کاوش باستان‌شناسی در تپه تاریخی بریس شهرستان نمین

برگزاری برنامه‌های متنوع در هفته گردشگری

اعتراض مردم اردبیل به اقدامات آشوبگران/ پشتیبان نظام جمهوری اسلامی هستیم

همه پروژه‌های راه‌سازی استان اردبیل فعال هستند

استان اردبیل نیازمند افزایش دو‌ برابری تخت‌های بیمارستانی است

عکس| اعتراض مردم اردبیل نسبت به ایجاد آشوب در کشور

عملکرد مدیران و کارکنان به‌صورت عملیاتی ارزیابی می‌شود

تعداد مراجعین ناشی از نزاع به پزشکی قانونی استان اردبیل کاهش یافت

مسابقه ای بدون خط پایان  

عشق و مصائب خبرنگاری

پیدا شدن جسد غرق شده یک زن جوان در کانال آب پارس آبادمغان

گوهر زمان را دریاب،جمله ای به خطا بود که یادمان دادند«دیر رسیدن ،بهتر از هرگز نرسیدن است»!!

کد خبر: 34564 | تاریخ انتشار: 20:41:26 - جمعه 27 اسفند 1400 | بدون نظر | |

رئیس هیات انجمن‌های ورزشی استان اردبیل:

رکوردزنی هیات انجمن‌های ورزشی اردبیل در صدور بیمه ورزشی

رئیس هیات انجمن‌های ورزشی استان اردبیل از رکوردزنی این هیات در صدور بیمه ورزشی و تعداد ورزشکاران سازمان یافته هیات انجمن‌های ورزشی استان اردبیل خبر داد.


محمدعلی پهناور، رئیس هیات انجمن‌های ورزشی استان اردبیل اظهار کرد: با توجه به اقدامات انجام یافته، در سال ۱۴۰۰ برای اولین بار از زمان تاسیس این هیات ورزشی در استان تعداد بیمه‌های ورزشی صادر شده به بیشترین تعداد خود رسیده و نسبت به سال گذشته نیز افزایش بی‌سابقه ۲ برابری داشته است.
وی افزود: این مهم که یکی از شاخص‌های اصلی موفقیت هیات‌های ورزشی است و علی‌رغم محدودیت‌های کرونایی در طی دو سال گذشته انجام یافته است که نشانگر برنامه‌ریزی صحیح و دقیق و تلاش‌های اعضای هیات انجمن‌های ورزشی استان اردبیل در توسعه رشته‌های ورزشی تحت پوشش بوده است.
رئیس هیات انجمن‌های ورزشی استان اردبیل تشریح کرد: فعال شدن انجمن‌های ورزشی تحت پوشش این هیات و هم‌چنین تعدادی از هیات‌های شهرستان‌ها و اجرای طرح‌های استعدادیابی مختلف در طی دو سال اخیر، توجه به کار تیمی و مدیریت حرفه‌ای از جمله دلایل دستیابی به این موفقیت ماندگار در هیات انجمن‌های ورزشی استان اردبیل بوده است.
پهناور ادامه داد: تمامی اقدامات انجام یافته در این هیات بر اساس برنامه‌ ۴ ساله تدوین شده به مرحله اجرا درآمده است که در سال‌های آینده نیز روند رو به رشد کنونی را ادامه خواهیم داد.
وی تشریح کرد: رعایت اخلاق حرفه‌ای و ارزش‌گذاری به روسای کمیته‌های ورزشی و مربیان نقش بسیار مهمی در افزایش تعداد ورزشکاران رشته‌های مختلف تحت پوشش این هیات داشته و هم‌چنان تمام تلاش خود را در راستای پیشبرد اهداف عالی و رشد و توسعه این هیات در استان انجام خواهیم داد.
رییس انجمن هیات‌های ورزشی استان اردبیل عنوان کرد: این موفقیت نمونه‌ای از اقدامات در راستای رشد این هیات ورزشی بوده و لذا برنامه‌های توسعه‌ای خود را در سال ۱۴۰۱ نیز ادامه داده و با راه‌اندازی یا ارتقای فعالیت تعداد دیگری از رشته‌های ورزشی شاهد پیشرفت روزافزون خواهیم بود.
وی گفت: تلاش‌های صادقانه اعضای هیئت رئیسه، روسای هیات‌های شهرستان‌ها، روسای انجمن‌های ورزشی، روسای کمیته‌های اجرایی، مربیان، داوران و ورزشکاران هیات در کسب این موفقیت بسیار موثر بوده و لذا زحمات گروهی این اعضا شایسته قدردانی است.

ایلقار نیوز / مهدی انوری آذر

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار