تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

ارشق را باید منطقه آزاد اعلام کرد

مردم با بصیرت کشورمان با رهبری داهیانه رهبر حکیم؛ صف خود را از اغتشاگران جدا کردند

ساخت بیمارستان جدید مشگین‌شهر از سرگرفته شد

کد خبر: 16785 | تاریخ انتشار: 11:53:27 - جمعه 25 دی 1394 | بدون نظر | |

مدیر آموزش و پرورش مشگین‌شهر:

راهکارهای مبارزه با آسیب‌های اجتماعی در مدارس مشگین‌شهر اجرا می‌شود

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مشگین‌شهر گفت: با برنامه‌ریز‌ی‌های انجام شده، راهکارهای مناسب برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی در مدارس مشگین‌شهر اجرا می‌شود.

ایلقارنیوز، محمد رسول حسین‌نژاد در جلسه بررسی راهکارهای مقابله با آسیب‌های اجتماعی در مشگین‌شهر اظهار داشت: برای مقابله با اثرات شوم آسیب‌های اجتماعی راهکارهای مناسبی از جمله اجرای طرح مدرسه با نشاط، در مدارس این شهرستان اجرایی می‌شود که درصدد هستیم با اجرای برنامه‌های متنوع ورزشی در سطح مدارس، با آسیب‌های اجتماعی و شیوع آن در بین دانش‌آموزان شهرستان پیشگیری و مقابله کنیم.

وی از برنامه‌ریزی‌های منظم برای ایجاد روحیه نشاط در بین دانش‌آموزان مشگین‌شهر خبر داد و افزود: در راستای افزایش روحیه‌ نشاط و شادابی، کارشناسان حوزه‌ پرورشی و آموزشی مدارس سراسر شهرستان مشگین‌شهر موظف هستند با توجه به برخورداری از امکانات مدارس خود، آموزش و پرورش دانش‌آموزان را همراه با ایجاد نشاط و شادابی برگزار کنند.

مدیر آموزش و پرورش مشگین‌شهر تصریح کرد: علاوه بر اجرای طرح مدرسه بانشاط، برگزاری المپیادهای درون مدرسه‌ای و تداوم مسابقات ورزشی و بومی و محلی در مدارس در ایجاد روحیه نشاط و شادابی در دانش‌آموزان بسیار تأثیرگذار است و می‌تواند در کاهش آسیب‌های اجتماعی موثر باشد.

حسین‌نژاد اجرای برنامه‌های فرهنگی را در آگاهی دانش‌آموزان نسبت‌ به آسیب‌های اجتماعی موثر دانست و افزود: در این زمنیه نیز برنامه‌های فرهنگی پرمحتوا و آموزشی در سطح مدارس با استفاده از کارشناسان مجرب حوزه آسیب‌های اجتماعی برگزار می‌شود تا دانش‌آموزان نسبت به اثرات منفی آسیب‌های اجتماعی اطلاعات کافی داشته باشند و در معرض آسیب‌های اجتماعی قرار نگیرند.

وی اظهار کرد: طرح مدرسه با نشاط در مرحله اول در 30 درصد مدارس شهرستان به صورت منظم اجرا می‌شود و به مرور این طرح در مدارس سراسر شهرستان اجرایی می‌شود که در کنار این طرح برپایی نمایشگاه‌ آثار قرآنی و نمایشگاه‌های آثار کاریکاتوری دانش‌آموزان نیز توانسته روحیه خودباوری را در دانش‌آموزان تقویت کند.

انتهای پیام/تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار