معرفی روستای «موئیل» مشگین‌شهر برای ثبت جهانی در یونسکو

کارگاه زیست‌ عفیفانه در مشگین‌شهر برگزار شد

کلاهبردار حرفه‌ای اردبیل سر ۲۳ نفر کلاه گذاشت

تجلیل از ۲۴ اثر برتر در هنرواره «عباس زمان» در مشگین شهر

سهم اردبیل از ۳ درصد نفت ۵۰۲ میلیارد تومان است

غرامت کشاورزان مشگین‌شهری در کوتاه‌ترین زمان پرداخت می‌شود

دیجیتال علیه مطبوعات

خسارت سیل به کشاورزان مشگین‌شهر در حال ارزیابی است

تعداد ثبت‌نام کنندگان مسکن ملی استان اردبیل به بیش از ۱۱۶ هزار نفر رسید

سارقان سیم‌های برق در مشگین‌شهر دستگیر شدند

«موئیل» مشگین‌شهر در بین ۱۳ روستای مهم گردشگری کشور قرار گرفت

۱۰ نفر از اراذل و اوباش در اردبیل دستگیر شدند

کد خبر: 29010 | تاریخ انتشار: 22:04:44 - سه‌شنبه 8 تیر 1400 | بدون نظر | |

رسیدگی به 7000 پرونده در دادگستری اصلاندوز در سال گذشته/ افزایش کشفیات مواد مخدر

رئیس دادگستری شهرستان اصلاندوز گفت: از ابتدای سال ۹۹ تا پایان سال تعداد ۷ هزار پرونده حقوقی، کیفری و شورای حل اختلاف وارد دادگاه شهرستان اصلاندوز شده است و ضمن رسیدگی به این تعداد پرونده نزدیک ۵۰ درصد پرونده‌های سابق نیز مختومه شده است.
ناصر اسکندری شامگاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس ضمن گرامیداشت سالروز شهادت دکتر بهشتی و یاران باوفایش و تبریک هفته قوه قضاییه اظهار کرد: از ابتدای سال ۹۹ تا پایان سال تعداد ۷هزار پرونده حقوقی، کیفری و شورای حل اختلاف وارد دادگاه شهرستان اصلاندوز شده و ضمن رسیدگی به این تعداد پرونده نزدیک ۵۰ درصد پرونده‌های سابق نیز مختومه شده است.
وی افزود: اختلافات برخی اراضی پایاب سد خداآفرین با دخالت دادگستری و همکاری سایر ارگان‌ها، بدون تشکیل پرونده، منجر به صلح و سازش شده است.
رئیس دادگستری شهرستان اصلاندوز پرونده‌های خانواده، اختلافات ملکی و ضرب و جرح را بیشترین پرونده‌های موجود در دادگاه اعلام کرد و بیان داشت: متأسفانه موضوع طلاق در اصلاندوز همچنان زیاد است.
وی با بیان اینکه تلاش شده که بیشتر پرونده‌ها از طریق مصالحه حل شود، در راستای کاهش پرونده‌ها در دادگستری، مردم را به گذشت و حل اختلاف از طریق معتمدین محل دعوت کرد.
اسکندری همچنین با بیان اینکه با همکاری نیروهای مرزبانی و انتظامی، کشفیات مواد مخدر نسبت به سال‌های گذشته افزایش چشمگیری داشته است، تصریح کرد: چندین پرونده در خصوص قاچاق مواد مخدر تشکیل شده و متهمان با قرار مقتضی بازداشت شده‌اند.
وی اظهار داشت: دادگستری شهرستان اصلاندوز در راستای تحقق اهداف قوه قضاییه، مبنی بر کاهش موجودی پرونده‌ها، صدور آرای جایگزین حبس و کاهش میزان زمان رسیدگی جزء حوزه‌های برتر در سطح استان اردبیل است.
رئیس دادگستری شهرستان اصلاندوز از شهروندان خواست در راستای تأمین امنیت منطقه با نیروهای اطلاعاتی و نظامی در جهت کشف جرم، بیش از پیش همکاری داشته باشند.
انتهای پیام/3463/

source

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار