گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

پیله های پرواز ، نسلی که پوست انداخت

عاشقانه ای برای پاییز

عشق و مصائب خبرنگاری

💥سهم مشکین شهر از استخدام دستگاه های اجرایی

منافع شخصی فراتر از منافع شهرستان !!

گردشگری بدون مدیریت گردشگری

راه عاشقی در وادی گمنامی

ضرورتهای گردشگری مشکین شهر

بحران کم آبی  و  معجزه آبخیزدار  و آبخوانداری

اینجا مشکین شهر است…

مدیریت خسته و واحدهای تولیدی بسته

کد خبر: 27912 | تاریخ انتشار: 11:13:39 - سه‌شنبه 7 اردیبهشت 1400 | بدون نظر | |

بی مهرترین مسکن قرن ۱۳۰۰

آری قرن ۱۳۰۰ راپشت سرگذاشتیم ودر آستانه ۱۴۰۰به پیشواز طرح مسکن ملی میرویم بی آنکه ازموانع ومشکلات مسکن مهرعبورکرده باشیم ویابه عبارتی بهترآنرابه اتمام رسانده باشیم. مسکن مهردرشهرستان مشگین شهریکی ازپرآوازه ترین درسطح کشورمن باب مشکلات وسنگ اندازی ها در راه تکمیل وتحویل آن به اعضاییست که باگذشت یک دهه همچنان در انتظار تحویل واحد های خودهستند، بی آنکه مسئولین به اندازه تارمویی نسبت به حل آن چشم عنایتی داشته باشند.
اعضایی که با هزاران بدبختی ومکافات بهای تمام شده آنرا حتی به قیمت روز پرداخت کرده اندولی متاسفانه درسایه بی تدبیری وعدم احساس مسئولیت مسئولین همچنان در خانه های اجاره ای روزگار را به سر میکنند.
آری اینجا مشگین شهر است شهری که در آن هم فرماندار هم نماینده ازآدرس مسکن مهر بیخبرند وبیشترازیک دهه است که این واحدها(۳۲واحدی ولیعصر
)بشدت مورد بی مهری این مسئولان محترم قرارگرفته است ودرطول این سالهای متمادی هرچقدرفریادزدیم تا احدی ازمسئولان داد مارا بستاند متاسفانه بی آنکه واکنشی نشان دهند هرشب آسوده سربه بالین گذاشتند.
جناب فرمانداروجناب نماینده شماها که همیشه دم از عدالت میزنید بدانید که عدالت نزد شما شعاری بیش نیست ما اعضااینهمه ظلم که درحق ما روا شده را از چشم و دستان شما میبینیم ومیدانیم.
به ما بگویید در طول این دوازده سال کجابودیدواکنون کجاهستید!!! چراکه مااعضانمیتوانیم توفیق دیدار شماها را نصیب خود کنیم . ملاقات رئیس قوه قضائیه به مراتب آسانتر از دیدار شما بخصوص نماینده محترم می‌باشد.
مسئولین بیخیال ومحترم ما اعضا (۳۲واحدی ولی عصر) سخن از ۳۲واحد آپارتمان گروگان را فریادمیزنیم .
۳۲خانواده که اگربطورمیانگین هر خانواده چهانفرباشد سرجمع ۱۲۸ نفر از عملکرد ضعیف شماها گله مند هستند واین به نوبه خود سهم کمی نیست.
سخن آخر اینکه این ۳۲ واحد مسکن مهر بعدازهشت سال اختلاف قرار براین شد پس از اخذ قیمت تمام شده روز اسفند ۹۸ باپیشرفت کارهشتاددرصد تحویل داده شودوتقریبا همه چیز خوب پیش می‌رفت که متاسفانه به خاطر لجبازی اداره مربوطه در جهت صدور مجوز افزایش وام این واحدها اینبارهم سه سال موعدتحویل به تعویق افتاد .
آیا رواست که اینهمه ظلم در حق ما اعمال شود و شماها مثل همیشه سکوت اختیارکنید؟!!!! قضاوت را به خدا می‌سپاریم.
این را بدانید که اگر واحدها حداقل سال ۹۸ تحویل داده میشد ۲۰درصد باقیمانده را با پنجاه میلیون تومان می‌توانستیم به اتمام برسانیم ولی اکنون با دویست میلیون تومان هم نمی‌توانیم، گذشته از دهها ضررمادی معنوی و روحی که برما تحمیل شده.
امیداست هرچه زودتر این لج ولجبازیها به اتمام برسد و واحدها به صاحبان آنها تحویل داده شود.

اجرکم عنداله
ازطرف اعضای ۳۲واحدی ولی عصر

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار