تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

«امیر رجبی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل معرفی شد

آغاز فعالیت کمیته‌های ستاد خدمات سفر در اردبیل

تحقق ۷۵ درصدی اشتغال در اردبیل/۵ هزار نفر صاحب شغل شدند

دولت اجرای رتبه‌بندی معلمان را با توان مضاعف پیگیری می‌کند

شبکه آبیاری و زهکشی سبلان؛ توسعه زنجیره آبیاری مدرن در مشگین‌شهر

تنش آبی مشگین‌شهر را تهدید می‌کند

«افسانه جهانی» مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری اردبیل شد

اختتامیه جشنواره ملی شعر ترکی «ایران دل» در اردبیل برگزار می‌شود

تزریق ۲۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار ملی برای توسعه مشگین‌شهر

افزایش روند مصرف بدون ضابطه آب در اردبیل

مشگین‌شهر با تقدیم ۸۰۰ شهید دلدادگی خود به نظام را ثابت کرده است

کد خبر: 28309 | تاریخ انتشار: 8:27:56 - سه‌شنبه 28 اردیبهشت 1400 | بدون نظر | |

نیروی انتظامی با سگ گردانی در سطح شهر برخورد کند/ ضرورت ساماندهی مراکز تفریحی

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: ساماندهی بیش از پیش مراکز تفریحی و گردشگری اردبیل و استقرار دائمی پلیس در محل مجتمع تفریحی و گردشگری شورابیل، به منظور گشت های مستمر در راستای تأمین امنیت شهروندان و پیشگیری لازم است.
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، سید عبدالله طباطبایی امشب در جلسه بررسی و حل مشکلات مجتمع‌های تفریحی و گردشگری ضمن قدردانی از عملکرد شهرداری اردبیل و نیروی انتظامی، ساماندهی بیش از پیش مراکز تفریحی و گردشگری اردبیل را ضروری دانست و اظهار کرد: شهرستان اردبیل با وجود طبیعت بکر و مناطق زیبا از ظرفیت بسیار خوبی برای گردشگری برخوردار است.
وی افزود: از جمله زیباترین منطقه گردشگری، مجموعه تفریحی و گردشگری شورابیل در شهر اردبیل و باغ بزرگ جیرال، نیازمند توسعه و ارتقاء است.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل بیان کرد: هم‌چنین به منظور تأمین امنیت بیشتر در مجتمع شورابیل و بهره‌مندی شهروندان از این مجموعه، نیروی انتظامی باید از ورود خودروها و موتور سیکلت‌های غیرضروری و شخصی به داخل مجموعه جلوگیری نمایند.
طباطبایی با انتقاد از رواج سگ‌گردانی در سطح شهر و داخل مجموعه‌های گردشگری گفت: نباید فرهنگ بیگانه در شهر ولایی و دارالارشاد اردبیل نمود داشته باشد، لذا نیروی انتظامی موظف است با هنجارشکنان در این خصوص قاطعانه برخورد نماید.
وی با اشاره به تأثیر حضور میدانی پلیس در تقویت احساس امنیت در بین شهروندان، بر استقرار دائمی پلیس در محل مجتمع تفریحی و گردشگری شورابیل، به منظور گشت‌های مستمر در راستای تأمین امنیت شهروندان و پیشگیری از بروز هرگونه بزه و جرم در آن تأکید نمود.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل تصریح کرد: لزوم تقویت، رفع نواقص دوربین‌های مداربسته مجتمع‌های گردشگری، تأمین روشنایی به‌ویژه در باغ بزرگ جیرال، عدم ارائه قلیان در مجتمع‌های گردشگری و استفاده از بلندگوهای متمرکز در این مجتمع‌ها به منظور اطلاع رسانی‌های لازم به شهروندان لازم است.
گفتنی است؛ در پایان این جلسه از چهار نفر جوان که به صورت خود جوش و در راستای ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان اقدام به غبارروبی مزار شهیدان گمنام واقع در مجتمع گردشگری و تفریحی شورابیل نموده بودند، تجلیل به‌عمل آمد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار