اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

۵ پروژه طرح هادی در مشگین‌شهر به بهره‌برداری رسید

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

کد خبر: 23152 | تاریخ انتشار: 8:56:58 - یکشنبه 2 آبان 1395 | 1 نظر | |

احمد رضایی:

مدیریت همراه با شجاعت و قاطعیت موجب موفقیت شهردار میشود/ رضایت افکار عمومی از عملکرد خیرجو در مبارزه با سد معبر

ایلقار نیوز : احمد رضایی /با وجود اینکه مهندس مسعود خیرجو در جریان انتخاب از سوی شورای شهر به عنوان شهردار مشگین شهر بر مشکلات و معضلات بی شمار تأکید می‌کرد ،حتی به خاطر مشکلات عدیده وبدهی های متراکم شده چندین ساله که حضور هر فردی را در شهرداری به هراس می‌انداخت،تلاش کرد از قبول این مسئولیت امتناع کند .اما بعد از قبول مسئولیت نشستن برکرسی شهرداری سراپا مشکل ، بسیار اندک بر تکرار مشکلات پیش رو پرداخته و در مقابل با تمام توان و نیرو و با طمأنینه خاص خود درصدد رفع مشکلات بی‌شمار شهرداری هست.مسعود خیرجو

خیر جو با دست‌خالی و در شرایطی که شهرداران قبلی جرات انجام برخی از وظایف ذاتی شهرداری را نداشتند با به  اجرا گذاشتن شروع ساماندهی دستفروشان ، آغاز مبارزه جدی با معضل سد معبر که کار بجایی رسیده بود که موجب ناامنی در عبور و مرور برای نوامیش مردم شده بود و هست . هم چنین برخورد بدون تعارف با ساخت ساز غیر مجاز که با چراغ سیر برخی از اعضای شورا و همچنین سفارش نورچشمی‌ها در سالیان متمادی به‌صورت عادت همیشگی درآمده بود ، حرکتی جدی بر پیکره کسل و کم‌تحرک مدیریتی شهرداری وارد کرده است.

بااینکه او می‌توانست با چند مورد حرکات نمایشی و ایذائی درصدد جلب نظر افکار عمومی برآید و یا باکم کاری رضایت عده معدود از شهروندان قانون‌شکن و یا برخی شوراها را در نظر داشته باشد ،ولی وارد پرهزینه‌ترین و اما صحیح‌ترین و قانونی‌ترین اقدامات شده است. شهردار مشکین‌شهر با تعامل و در پی آن با قاطعیت نظم و انضباط نسبی را به شهرداری بازگردانده . شهردار جدید بار دیگر امید را در دل دلسوزان شهر روشن کرده و این پیام را به شهروندان رسانده که در این شهر مدیران زیادی هستند که نیاز به فرصت و فضای مدیریتی دارند . البته در پایان یادآوری این جمله ضروری است که اداره شهرداری به خاطر نابسامانی‌های خاص خود از مدیریت سایر ادارات ،حتی فرمانداری سخت و طاقت‌فرساتر هست ،لذا نیازمند حمایت و روحیه دادن رسانه‌ها و جریان‌های سیاسی در شهرستان ،همچنین مسئولان بلندپایه از قبیل فرمانداری و نماینده شهرستان  هست.تا بتواند با پشتوانه عظیم تصمیمات قاطع خود را اجرا کند.

 مشکین سلام

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


1 ديدگاه مطلب براي " مدیریت همراه با شجاعت و قاطعیت موجب موفقیت شهردار میشود/ رضایت افکار عمومی از عملکرد خیرجو در مبارزه با سد معبر " ارسال شده است.

  1. آی هان گفت:

    مشکل اول فلکه میدان سه راهی نواب دانش بود که حل شد مشکل دوم میدان ورودی شهر بود که اون هم تموم شد واما مسئله سوم آسفالت خیابانها ومعابره که وقتی هوا خوبه اعتبار نیست وموقعی هم که کارخانه آسفالت کار میکنه شرایط جوی ناجوره که اون هم باهمت شورا وشهردار حل شده خیالی نیست !!!!!! با تعریف وتمجید و نان گرفتن از دست کسی کار بزرگی نیست برادر

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار