تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

ارشق را باید منطقه آزاد اعلام کرد

ساخت بیمارستان جدید مشگین‌شهر از سرگرفته شد

برترین‌های جشنواره تئاتر منطقه‌ای مشگین‌شهر معرفی شدند

آگهی مناقصه شرکت غله وخدمات بازرگانی شهرستان مشگین شهر

افتتاح سالن ورزشی قره‌قیه مشگین‌شهر بعد از ۱۱ سال

کد خبر: 16622 | تاریخ انتشار: 22:08:27 - سه‌شنبه 15 دی 1394 | بدون نظر | |

250 هکتار از اراضی ملی بیله‌سوار آزادسازی شد

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت:‌ با حکم مسئولان قضایی استان 250هکتار از اراضی و مراتع ملی در قشلاقات جعفرآباد شهرستان بیله‌سوار از تصرف افراد سودجو آزادسازی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل علی مریخی فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان اردبیل در بازدید از روند اجرای احکام رفع تصرف از اراضی و مراتع ملی جعفرآباد اظهار داشت: با حکم مسئولان قضایی استان 250 هکتار از اراضی و مراتع ملی در قشلاقات جعفرآباد شهرستان بیله‌سوار از تصرف افراد سودجو آزادسازی شد.

وی تصریح کرد: یگان حفاظت استان اردبیل در اجرای محاکم صادر شده از سوی دستگاه قضایی قرار است بالغ بر 250 هکتار از مراتع ملی که مورد دست‌اندازی و سوء استفاده متصرفان و مخربان قرار گرفته بود اصلاح و احیا کند.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل با قدردانی از مجموعه قضایی و نیروی انتظامی در آزادسازی اراضی و مراتع ملی استان اردبیل گفت: حمایت‌های این ارگان‌ها نقش و تاثیر بسزایی در احیای اراضی ملی استان دارد.

مریخی از آمادگی کامل یگان حفاظت از منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل برای مقابله با زمین‌خواران و سوءاستفاده‌کنندگان از اراضی ملی خبر داد و افزود: ما در هر لحظه آماده برخورد با متجاوزان و متصرفان به اراضی و مراتع ملی هستیم.

وی بیان کرد: انتظار می‌رود مردم با برقراری ارتباط با پل ارتباطی بین مردم و یگان حفاظت منابع طبیعی استان که تلفن 1504 بوده همواره این یگان را یاری کرده و از هرگونه تجاوز و سوء استفاده از مراتع ملی ما را مطلع کنند تا بتوانیم برخورد مناسب و به موقع را با این گونه اقدامات داشته باشیم.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار