اجرای برنامه‌های شاد فرهنگی و هنری برای مسافران نوروزی در اردبیل

باغداران مراقب سرمازدگی بهاره باشند

دستگاه قضایی از اقدامات قانونی دستگاه‌های اجرایی حمایت می‌کند

بهشتی به نام جهنم دره در دامنه سبلان

توقیف ۳۳۲ دستگاه خودرو حادثه‌ساز در اردبیل

۷۵ کیلومتر بزرگراه در اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد

خروش چشمه‌های جوشان در دل کوه سبلان/مشگین‌شهر قطب گردشگری مسافران

راه‌اندازی بزرگترین مجتمع آبدرمانی شمالغرب در نیر

سال «مهار تورم، رشد تولید» پیش آهنگ پیشرفت و توسعه در اردبیل

برقراری صلح میان طایفه‌های مشگین‌شهری/پرونده مختومه شد

برپایی ۱۰ نوروزگاه عشایری برای استقبال از مسافران در اردبیل

اجاره سوئیت در مشکین شهر

کد خبر: 42305 | تاریخ انتشار: 11:20:24 - یکشنبه 20 آذر 1401 | بدون نظر | |

هیچ یک از پروژه‌های آموزشی در کشور تعطیل نشده‌اند

یوسف نوری عصر جمعه در دیدار با امام جمعه اردبیل اظهار کرد: عزم و همت دولت برای ایجاد مدارس جدید در تراز آموزه‌های انقلاب اسلامی راسخ است و ما در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه ساخت و ساز یک بخش از آموزش و پرورش است، خاطرنشان کرد: بعد اصلی آموزش و پرورش تربیت دانش آموزان با زیست بوم اسلامی و ایرانی مدنظر مقام معظم رهبری است که با ورود جدی وزارت آموزش و پرورش به این مساله مهم جریان سازی نظام آموزشی در این قالب انجام خواهد شد.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه ساخت تمام پروژه‌های آموزشی در کشور با قوت ادامه دارد، تصریح کرد: به رغم تحریم‌های دشمنان علیه نظام اسلامی با تزریق اعتبار مناسب هیچ پروژه آموزشی در کشور تعطیل نشده و معاونت توسعه و تجهیز مدارس کشور از پرکارترین معاونت‌ها در بدنه آموزش و پرورش است.

نوری استان اردبیل را استانی جوان با ظرفیت‌های فوق العاده اعلام کرد و گفت: از نظر نیروی انسانی مشکلی در اردبیل وجود ندارد و با اتحاد و همدلی مسئولان برنامه‌های وزرات آموزش و پرورش با قوت در اردبیل اجرایی می‌شود.

هیچ یک از پروژه‌های آموزشی در کشور تعطیل نشده‌اند

در این دیدار امام جمعه اردبیل نیز نقش آموزش و پرورش را در شخصیت پردازی و اصلاح جامعه مهم ارزیابی کرد و گفت: ترسیم آینده کشور جز با توانمندی وزارت آموزش و پرورش میسر نیست.

آیت الله سیدحسن عاملی خواستار راه اندازی مجدد واحد تولیدی آب در شهرستان نیر شد و بیان کرد: صندوق ذخیره فرهنگیان متولی اصلی این کارخانه بزرگ تولیدی در اردبیل است که امیدواریم با دستور مجدد وزیر آموزش و پرورش شاهد بازگشت آن به چرخه تولید باشیم.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین نیز در این دیدار با تاکید بر ایجاد مدارس حیات طیبه در محلات سیزده گانه اردبیل خواستار توجه جدی وزارت آموزش و پرورش به محلات حاشیه شهر اردبیل شد.

هیچ یک از پروژه‌های آموزشی در کشور تعطیل نشده‌اند

حجت الاسلام سیدکاظم موسوی تصریح کرد: پروژه حیات طیبه به عنوان یک مجتمع کامل برای تحصیل دانش‌آموزان از مقطع ابتدایی تا دریافت دیپلم ایجاد شده و در اردبیل نیز شاهد راه اندازی یک واحد از این مدارس بودیم.

وی گفت: ایجاد چنین مجتمع‌های آموزشی در محلات سیزده گانه که از محرومیت مزمن رنج می‌برند زمینه تربیت دانش آموزان و نیروی انسانی مخلص در تراز انقلاب اسلامی را در اردبیل فراهم می‌کند.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار