سال «مهار تورم، رشد تولید» پیش آهنگ پیشرفت و توسعه در اردبیل

برقراری صلح میان طایفه‌های مشگین‌شهری/پرونده مختومه شد

برپایی ۱۰ نوروزگاه عشایری برای استقبال از مسافران در اردبیل

اجاره سوئیت در مشکین شهر

بحران کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش اردبیل

ستاد دیه و خیرین مشگین‌شهری ۲۰۰ میلیارد ریال به آزادی زندانیان کمک کردند

اقامت بیش از ۵۳ هزار نفر قبل از عید در اردبیل

تعداد مصدومان حوادث چهارشنبه‌سوری اردبیل به ۱۵۳ نفر رسید

حادثه دلخراش برای کودک ۲ ساله در اردبیل

تعیین قاضی ویژه برای رسیدگی به جرایم مربوط به چهارشنبه‌سوری در مشگین‌شهر

توزیع ناعادلانه امکانات شهری سبب مشکلات فرهنگی می‌شود

تمام اختیارات رئیس سازمان به استان‌ها تفویض شده است

کد خبر: 43340 | تاریخ انتشار: 18:07:46 - سه‌شنبه 6 دی 1401 | بدون نظر | |

یاور محمدبخش:

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

ایلقارنیوز: یاور محمدبخش ظهر یکشنبه در بازدید از روند بازسازی پروژه استخر مشگین شهر اظهار کرد: ورود دیوان محاسبات به تعطیلی نابجای ۶ ساله تنها استخر سرپوشیده مشگین شهر در راستای بررسی علل این تعطیلی و دلیل خلف وعده بخش خصوصی در این سال‌ها است.

وی خاطرنشان کرد: ایجاد زمینه مناسب برای ورزش و تفریحات سالم از وظایف مسئولان در شهرستان‌های محروم است که در این میان ورود بخش خصوصی به اجرای پروژه‌های ورزشی را تسهیل می‌کند.

مدیر حسابرسی دیوان محاسبات استان اردبیل افزود: براساس بررسی‌های انجام شده به دلیل بی تدبیری برخی مسئولان وقت شهرستان پروژه استخر سرپوشیده مشگین شهر از سال ۹۶ تا ۹۸ به دلیل ایرادات جزئی تعطیل شده است.

محمدبخش با بیان اینکه در سال ۹۸ از طریق ماده ۲۷ قانون الحاق برخی مواد قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت به بخش خصوصی واگذار شده است، افزود: اما در این بین تعطیلی معنادار ۶ ساله این پروژه ورزشی اصلاً قابل قبول نیست..

وی با بیان اینکه استخر سبلان مشگین شهر به عنوان تنها استخر ورزشی شهرستان از سال ۱۳۹۶ تعطیل شده و مردم منطقه از استفاده از آن محروم شده اند، گفت: علیرغم بحث در مورد نحوه واگذاری و وعده بهره برداری در عرض یک سال توسط بخش خصوصی، اما بعد از گذشت سه سال از زمان واگذاری، این مجموعه هنوز به بهره برداری نرسیده است.

مدیر حسابرسی دیوان محاسبات استان اردبیل با بیان اینکه استفاده از این مجموعه خواست اهالی شهرستان و علاقمندان به ورزش شنا در مشگین شهر است، تصریح کرد: تعطیلی و تعلل در بهره برداری از تنها استخر ورزشی و سرپوشیده مشگین شهر موجب محرومیت جوانان و تأخیر در آموزش ورزش شنا در شهرستان شده است.

محمدبخش ادامه داد: با ورود دیوان محاسبات و پیگیری‌های انجام شده، مسئولان متولی شهرستان و اداره کل ورزش و جوانان استان متعهد به بهره برداری از استخر سبلان مشگین شهر تا پایان سال جاری شدند.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار