گشتی در آرامگاه پنجمین شیخ طریقت صفوی در مشگین‌شهر

برگزاری فراخوان بین‌المللی رهیافت‌های سوادآموزی در زیست بوم جدید

اجرای برنامه‌های شاد فرهنگی و هنری برای مسافران نوروزی در اردبیل

باغداران مراقب سرمازدگی بهاره باشند

دستگاه قضایی از اقدامات قانونی دستگاه‌های اجرایی حمایت می‌کند

بهشتی به نام جهنم دره در دامنه سبلان

توقیف ۳۳۲ دستگاه خودرو حادثه‌ساز در اردبیل

۷۵ کیلومتر بزرگراه در اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد

خروش چشمه‌های جوشان در دل کوه سبلان/مشگین‌شهر قطب گردشگری مسافران

راه‌اندازی بزرگترین مجتمع آبدرمانی شمالغرب در نیر

سال «مهار تورم، رشد تولید» پیش آهنگ پیشرفت و توسعه در اردبیل

برقراری صلح میان طایفه‌های مشگین‌شهری/پرونده مختومه شد

کد خبر: 27507 | تاریخ انتشار: 18:31:13 - یکشنبه 15 اردیبهشت 1398 | بدون نظر | |

دادستان شهرستان مشگین شهر در جلسه ستاد تنظیم بازار:

برخی مسئولین از قیمت گوشت خبر ندارند / یکی از دلایل گرانی، عدم نظارت مسئولان است

دادستان شهرستان مشگین شهر در جلسه ستاد تنظیم بازارگفت : متاسفانه برخی از مشکلات پشت پرده ناشی از تحرکات دشمنان نظام باعث شده قیمت اقلام مصرفی مردم افزایش یابد البته یکی از دلایل گرانی، عدم نظارت مسئولان است.

وی تصریح کرد : مقدار ١٢٠٠ تن نهاده های دامی با ارز ۴۲۰۰ تومانی وارد شده که عمده حجم آن به دست مصرف کننده ها نرسیده است و با پیگیری هایی که انجام داده ایم، متوجه شدیم که این نهاده های دامی به شرکت هایی که وجود خارجی ندارند یا شرکت‌هایی که در سایر استانها فعالیت میکنند، واگذار شده است.

رسولی افزود: عزیزانی که اکنون اعلام کردند در بازار مشگین شهر هر کیلو گوشت قرمز به قیمت هشتاد هزار تومان به فروش می رسد، آیا واقعا از قیمت بازار خبر ندارند؟! آیا اطلاع ندارند که قیمت گوشت قرمز چیزی بین نود هزار تا صد هزار تومان است؟! این اطلاع رسانی های اشتباه موجب بدبینی مردم نسبت به نظارت و مدیریت است. اگر قیمت مصوب هشتاد هزار تومان است، چرا با گران فروشان برخورد نمی شود؟!

دادستان مشکین شهر گفت : برخی از قصابی ها ادعا میکنند گوشت بره عرضه می کنند، برای همین گوشت را به قیمت بالا می فروشند. اما آیا همه مردم توانایی تشخیص نوع گوشتی که تحویل می گیرند را دارند؟!

رسولی گفت : استفاده از جوش شیرین در نان ها قابل گذشت نیست. استفاده از جوش شیرین مصداق بارز تهدید علیه بهداشت عمومی بوده و جرم محسوب می شود. از این پس به صورت سرزده و بدون اطلاع قبلی به مسئولان و مردم از نانوایی ها و نان های تولیدیشان نمونه برداری و با متخلفین برخورد جدی خواهد شد.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری در جلسه ستاد تنظیم بازار:▫️برخی از افراد با احتکار کالاها موجب افزایش قیمت و گرانی می شوند.

حسین قربانی در این جلسه اظهارداشت :  طی روزهای گذشته، نانوایی هایی که پروانه فعالیت نداشتند، تعطیل و سهمیه آرد شهرستان بین نانوایی هایی که دارای مجوز هستند، توزیع شده است. قطعا با نانوایانی که آرد خام را به فروش می رسانند، برخورد، واحد تولیدی آنها پلمپ، پروانه فعالیتشان باطل و سهمیه آنها به سایر نانوایان واگذار خواهد شد.

قربانی گفت : خوشبختانه تمامی اقلام با وجود قیمت بالا در بازار موجود است. تمام تلاش ادارات مربوطه، برای ثبات در بازار می باشد اما در خصوص برخی اقلام به دلایل نامعلوم و بعضا معلوم لجام قیمت ها از دست خارج می شود. مشکل توزیع اقلام ضروری از جمله مسائل مهمی است که هنوز سازوکار مشخصی برای آن در نطر گرفته نشده است. در شرایط تحریمی موجود باید با همدلی و صمیمیت این دوره را رد کرد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار