باغداران مراقب سرمازدگی بهاره باشند

بهشتی به نام جهنم دره در دامنه سبلان

اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

کد خبر: 24260 | تاریخ انتشار: 10:18:49 - سه‌شنبه 5 بهمن 1395 | بدون نظر | |

با حضور ۴۰ شرکت داخلی

هشتمین نمایشگاه صنعت و بازرگانی در اردبیل گشایش یافت

ایلقار نیوز:حجت منافی مسئول اجرایی نمایشگاه بین‌المللی اردبیل عصر امروز در مراسم گشایش هشتمین نمایشگاه صنعت و بازرگانی در اردبیل اظهار داشت: هشتمین نمایشگاه صنعت و بازرگانی امروز با حضور مسئولان استان و اقشار مختلف مردم در نمایشگاه بین‌المللی اردبیل گشایش یافت تا بتوانیم تولیدات داخلی در حوزه صنعت و بازرگانی را به معرض نمایش بگذاریم و علاقمندان می‌توانند نسبت به خرید و بازدید از این نمایشگاه در ساعات معین مراجعه کنند.

وی با اشاره به اینکه در هشتمین نمایشگاه صنعت و بازرگانی 40 شرکت تولیدات صنعت و بازرگانی خود را به معرض نمایش می‌گذارند، افزود: در این نمایشگاه علاوه بر حوزه صنعت و بازرگانی لوازم خانگی، لوازم بهداشتی، فرش ماشینی و خودرو به معرض نمایش گذاشته شده و علاقمندان می‌توانند با تخفیف 15 تا 20 درصد از این مرکز خرید کنند.

مسئول اجرایی نمایشگاه بین‌المللی استان اردبیل تصریح کرد: در هشتمین نمایشگاه صنعت و بازرگانی تولیدکنندگان از استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، تهران، قزوین و اردبیل محصولات خودد را در معرض عموم می‌گذارند و محصولات ارائه شده در این نمایشگاه با کیفیت بسیار خوب داخلی بوده و می‌تواند برای مصرف‌کنندگان و خریداران بسیار خوب باشد.

منافی بیان کرد: مهم‌ترین اهداف برگزاری نمایشگاه صنعت و بازرگانی معرفی تولیدات داخلی است که در این زمینه تاکنون نمایشگاههای بسیار خوبی برگزار شده و این نمایشگاه‌ها نیز تداوم می‌یابد.

وی اظهار کرد: هشتمین نمایشگاه صنعت و بازرگانی از امروز تا هشتم بهمن ماه برای بازدید علاقمندان دایر است و مردم می‌توانند از ساعت 15 تا 21 شب نسبت به بازدید و خرید از این مرکز مراجعه کنند و محصولات موردنظر خود را خریداری کنند.

مسئول اجرایی نمایشگاه بین‌المللی استان اردبیل گفت: سالانه به طور میانگین 30 نمایشگاه در نمایشگاه بین‌المللی اردبیل برگزار می‌شود و براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی اواخر بهمن ماه و نیز نمایشگاه صنعت و ساختمان اوایل اسفند ماه در اردبیل گشایش می‌یابد.

انتهای پیام/تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار