اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

۵ پروژه طرح هادی در مشگین‌شهر به بهره‌برداری رسید

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

کد خبر: 24209 | تاریخ انتشار: 14:07:15 - سه‌شنبه 28 دی 1395 | بدون نظر | |

امام جمعه مشگین‌شهر:

کارمندان در قبال حقوق وقت خود را به مردم واگذار کرده اند

ایلقار نیوز:حجت الاسلام رضا باوقار امام جمعه مشگین‌شهر در جلسه شورای اداری شهرستان

گفت: مهمترین وظیفه مسئولین نفع رسانی به مردم است لذا هر مسئول در هر جایگاهی که باشد باید در دسترس بوده و به دغدغه‌ها و نیازهای مردم پاسخگو باشد اما متاسفانه در برخی از ادارت شاهد آن هستیم که تا ساعت 9:30 کارکنان مشغول صرف صبحانه هستند در حالی که این مسئولان وقت خود را در قبال حقوق به فروش رسانده اند و باید در خدمت دولت و خدمات رسانی به مردم باشد.

وی افزود: مدیران باید در قبال حقوقی که دریافت می‌کنند خود را به زحمت اندازند تا مردم دچار زحمت نشوند تا دعای مردم و رضایت عمومی را جلب کنند.

وی همچنین بر نظارت مدیران بر زیر مجموعه های خود تاکید کرد و گفت: در این شهرستان متاسفانه اداراتی هستند که مدیران آن هیچ نظارتی بر کارکنان و زیر مجموعه خود ندارد.

امام جمعه مشگین‌شهر با اشاره به مطالبات مردم گفت: عدم تعیین و تکلیف نقشه تفصیلی شهر موجب شده است حاشیه نشینی در این شهرستان افزایش یافته و خدمات رسانی به این مناطق با مشکل مواجه شود که می‌بایست در اسرع وقت تکمیل شود.

وی با اشاره به معضل بیاری روستای بارزیل شهرستان گفت: در گذشته برای رفع آبیاری این روستا اقداماتی انجام گرفته بود که متاسفانه هنوز این مشکل رفع نشده است و مردم مجبور هستند از فاضلاب برای آبیاری مزارع استفاده می‌کنند که می‌بایست از مشکل نیز در اسرع وقت رفع شود چرا که در صورت ادامه این روند خطر جدی مردم این روستا را تهدید می‌کند.

حجت الاسلام باوقار در خصوص کشتارگاه شهرستان گفت: کشتارگاه شهرستان مشگین‌شهر به صورت سنتی و فاقد امکانات و از لحاظ بهداشتی نیز با مشکل جدی مواجه است که باید به جای آن حداقل یک کشتارگاه نیمه صنعتی احداث شود.

وی با گلایه مندی از وضعیت قیمت‌ها در بازار گفت: متاسفانه نظارت کافی بر بازار وجود ندارد به طوری که یک قلم کالا با چندین قیمت متفاوت در بازار عرضه می‌شود.

وی همچنین با اشاره به بلاتکلیفی ساختمان دانشکده کشاورزی شهرستان گفت: ساختمان دانشکده با هزینه میلیاردی احداث شده اما متاسفانه هنوز سند آن صادر نشده است و همچنان در بلاتکلیفی است و در کنار آن سالن ورزشی نیز در آستانه نابودی قرار گرفته است.

انتهای پیام/ سفیر مشکین

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار