مرکز هوشمند ترافیک مشگین‌شهر با اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال راه اندازی می شود

سهم اردبیل از ۳ درصد نفت ۵۰۲ میلیارد تومان است

غرامت کشاورزان مشگین‌شهری در کوتاه‌ترین زمان پرداخت می‌شود

دیجیتال علیه مطبوعات

خسارت سیل به کشاورزان مشگین‌شهر در حال ارزیابی است

تعداد ثبت‌نام کنندگان مسکن ملی استان اردبیل به بیش از ۱۱۶ هزار نفر رسید

سارقان سیم‌های برق در مشگین‌شهر دستگیر شدند

«موئیل» مشگین‌شهر در بین ۱۳ روستای مهم گردشگری کشور قرار گرفت

۱۰ نفر از اراذل و اوباش در اردبیل دستگیر شدند

آسیب دیدگی ۱۰۰ درصد محصول برنج در مشگین‌شهر

طغیان رودخانه‌های مشگین‌شهر در پی بارش‌های اخیر

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

کد خبر: 29272 | تاریخ انتشار: 21:10:47 - شنبه 26 تیر 1400 | بدون نظر | |

با حضور امام جمعه و استاندار اردبیل:

قوتورسویی سلطان آبهای گرم معدنی افتتاح شد

با حضور نماینده ولی فقیه در استان اردبیل، نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس و استاندار اردبیل مجموعه آب‌درمانی قوتورسویی مشگین‌شهر به بهره‌برداری رسید.
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، بعدازظهر امروز با حضور آیت‌الله سیدحسن عاملی، نماینده ولی فقیه در استان اردبیل، محمود عباس‌زاده مشگینی، نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی و اکبر بهنام‌جو استاندار اردبیل، مجموعه آب‌درمانی قوتورسویی مشگین‌شهر افتتاح شد.

مجموعه آب‌درمانی قوتورسویی مشگین‌شهر در یک هزار و ۲۰۰ متر مربع زیربنا با ۱۱ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری و طی مدت ۲ سال احداث و تجهیز شده که امروز به بهره‌برداری رسید.
آغاز عملیات اجرایی طرح گاوداری ۵۰۰۰ رأسی/ انتقاد از برخی مسؤولان
آغاز عملیات اجرایی طرح گاوداری ۵ هزار رأسی مشگین‌شهر برنامه دیگر نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل در شهرستان مشگین‌شهر بود.
آیت الله سید حسن عاملی در مراسم آغاز عملیات اجرایی این گاوداری بیان کرد: امیدواریم با بهره‌برداری از این پروژه شاهد تحول عظیمی در شهرستان مشگین شهر باشیم و مردم منطقه نیز لبخند رضایت بر لیان داشته باشند.

امام جمعه اردبیل در این مراسم با تقدیر و تشکر از حضور سرمایه‌گذاران در این شهرستان اظهار داشت: سرمایه گذاران می‌توانستند در شهرهای دیگر سرمایه‌گذاری کنند و از اینکه این شهرستان را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کردند کمال تقدیر و تشکر را داریم.
افتتاح کارخانه خوراک دام و طیور مشگین‌شهر
همچنین با حضور اکبر بهنام‌جو استاندار اردبیل، کارخانه خوراک دام و طیور مشگین‌شهر که از سال ۹۵ احداث آن شروع شده بود، با ظرفیت تولید سالانه ۱۶هزار تن، اشتغال‌زایی ۱۰ نفر و صرف هزینه ۵ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

فاز دوم کارخانه کاغذسازی مشگین‌شهر تا پایان سال آماده افتتاح می‌شود
نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس، استاندار اردبیل و مسؤولان مشگین‌شهر از مجموعه کاغذسازی کپی و ترمال صادقی بازدید کردند که استاندار اردبیل در رابطه با تأمین تسهیلات سرمایه ثابت و در گردش قول این مجموعه مساعد داد.

فاز اول مجموعه کاغذسازی کپی و ترمال صادقی با صرف هزینه ۱۲ میلیارد تومان و اشتغال‌زایی ۲۰ نفر به بهره‌برداری رسیده است و فاز دوم آن با اشتغال‌زایی ۲۰۰ نفر که مربوط به تولید کاغذ ترمال است، با خرید دستگاه و نصب آن تا پایان سال‌جاری آماده بهره‌برداری می‌شود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار