یکصدوهشتمین شماره دوهفته نامه ایلقار منتشر شد

خسارت ۲ هزار میلیارد تومانی بلایای طبیعی در مشگین‌شهر

معرفی روستای «موئیل» مشگین‌شهر برای ثبت جهانی در یونسکو

کارگاه زیست‌ عفیفانه در مشگین‌شهر برگزار شد

کلاهبردار حرفه‌ای اردبیل سر ۲۳ نفر کلاه گذاشت

تجلیل از ۲۴ اثر برتر در هنرواره «عباس زمان» در مشگین شهر

سهم اردبیل از ۳ درصد نفت ۵۰۲ میلیارد تومان است

غرامت کشاورزان مشگین‌شهری در کوتاه‌ترین زمان پرداخت می‌شود

دیجیتال علیه مطبوعات

خسارت سیل به کشاورزان مشگین‌شهر در حال ارزیابی است

تعداد ثبت‌نام کنندگان مسکن ملی استان اردبیل به بیش از ۱۱۶ هزار نفر رسید

سارقان سیم‌های برق در مشگین‌شهر دستگیر شدند

کد خبر: 36830 | تاریخ انتشار: 19:12:55 - یکشنبه 17 مهر 1401 | بدون نظر | |

شانه‌سازی 300 کیلومتر از راه‌های شهرستان انگوت

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان‌های گرمی و انگوت از شانه‌سازی 300 کیلومتر از راه‌های شهرستان انگوت خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، علی بابازاده بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ۳۰۰ کیلومتر از راه‌های شهرستان انگوت شانه‌سازی شده است، اظهار کرد: از این میزان ۲۵ کیلومتر در مسیراصلی، ۳۰ کیلومتر در راه فرعی و ۲۴۵ کیلومتر نیز در راه‌های روستایی محور انگوت- گرمی، انگوت- قاسم- کندی، انگوت- درگاهلو، قباله-زیوه، و چنار خروسلوانجام شده است.
وی افزود: ۱۸۰ کیلومتر از راه‌های روستایی این شهرستان در ۶ ماهه گذشته تیغ‌زنی شده است.
رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان‌های گرمی و انگوت تصریح کرد: این میزان تیغ‌زنی در روستاهای کورامالو، ماراللو، شهبازلو، گلین‌بلاغی، کلانتر، چنار خروسلو، کچی قشلاقی علیا و سفلی، قشلاق آقابابا، قطار کندی، ایلخی، سلوک، قره سقال و محور درگاهلو-زیوه انجام شده است.
وی با اشاره به اینکه ۱۰۰ کیلومتر از راه روستاهای شوردرق علیا و سفلی، تکهچی، کهل قشلاق، قشلاق قره‌قیه، مسیر نولو تا خسبک و خسبک تا ولی بیگلو در ۶ ماهه گذشته تسطیح و کمپکت شده بیان کرد: در مدت یاد شده ۴ کیلومتر از محور فرعی قره¬ آغاج- انگوت و محور انگوت- گرمی توسط پیمانکار روکش آسفالت شده است.
بابازاده ادامه داد: در ۶ ماهه گذشته راهداران ۳.۵ کیلومتر از محدوده جداقشلاق تا باغش قشلاقی از محور قباله زیوه را جهت اجرای آسفالت زیرسازی و آماده سازی کرده‌اند.
وی در ۶ ماهه گذشته از انجام ۱۱ هزار متر مربع لکه‌گیری هندسه راه در شهرستان انگوت خبرداد و خاطرنشان شد: از این میزان ۳ هزار و ۳۵۰ مترمربع توسط پیمانکار در محور فرعی و ۷هزار و ۶۵۰ مترمربع نیز توسط اکیپ راهداری شامل ۱۰۰۰ مترمربع راه اصلی، ۳۵۰۰ مترمربع راه فرعی و ۳۱۵۰ مترمربع راه روستایی انجام یافته است.
رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان‌های گرمی و انگوت با بیان اینکه افتادگی لبه آسفالت ۱۵۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی این شهرستان توسط راهداران ترمیم شده است، عنوان کرد: در ۶ ماهه گذشته ۲۸ مورد از پیچ‌های خطرناک و نقاط پرحادثه اصلاح و حذف شده است.
وی گفت: از این تعداد ۱۳ مورد در محور انگوت- درگاهلو، ۸ مورد در محور انگوت- قاسم‌کندی و ۷ مورد نیز در مسیر نولو به خسبک انجام یافته است.
پایان پیام/۳۷۲۷/

source

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار