سال «مهار تورم، رشد تولید» پیش آهنگ پیشرفت و توسعه در اردبیل

برقراری صلح میان طایفه‌های مشگین‌شهری/پرونده مختومه شد

برپایی ۱۰ نوروزگاه عشایری برای استقبال از مسافران در اردبیل

اجاره سوئیت در مشکین شهر

بحران کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش اردبیل

ستاد دیه و خیرین مشگین‌شهری ۲۰۰ میلیارد ریال به آزادی زندانیان کمک کردند

اقامت بیش از ۵۳ هزار نفر قبل از عید در اردبیل

تعداد مصدومان حوادث چهارشنبه‌سوری اردبیل به ۱۵۳ نفر رسید

حادثه دلخراش برای کودک ۲ ساله در اردبیل

تعیین قاضی ویژه برای رسیدگی به جرایم مربوط به چهارشنبه‌سوری در مشگین‌شهر

توزیع ناعادلانه امکانات شهری سبب مشکلات فرهنگی می‌شود

تمام اختیارات رئیس سازمان به استان‌ها تفویض شده است

کد خبر: 43110 | تاریخ انتشار: 19:10:32 - سه‌شنبه 6 دی 1401 | بدون نظر | |

۳۰ درصد پست‌های اداری استان اردبیل خالی است

داود شایقی روز چهارشنبه به ایرنا اظهار کرد: با جمع بندی نیاز استخدامی استان قرار است از طریق استانداری اردبیل درخواست جذب نیرو در استان به رئیس سازمان امور استخدامی ارائه شود تا مجوز لازم برای استخدام‌های جدید دریافت شود.

وی افزود: با توجه به اینکه سیل عظیمی از نیروهای استخدامی بازنشسته خواهند شد ما به شدت نیازمند جذب نیروهای جدید هستیم تا خلا به وجود آمده در ادارات جبران شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل افزود: همه ساله در ۲ نوبت آزمون استخدامی به صورت کشوری برگزار می‌شود که در آخرین آزمون برگزار شده در سال جاری هشت هزار نفر در این استان رقابت کردند که ۴۰۰ نفر آنها جذب ادارات شدند.

شایقی با اشاره به مطالعه توسعه و اشتغال استان ادامه داد: در بحث اشتغال، مطالعات توسعه و اشتغال در روستاهای بالای ۴۰ خانوار به انجام رسیده تا در ۶۰۰ روستای استان سند جامع تهیه شود.

وی اظهار کرد: براساس آخرین سرشماری در سال ۹۵ تعداد ۶۵ هزار بیکار در این استان به ثبت رسیده که جذب همه این نیروها در بخش اداری امکانپذیر نیست و باید از ظرفیت بخش خصوصی استفاده شود تا فرصت‌های اشتغال برای افراد بیکار فراهم آید.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل بیان کرد: البته نباید از ظرفیت‌های صنعتی استان اردبیل در بحث اشتغال غفلت کرد و ضرورت دارد در این حوزه برنامه‌ریزی‌ها و هدفگذاری‌های درست و لازم انجام شود.

شایقی بیان کرد: ۳۰۰ میلیارد ریال پاداش پایان خدمت بازنشستگان ۲۴ دستگاه استان اردبیل با تامین اعتبارلازم چند روز پیش به صورت کامل پرداخت شد.

وی ادامه داد: بخشی از پاداش پایان خدمت بازنشستگان استان اردبیل شهریورماه سال گذشته پرداخت شده که رقمی معادل ۶۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بوده است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار