یکصدوهشتمین شماره دوهفته نامه ایلقار منتشر شد

خسارت ۲ هزار میلیارد تومانی بلایای طبیعی در مشگین‌شهر

معرفی روستای «موئیل» مشگین‌شهر برای ثبت جهانی در یونسکو

کارگاه زیست‌ عفیفانه در مشگین‌شهر برگزار شد

کلاهبردار حرفه‌ای اردبیل سر ۲۳ نفر کلاه گذاشت

تجلیل از ۲۴ اثر برتر در هنرواره «عباس زمان» در مشگین شهر

سهم اردبیل از ۳ درصد نفت ۵۰۲ میلیارد تومان است

غرامت کشاورزان مشگین‌شهری در کوتاه‌ترین زمان پرداخت می‌شود

دیجیتال علیه مطبوعات

خسارت سیل به کشاورزان مشگین‌شهر در حال ارزیابی است

تعداد ثبت‌نام کنندگان مسکن ملی استان اردبیل به بیش از ۱۱۶ هزار نفر رسید

سارقان سیم‌های برق در مشگین‌شهر دستگیر شدند

کد خبر: 29976 | تاریخ انتشار: 22:11:39 - جمعه 22 مرداد 1400 | بدون نظر | |

تعداد تخت‌های آی سی یو مشگین شهر افزایش می‌یابد/ برخورد قانونی با داروخانه‌های متخلف

مدیریت شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مشگین شهر گفت: در تلاش هستیم تعداد تخت‌های مراقب ویژه آی سی یو را از ۸ تخت به ۱۶ تخت ارتقاء دهیم.
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، رضا ایماشی ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان مشگین‌شهر اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵ نفر بستری جدید و ۱۲ نفر با بهبودی نسبی مرخص شده‌اند و مجموعا ۷۹ نفر در بیمارستان ولیعصر(عج) شهرستان مشگین شهر بستری شده‌اند که از این تعداد ۴ نفر بدحال و ۱۷ نفر با آزمایش پی.سی.ار مثبت و ۶۲ نفر مشکوک هستند ومنتظر جواب آزمایش هستیم.
وی افزود: از ابتدای شیوع بیماری کرونا ۳ هزار و ۱۰۰ نفر در بیمارستان بستری شده‌اند و متاسفانه ۱۳۶ نفر فوتی مثبت کرونا در شهرستان ثبت شده است.
مدیریت شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مشگین شهر بیان کرد: با توافق صورت گرفته در تلاش هستیم تعداد تخت‌های مراقب ویژه آی.سی.یو را از ۸ تخت به ۱۶ تخت ارتقاء دهیم و در بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در این خصوص قول مساعد داده شده و دستورات لازم صادر گردید.
ایماشی تصریح کرد: روزانه تا سقف ۳۰۰ نفر رپید تست در شهرستان انجام گرفته و در تلاش هستیم مراکز ۱۶ ساعته بهداشت و درمانی را افزایش دهیم و از تلاش نماینده شهرستان در تجهیزات درمانی از جمله تجهیز سی تی اسکن پیشرفته و پیگیری دیگر اقلام و تجهیزات بیمارستان ولیعصر(عج) شهرستان مشگین‌شهر قدردانی می‌کنم.
تزریق بیش از ۳۰ هزار دُز واکسن در مشگین‌شهر
مدیریت شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مشگین شهر با اشاره به تعداد واکسن‌های تزریق شده در این شهرستان گفت: در مجموع بالای ۳۰ هزار نفر در مجموع دوز اول و دوم در شهرستان مشگین‌شهر واکسن تزریق شده است و یک هزار و ۵۸۹ نفر از فرهنگیان شهرستان مشگین‌شهر دوز اول واکسن را دریافت کرده‌اند.
وی با اشاره به برخورد قانونی داروخانه‌هایی که با افزایش بی‌رویه قیمت برخی داروها و سرم با جان مردم بازی می‌کنند، تاکید کرد: در صورت مسجل شدن این موضوع متخلفین به تعزیرات حکومتی معرفی شده و اقدامات قانونی در راستای برخورد با متخلفین انجام خواهد گرفت و بازرسین مرکز بهداشت نیز رسیدگی و بازرسی روزانه به داروخانه‌های سطح شهرستان را انجام خواهند داد.
ایماشی گفت: اصحاب رسانه وخبرنگاران برای عبور از پیک پنجم کرونا همچنان در صف مقدم مبارزه با بیماری کرونا در شهرستان مشگین شهر نقش اساسی ایفا کنند و مدیریت سخت‌افزاری و درمان با شبکه بهداشت و درمان بوده ولی مدیریت روحی و روانی و نرم‌افزاری این موضوع با رسانه‌ها هست تا آرامش را در جامعه نهادینه کنند و مردم را آگاه سازند.
انتهای پیام/۳۴۶۳/

source

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار