اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

۵ پروژه طرح هادی در مشگین‌شهر به بهره‌برداری رسید

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

کد خبر: 25793 | تاریخ انتشار: 12:20:14 - پنج‌شنبه 12 مرداد 1396 | بدون نظر | |

مدیرکل میراث گردشگری استان اردبیل:

درآینده نزدیک مشگین شهر برندگردشگری استان اردبیل خواهدبود

ایلقار نیوز: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: در حال حاضر با راه‌اندازی طولانی‌ترین پل معلق مشگین‌شهر جذب گردشگران خارجی در مشگین‌شهر افزایش یافته است.

کریم حاجی‌زاده ظهر امروز در مراسم افتتاحیه نمایشگاه فرهنگ و هنر در پل معلق مشگین‌شهر اظهار داشت: در حال حاضر با راه‌اندازی طولانی‌ترین پل معلق مشگین‌شهر جذب گردشگران خارجی در مشگین‌شهر افزایش یافته است که انتظار می رود در تعطیلات باقی‌مانده تابستان شاهد حضور گردشگران خارجی در منطقه باشیم.

وی با اشاره به این که جذب گردشگران خارجی نیازمند ایده‌ها و طرح‌های نوین است، افزود: پل معلق مشگین‌شهر توانسته است با خلق طرح‌ها و ایده‌های جدید گام بزرگی در جذب گردشگران خارجی بردارد که این یک امتیاز بزرگ برای منطقه بوده و تلاش مسئولان مجموعه گردشگری پل معلق مشگین‌شهر در این زمینه شایسته تقدیر و قدردانی است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: شهرستان مشگین‌شهر ظرفیت‌های بسیار زیادی در بخش گردشگری دارد که شکوفایی این وضعیت نیازمند حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی است که رفته رفته بر روند سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در مشگین‌شهر افزوده می‌شود.

حاجی‌زاده تصریح کرد: فرهنگ و تاریخ هنر مشگین‌شهر در نوع خود بسیار ویژه است که اگر بتوانیم این فرهنگ و هنر را به همگان معرفی کنیم گام بزرگی در توسعه زیرساخت‌های استان برداشته می‌شود.

وی با بیان این که موفقیت بخش گردشگری نیازمتد توسعه بخش گردشگری و فرهنگی است، بیان کرد: مجموعه گردشگری پل معلق مشگین‌شهر در این زمینه توانسته با اهتمام جدی مسئولان فرهنگی بخش گردشگری منطقه را دچار تحول عظیمی کند که نیاز است بقیه مجموعه‌های گردشگری استان نیز به این امر اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: در حال حاضر سرعین به دلیل برخی عوامل در جذب گردشگران خارجی موفق عمل نکرده است و انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی‌های منسجم و هدفمند شاهد حضور گردشگران خارجی در نقاط مختلف استان اردبیل باشیم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار