افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

کد خبر: 16922 | تاریخ انتشار: 9:28:25 - سه‌شنبه 29 دی 1394 | بدون نظر | |

مدیرآموزش و پرورش مشگین‌شهر:

طرح تولیدی کردن مدارس در هنرستان‌های مشگین‌شهر اجرایی می‌شود

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مشگین‌شهر گفت: در راستای استفاده بهینه از ظرفیت‌های هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش، طرح تولیدی کردن مدارس در هنرستان‌های مشگین‌شهر اجرایی می‌شود.

ایلقارنیوز، محمدرسول حسین‌نژاد در جریان بازید از کارگاه‌های هنرستان‌ها در مشگین‌شهر اظهار داشت: برای ایجاد فرصت‌های شغلی جدید و استفاده از توانمندی دانش‌آموزان درصدد استفاده از ظرفیت هنرستان‌های فنی حرفه‌ای و کار و دانش در راستای اجرایی کردن طرح تولیدی در سطح هنرستان‌ها هستیم.

وی تصریح کرد: هدف از طرح تولیدی کردن هنرستان‌ها، استفاده از ظرفیت هنرجویان، هنرآموزان و تجهیزات کارگاهی مدارس است که این طرح سبب ارتقای کیفیت آموزش، تقویت آموزش‌های فنی حرفه‌ای، کاردانش و تلفیق دانش‌های عملی و نظری متناسب با بازار است که در این طرح دانش‌آموزان با تسلط به رشته فنی مربوطه، نحوه ورود به بازار کار و تولید را درک می‌کنند.

مدیر آموزش و پرورش مشگین‌شهر افزود: ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی، ارائه خدمات و تولید محصول از قبیل لباس فرم مدارس، تعمیر میز و صندلی و ساخت آنها از مزایای این طرح محسوب می‌شود که سود ناشی از این فعالیت‌ها نیز در تأمین بخشی از مایحتاج دانش‌آموزان می‌تواند موثر باشد و دانش‌آموزان در این طرح خود اقدام به درآمدزایی می‌کنند.

حسین‌نژاد با اشاره به تجهیز سالن‌های ورزشی هنرستان‌های تربیت‌بدنی در سطح مشگین‌شهر بیان کرد: سه هنرستان تربیت‌بدنی در سطح شهرستان وجود دارد که سالن ورزشی صفای هنرستان فضیلت به بهره‌برداری رسیده و تجهیزات ورزشی مورد نیاز فراهم شده که درصدد هستیم با تجهیز سالن‌های ورزشی هنرستان‌های تربیت‌بدنی، دانش‌آموزان از امکانات ورزشی مناسبی برخوردار باشند.

وی گفت: فعالیت دانش‌آموزان در رشته تربیت‌بدنی بسیار خوب ارزیابی شده به طوری که سال گذشته از دانش‌آموزان شهرستان مشگین‌شهر موفق شدند در سطح استان اردبیل حایز مقام برتر بشوند که در این راستا نیز از افراد برتر با اهدای جوایزی تقدیر و قدردانی شد و در حال حاضر نیز مسابقات المپیاد درون مدرسه‌ای در رشته‌های مختلف در حال اجراست و اردیبهشت ماه سال آینده با معرفی نفرات برتر کشوری و استانی به کار خود پایان می‌دهد.

انتهی پیام/تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار