تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

ارشق را باید منطقه آزاد اعلام کرد

مردم با بصیرت کشورمان با رهبری داهیانه رهبر حکیم؛ صف خود را از اغتشاگران جدا کردند

ساخت بیمارستان جدید مشگین‌شهر از سرگرفته شد

کد خبر: 16581 | تاریخ انتشار: 13:52:20 - دوشنبه 14 دی 1394 | بدون نظر | |

رعایت بهداشت در زندان مشگین‌شهر افزایش می‌یابد

زندان مشگین‌شهر از سوی بازرسان صیانت از حقوق شهروندی دادگستری کل استان اردبیل بازرسی شد که در این بازرسی رعایت حقوق شهروندی زندانیان و وضعیت بهداشتی زندان مشگین‌شهر مطلوب ارزیابی شد.

ایلقارنیوز، معاون قضایی رئیس کل دادگستری با حضور رئیس دادسرای نظامی استان اردبیل در بازرسی از زندان مشگین‌شهر اظهار داشت: با توجه به بازرسی از بخش‌های مختلف زندان مشگین‌شهر خوشبختانه شاهد رعایت و افزایش اصول بهداشتی در این زندان بودیم که امیدواریم با تداوم و ارتقاء اصول بهداشتی در زندان‌های استان شاهد وضعیت مطلوب و مناسب در فضای زندان‌ها باشیم.

انور اسکندر زاده با اشاره به دیدار چهره به چهره با مددجویان زندان مشگین‌شهر تصریح کرد: با توجه به بازدید از اماکن مختلف زندان نظیر اماکن اشتغالزایی، آشپزخانه، مجموعه بندها، اماکن بهداشت و درمان، شاهد رعایت حقوق شهروندی زندانیان بر مبنای دستورالعمل‌های دستگاه قضایی بودیم که این نشانگر اهتمام مسئولان زندان مشگین‌شهر نسبت به رعایت حقوق شهروندی زندانیان و اجرای دستورالعمل دستگاه قضایی است.

وی افزود: با حضور رئیس دادسرای نظامی استان اردبیل در بازرسی از زندان مشگین‌شهر شاهد توسعه مطلوب برنامه‌های حقوق شهروندی زندانیان بودیم که نشانگر رشد برنامه‌های حقوق شهروندی در این زندان است و این برنامه‌ها در استای جلب رضایت زندانیان و تأمین بهداشت فردی و سلامت جسمی آنان نیز موثر بوده است.

معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: توسعه زیر ساخت‌ها و امکانات رفاهی ایجاد شده برای خانواده‌های مددجویان به هنگام ملاقات با زندانیان بسیار حایز اهمیت است و در این راستا نیز اقدامات چشمگیری در زندان مشگین‌شهر انجام شده است.

اسکندری بیان کرد: در راستای تکریم ارباب رجوع در زندان این شهرستان، شاهد در دسترس بودن بخش اداری در زمینه پاسخگویی به مراجعه کنندگان بودیم که ادامه این روند سبب حاکمیت نظم و انسجام در فضای اداری زندان می‌شود و خانواده‌های زندانیان بدون نگرانی برای ملاقات زندانیان خود اقدام می‌کنند.

وی در این بازدید طی دیدار چهره به چهره با مددجویان به سوالات آنان گوش داده و در برخی موارد دستور رسیدگی به مشکلات آنان را صادر کرد.

انتهای پیام/تسنیم

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار