گشتی در آرامگاه پنجمین شیخ طریقت صفوی در مشگین‌شهر

برگزاری فراخوان بین‌المللی رهیافت‌های سوادآموزی در زیست بوم جدید

اجرای برنامه‌های شاد فرهنگی و هنری برای مسافران نوروزی در اردبیل

باغداران مراقب سرمازدگی بهاره باشند

دستگاه قضایی از اقدامات قانونی دستگاه‌های اجرایی حمایت می‌کند

بهشتی به نام جهنم دره در دامنه سبلان

توقیف ۳۳۲ دستگاه خودرو حادثه‌ساز در اردبیل

۷۵ کیلومتر بزرگراه در اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد

خروش چشمه‌های جوشان در دل کوه سبلان/مشگین‌شهر قطب گردشگری مسافران

راه‌اندازی بزرگترین مجتمع آبدرمانی شمالغرب در نیر

سال «مهار تورم، رشد تولید» پیش آهنگ پیشرفت و توسعه در اردبیل

برقراری صلح میان طایفه‌های مشگین‌شهری/پرونده مختومه شد

کد خبر: 21168 | تاریخ انتشار: 9:37:49 - چهارشنبه 30 تیر 1395 | 1 نظر | |

فرماندار مشکین شهر

عملکرد نیروی انتظامی در مبارزه با مواد مخدر بسیار درخشان است

 ابراهیم امامی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان مشگین‌شهر اظهار کرد: مواد مخدر در جامعه اکنون به عنوان تهدیدی جدی مطرح بوده که کانون خانواده‌ها را مورد هدف قرار داده است.

وی تصریح کرد: متأسفانه در بحث مواد مخدر در سطح جامعه خود سانسوری وجود دارد و ما باید به روی واقعیت‌ها متمرکز شویم که برای تمام دستگاه‌های اجرایی تکلیف است که در راه مبارزه با مواد مخدر فعالیت کنند.

رئیس شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان مشگین‌شهر گفت: جوانان ما در راه مبارزه با مواد مخدر در راه دفاع از حریم قانون و خانواده خون داده‌اند و نظام در این مورد هزینه‌های سنگینی داده و ما موظف هستیم که با مسؤولیت‌های در دست این راه را ادامه دهیم.

امامی با بیان اینکه سیاست‌های قبلی مبارزه با مواد مخدر مثبت بوده اما دستاوردی خوب محقق نشده است، افزود: ما در بحث مهارت‌های زندگی دچار مشکلات ریشه‌ای و اساسی هستیم که در این راه باید از مراکز عمومی همچون آموزش و پرورش و ظرفیت اصحاب رسانه بهره کافی ببریم.

وی بیان کرد: متأسفانه نسبت به وقوع برخی پدیده‌های اجتماعی بی‌توجه شده‌ایم و به سهولت از کنار مسائل عبور می‌کنیم در حالی که نباید شرایط به این‌گونه باشد، بلکه افراد خاص که نفوذ کلامی و معنوی بالایی در سطح جامعه دارند وارد این کارزار شده و مردم و قشر جوانان را نسبت به این پدیده‌های اجتماعی با خبر سازند.

رئیس شورای اداری مشگین‌شهر اضافه کرد: برخی دست‌های پشت پرده هستند که با هزینه‌های سنگین و به هر طریقی می‌خواهند استحاله فرهنگی انجام بدهند که در این راه خانواده‌ها باید فرهنگ نه گفتن را به فرزندان خود بیاموزند و این یک مهارت ساده‌ای است که اگر اتفاق بیفتد ما در جامعه دچار این‌گونه مسائل نمی‌شویم.

امامی ادامه داد: در راه مبارزه با مواد مخدر رویکرد دولت و نظام مبارزه با دانه درشت‌هاست و ما در طول این مدت در سطح شهرستان فضا را برای فروشندگان مواد مخدر ناامن کرده‌ایم به طوری‌که در مدت اخیر بالغ بر ۳۰ کیلو مواد مخدر از دانه درشت‌ها و توزیع‌کنندگان کشف کرده‌ایم.

فرماندار مشکین شهر با اشاره به کشفیات انجام گرفته گفت : عملکرد نیروی انتظامی در بحث مواد مخدر و برخورد با دانه درشت ها بسیار درخشان است و توانسته فضا را برای قاچاقچیان عمده فروش نامن کند

وی با تشکر از اقدامات سیستم اطلاعاتی، انتظامی و قضایی در راه مبارزه با مواد مخدر گفت: آنهایی که با این مواد افیونی سعی دارند کانون‌های خانواده را هدف قرار دهند، قطعاً در زیر ذره‌بین سیستم‌های اطلاعاتی هستند و فضا برای آنها ناامن است.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


1 ديدگاه مطلب براي " عملکرد نیروی انتظامی در مبارزه با مواد مخدر بسیار درخشان است " ارسال شده است.

  1. صیاد گفت:

    این عملکردی که گفتید خیلی هم درخشان نیست ، پس دانه کوچیکا چی ؟ مثل مور و ملخ همه جا پخش هستند و لحظه به لحظه خانواده ای بی گناه رو بدبخت می کنند .

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار