سال «مهار تورم، رشد تولید» پیش آهنگ پیشرفت و توسعه در اردبیل

برقراری صلح میان طایفه‌های مشگین‌شهری/پرونده مختومه شد

برپایی ۱۰ نوروزگاه عشایری برای استقبال از مسافران در اردبیل

اجاره سوئیت در مشکین شهر

بحران کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش اردبیل

ستاد دیه و خیرین مشگین‌شهری ۲۰۰ میلیارد ریال به آزادی زندانیان کمک کردند

اقامت بیش از ۵۳ هزار نفر قبل از عید در اردبیل

تعداد مصدومان حوادث چهارشنبه‌سوری اردبیل به ۱۵۳ نفر رسید

حادثه دلخراش برای کودک ۲ ساله در اردبیل

تعیین قاضی ویژه برای رسیدگی به جرایم مربوط به چهارشنبه‌سوری در مشگین‌شهر

توزیع ناعادلانه امکانات شهری سبب مشکلات فرهنگی می‌شود

تمام اختیارات رئیس سازمان به استان‌ها تفویض شده است

کد خبر: 42296 | تاریخ انتشار: 11:19:37 - یکشنبه 20 آذر 1401 | بدون نظر | |

همایش بزرگ فاطمیون در اردبیل برگزار می‌شود

 با گرامیداشت ایام فاطمیه اظهار کرد: حضرت زهرا (س) الگوی برتر حجاب و عفاف برای بانوانی است که راه و مرام صدیقه طاهره بی بی دوعالم را با عقل و منطق خود دنبال می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: همایش بزرگ فاطمیون برای اولین بار با مشارکت نخبگان و فعالان عرصه‌های فرهنگی، علمی و دینی برگزار خواهد شد که تلاش می‌کنیم تا الگوی مادر مهربان را در خانه‌ها ترویج کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل افزود: آنچه که امروز گمشده بشریت است مهر و محبت صمیمانه مادری در تربیت فرزندان و نسل شایسته و فاخری است که اگر همچنان غفلت کنیم گرفتار بی هویتی واقعی خواهیم شد.

جعفرزاده از برگزاری تجمع عزاداران فاطمی خبر داد و بیان کرد: این عزاداری‌ها در ایام فاطمیه در محلات و مناطق مختلف شهرها و روستاها برگزار خواهد شد و در کنار عزاداری قرار است تبیین شخصیت والای بی بی دوعالم و چهره زن مسلمان به خوبی نشان داده شود.

وی گفت: تمام هجمه‌ها امروز بر محور و مدار متزلزل کردن نظام خانواده و به سخره گرفتن اندیشه‌های آرمانی زن مسلمان است که قطعاً دشمن در این تفکر و اندیشه باطل خود همچون سایر عرصه‌ها نیز ناکام خواهد ماند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل از برگزاری عصر و شب‌های شعر و برنامه‌های فرهنگی و هنری با محوریت اندیشه و تفکر فاطمی خبر داد و تصریح کرد: در قالب این آئین‌های معنوی است که به راحتی می‌توانیم شایستگی‌های رفتاری و اخلاقی بانوی بزرگ عالم اسلام حضرت فاطمه (س) را منتقل کنیم.

جعفرزاده افزود: در ایام فاطمیه با برنامه‌های متنوع در همه مناطق استان سعی داریم تا سیره و سلوک برتر فاطمی را تبیین کرده و در خنثی کردن اهداف دشمن برای به انزوا کشیدن مسائل و موضوعات مهم چون حجاب و عفاف گام‌های مؤثری را برداریم.

 

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار