تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

ارشق را باید منطقه آزاد اعلام کرد

مردم با بصیرت کشورمان با رهبری داهیانه رهبر حکیم؛ صف خود را از اغتشاگران جدا کردند

ساخت بیمارستان جدید مشگین‌شهر از سرگرفته شد

کد خبر: 16685 | تاریخ انتشار: 13:01:38 - شنبه 19 دی 1394 | 2 نظر | |

شهردار مشگین‌شهر

فعالیت‌های اجتماعی شهرداری مشگین‌شهر افزایش می‌یابد

شهردار شهرستان مشگین‌شهر گفت: با توجه به استقبال مردم از برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در سطح شهر، همکاری و مشارکت شهرداری مشگین‌شهر در برنامه‌های شاد اجتماعی و فرهنگی افزایش می‌یابد.

سیامک مظلومی اظهار داشت: با توجه به آمار جمعیتی شهرستان و استقبال مردم از برنامه‌های اجتماعی و فرهنگی که به مناسبت‌های مختلف در میادین شهر و تالار اندیشه برگزار می‌شود، در‌صدد هستیم با اقدامات اساسی و برنامه‌ریزی‌های منسجم برنامه‌های اجتماعی را در سطح شهر با مشارکت شهرداری افزایش دهیم.

وی با اشاره به اهمیت‌ برنا‌مه‌های فرهنگی و شاد اجتماعی در سطح شهر بیان کرد: برگزاری برنامه‌های پرمحتوای ارزشی می‌تواند در ایجاد روحیه نشاط و امید در شهروندان نقش مهمی ایفا کند و در این راستا شهردرای که به عنوان یک نهاد خدماتی و عمرانی در بین مردم شناخته شده با ورود به برنامه‌های اجتماعی و فرهنگی، در توسعه برنامه‌های تأثیرگذار فرهنگی و اجتماعی تلاش می‌کند.

شهردار مشگین‌شهر افزود: نیروی انسانی و خدماتی شهرداری در برگزاری برنامه‌های مختلف در سطح شهر فعالیت داشتند که در نظر داریم با فعالیت مستمر در ارائه خدمات به شهروندان و توسعه عمران شهری در راستای ارتقای شهردرای به نهاد اجتماعی با افزایش برنامه‌های تاثیرگذار فرهنگی حرکت کنیم.

مظلومی با اشاره به احداث دبیرخانه استانی سوگواره عاشورایی حدیث عشق در مشگین‌شهر تصریح کرد: شهرداری با جدیت از برنامه‌های دبیرخانه سوگواره عاشورایی داستان نویسی حمایت می‌کند و بسترهای لازم را برای برگزاری جشنواره‌های مرتبط با دبیرخانه عاشورایی را فراهم می‌کند تا برنامه‌های فرهنگی با کیفیت و محتوای غنی اجرا شود.

وی گفت: عملکرد شهرداری در مناسبت‌های مختلف ملی و شهرستانی بسیار خوب بوده و در صدد هستیم با نزدیک شدن به دهه مبارک فجر، برنامه‌هایی از قبیل آذین بندی شهر، نصب پلاکارد و اطلاع‌رسانی برنامه‌های دهه مبارک فجر را به صورت باشکوه و در زمان مشخص انجام دهیم تا شاهد برگزاری باشکوه جشن انقلاب در سطح شهر باشیم.

انتهای پیام/تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


2 ديدگاه مطلب براي " فعالیت‌های اجتماعی شهرداری مشگین‌شهر افزایش می‌یابد " ارسال شده است.

  1. سعید گفت:

    شما تنها سینما شهرمونو فعال کن,بقیه فعالیتهای فرهنگی اجتماعی پیشکش,واقعا سهم مشگینیا از سینمای ایران چیه,چرا باید سهممون از سینما فقط تیزر های فیلم های سینمایی هس که از تی وی میبینیم؟؟اقای شهردار لطفا جوابگو باش

  2. دلواپس دلواپس گفت:

    میشه یک مثال بزنید چه کارهایی با تشکر از سعید حرف منطقی

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار