تکمیل سد خورشیدآباد مشگین‌شهر نیازمند ۳۰ میلیارد ریال اعتبار است

۷۰ درصد واحدهای مسکونی روستایی مقاوم‌سازی شده است

مجموعه ۴۰ تنی پرورش ماهیان سردآبی در مشگین شهر افتتاح شد

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

هنرمندان اردبیلی جوایز جشنواره تئاتر فجر را درو کردند

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

واریز ۱۶۵ میلیارد تومان به حساب شهرداری‌ها برای توسعه عمرانی شهر

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

«امیر رجبی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل معرفی شد

کد خبر: 17060 | تاریخ انتشار: 10:06:05 - چهارشنبه 7 بهمن 1394 | بدون نظر | |

ایلقار نیوز:

واکنش ادریس صادقی به تکذیبیه حزب کارگزاران

به گزارش ایلقار نیوز، اخیرا به دنبال درج مطلبی در سایت مشکین رسا، با عنوان “ملکی به حزب کارگزاران پناه می برد”دبیر حزب کارگزاران سازندگی شاخه مشگین شهر با ارسال تکذیبیه ای به مشکین سلام، حمایت از یک کاندیدای خاص را تکذیب کرده و گفته بود جناب آقای ادریس صادقی در حال حاضر هیچ گونه ارتباطی با هیچ یک از رده های حزب کارگزارن ندارد.

متن این خبر به شرح زیر بود:

پیرو مطلب منتشر شده در سایت مشگین رسا با عنوان “ملکی به حزب photo_2016-01-19_19-20-532ر-150x150کارگزاران پناه می برد” لازم به توضیح است حزب کارگزاران سازندگی شاخه مشگین شهر از مهرماه امسال با شورای مرکزی جدید فعالیت خود را آغاز نموده است.بدیهی است جناب آقای ادریس صادقی در حال حاضر هیچ گونه ارتباطی با هیچ یک از رده های حزب کارگزارن ندارد.در ضمن تاریخ مطلب مورد نظر اردیبهشت ماه امسال می باشد که باز نشر این مطلب به وجود آگاهی از آغاز دور جدیدی از فعالیت این حزب با اعضای جدید نمونه بارز بد اخلاقی رسانه ای می باشد .که از سوی جریانی خاص با هدف تخریب و انحراف اذهان عمومی دنبال میشود.ضمنا حزب کارگزاران فعلا هیچ تصمیمی در حمایت از کاندیدای خاص در حوزه مشگین شهر نگرفته و اتخاذ هر گونه موضع این حزب در مورد انتخابات مجلس شورای اسلامی از طریق دبیر اعلام خواهد شد.

حسین نجف اوغلی دبیر اول حزب کارگزاران سازندگی شاخه مشگین شهر

اما به دنبال این تکذیبیه آقای ادریس صادق به ارسال مطلب زیر به ایلقار نیوز، به این ادعا واکنش نشان داد. متن بیانیه ادریس صادقی به شرح زیر است:


edris-294x300بنام خدا

دانا کسی است که راستگو باشد
امام حسین (ع)
مدیر محترم پایگاه تحلیلی خبری مشکین سلام
با احترام
در تاریخ ۲۹/۱۰/۹۴ از طرف آقای حسین نجف اوغلی بنا به ادعای خودشان که فاقد آرم و حزب کارگزاران بود حمایت این حزب را از آقای مهندس ولی ملکی تکذیب کردند لذا لازم دانستم جهت روشن شدن اذهان عمومی چند جمله ای به آقای نجف اوغلی متذکر شوم.
ضمن احترام و آروزی موفقیت آقای حسین نجف اوغلی و تمامی جوانان شهرستان
۱- آقای نجف اوغلی ما نسل قبلی ها به جوانان امروزی افتخار می کنیم چون آینده کشور و شهر عزیزمان در دستان پرتوان و مغز متفکر شما جوانان اداره خواهد شد و عصای دست ما سال خودگان خواهید شد ولی عاقبت، نسل شما هم به سن و سال ما خواهید رسید پس احترام به نسل قبلی احترام به آینده خود می باشد. متاسفانه جوانی کردید، رعایت نکردید و بجای تکریم نسل قبل ، نسل قبل را تخریب کردید، بجای کرامت انسانی شقاوت انسانی را پیشه کردید.
۲- آقای نجف اوغلی نامه اعتراض آمیز شما نه در سربرگ حزب کارگزاران نوشته شده و نه مهر حزب در زیر نامه دیده می شود پس وجه قانونی ندارد و ادعای بیش نیست.
۳- آقای نجف اوغلی عزیز شما که با افتخار نام حزب را یدک می کشید و مفتخرید دبیر منطقه ای حزب کارگزاران هستید بنده حقیر از تاریخ ۲۷/۱۱/۷۷ دبیر حزب را در این منطقه عهده دار هستم یعنی بیش از نیمی از سن شما و حالا با افتخار منتقل می کنم به جوانان مثل شما، پس حوزه خود را بشناس و بعد قلم فرسایی کن و در ضمن بنده با بعضی از دوستان و همفکران شما صحبت کردم و جهت تحویل مهر اعلام آمادگی نمودم ولی تا بحال ابلاغی جهت تحویل مهر به دستم نرسیده و حضرتعالی نیز تعقیب نکردید ولی بی صبرانه منتظر چنین روزی هستم چون اعتقاد دارم باید میدان را به نسل بعدی (جوان ها) بدهیم.
۴- جناب نجف اوغلی سعی کن از نسل اولی ها درس سیاست و اخلاق یاد بگیری یعنی نه پخته عمل نکنید تا باعث رنجش نسل اولی ها نشود چون جاده را برای شما همواره کردند سعی کنید بازیچه دست سیاسان و عروسک کوکی اصلاح طلبان فرصت طلب نشوید
۵- حسین جان به عنوان کسی که سنی ازمن گذشته به شما توصیه می کنم سعی کن مغز و تجربه نسل قبلی را تسخیر کنید نه اینکه با ابلاغ کاغذ پاره افتخار کنید.
۶- با توجه به اینکه از انتشار نامه حمایت حزب توسط سایت منتشر کننده هیچ اطلاع ندارم و نمی دانم از ناحیه چه کسی به سایت مشکین رسا رسیده ولی خبر منتشر شده مبنی بر حمایت حزب کارگزاران از کاندیداتوری آقای مهندس ملکی در اردیبهشت ماه سال جاری تائید می شود.

در پایان آرزوی موفقیت جوانان، توسعه و آبادانی شهر عزیزمان، توفیق و سعادت و پیروزی خدمتگزاران صدیق را از خداوند منان مسئلت دارم
با احترام
ادریس صادقی با مهر حزب کارگزاران

photo_2016-01-26_17-01-16

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار