌شهر و مرکز استان و بازدید از اجرای این طرح‌ها و مسدود کردن چاه‌های غیر‌مجاز به انجام رسیده است.

انتهای پیام/فارس

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


1 ديدگاه مطلب براي " با توجه به خاصیت آبگرم قوتورسویی امکان مدرن‌سازی و احداث مجتمع آبگرم جدید در این مجموعه وجود ندارد " ارسال شده است.

  1. rrr گفت:

    سلام
    لطفا در مورد مشکین شهر و اتفاقاتش خبر نشر ندهید.
    شما که خبرگزاری رو با بنگاه اشتباه گرفتید بهتره به کار تبلیغاتتون بپردازید و اخبار نشر ندید چون دیدگاه مردم نسبت به شما جوری هست که میتونید با دریافت پول به نفع ارگان یا فرد خاص اخبار مثبت رو نشر بدید یا بر عکس، از ارگان یا فرد خاص خبرهای منفی رو لاپوشانی بکنید. با ورودتون به عرصه تبلیغات آن هم در قبال پول های ناچیز هم جیبتون خالی میشه و هم اعتبارتون رو از بین بردین. هیچ کس به خبرگزاری که با پول کار میکنه اعتماد نمیکنه. لطفا نظرمو پخش کنین چون توهینی نشده.

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار