اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

کد خبر: 20971 | تاریخ انتشار: 20:04:31 - یکشنبه 20 تیر 1395 | 1 نظر | |

ولی ملکی در جلسه شورای شهر :

در انتخاب شهردار جدید مشکین شهر هیچ دخالتی نداشته ام /مشکلات شهرداری را بصورت مکتوب به وزیر کشور اطلاع داده ام

ایلقار نیوز :ولی ملکی نماینده منتخب مردم مشکین شهر در خانه ملت در جلسه مشترک با شورای شهر  با اظهار اینکه حضور در جمع اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار مشکین شهر مایه دلگرمی ما شده است گفت:حل مشکلات مردم امر واجبی است که بردوش مسئولان گذاشته شده و از آنجا که هدف و رسالت شورا و شهرداری خدمت به مردم می باشد بنده نیز حمایت خود را از طرح ها و برنامه های شورا و شهرداری اعلام میکنم .ولی ملکی

ملکی گفت: بنده در انتخاب شهردار جدید مشکین شهر هیچ دخالتی نداشته و ضمن تبریک این مسئولیت به شهردار منتخب شورا اعلام میدارم آمادگی هرگونه پیگیری مسائل شهر و شهرداری را با مسئولان تا حصوص نتیجه داشته و حمایت خود را از شهردار جدید مشکین شهر اعلام میکنم.

نماینده مردم در خصوص تعامل شورا و شهرداری هم گفت:شهردارانی موفق عمل کرده اند که اختیار تام داشته و بتواند با اندیشه و تدبیر مدیریتی خود به اداره امور شهری بپردازد و شورا نظارت بر این امورات را داشته باشد.

وی در خصوص کارگران شهرداری و مشکلات آنها هم گفت: سوء مدیریت  باعث شده است تعداد زیادی از نیروهای شهرداری نتوانند داشته های خود را بکار ببرند و امیدواریم شهردار جدید بتواند با برنامه ریزی هایی که انجام خواهد داد از تمام نیروها به نحو مطلوب استفاده کرده و با ارائه خدمات بهتر به شهروندان باعث رضایت شهروندان گردند.

ملکی مدیریت خوب را در کاستن بار بدهی شهرداری عامل مهمی خواند و بیان داشت:رقم ۲۰ میلیارد بدهی شهرداری رقمی نیست که مدیر خوب نتواند آن را پرداخت نماید و چنانچه مدیریت خوبی در هزینه ها و درآمدها شود می توان این بدهی ها را پرداخت نمود و آینده روشنی برای شهرداری تبیین نمود.

نماینده منتخب مردم در ادامه از مکتوب نامه خود به وزیر کشور در ۱۴ تیرماه سالجاری در خصوص مسائل و مشکلات شهرداری خبر داد و گفت:مشکلات شهرداری را بصورت مکتوب به وزیر کشور اطلاع داده و خواستار مساعدت وزیر محترم برای حل و فصل این مشکلات شده ایم.

در ادامه ملکی پیگیری تمامی مواردی را که توسط اعضای شورا و سرپرست شهرداری همچنین شهردار جدید مطرح شده بود را اعلام و اظهار داشت با تعامل و همکاری که در بین اعضای شورا و شهردار وجود خواهد داشت بتوانیم در ادامه کار موفق عمل نموده و افق روشنی را برای شهر پیش بینی کنیم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


1 ديدگاه مطلب براي " در انتخاب شهردار جدید مشکین شهر هیچ دخالتی نداشته ام /مشکلات شهرداری را بصورت مکتوب به وزیر کشور اطلاع داده ام " ارسال شده است.

  1. بهنوش گفت:

    با سلام
    خسته نباشيد به دوستان و زحمتکشا ن و نمايند ه مجلس و شهردار مشکين شهر و اعضای شورا و غيره… يک چند روزی در مشکين شهر مهمون بوديم .واقعا به قدری کوچه و خيابونهای شهر چاله چوله دارده که اصلا” نميشه گفت آسفالت شده بلکه …….. بيشتر از جلسه و حرف حديث به فکر خيابونهای شهر باشيد . شهرداری بايد اول از شهر شروع کنه ……

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار